Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania niemiecki

Pobierz

Oparte na Discourse, .. "Jakie są Pani mocne strony?". Tylko.. Autor: rockshoot, 2013-06-03 17:39:58 Dodaj do: Opisz obrazek w języku niemieckim i odpowiedz na pytania.. Potrzebuję pomocy.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Poniżej podane są 4 kwestie, które musisz omówić z egzaminującym.. Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Zdane na 86%.. 2012-05-29 20:22:49; Opisz obrazek i odpowiedz .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Opis obrazka po niemiecku to jedno z poleceń, które pojawia się na ustnym egzaminie maturalnym z języka niemieckiego.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. 1. dodano: 2013-06-03 17:40 .Odpowiedz na pytania.. Pomocne mogą okazać się oznaczenia na zdjęciu oraz pytania: Wo steht die Gitarre?. potrzebuję na jak najszybciej, najlepiej z tłumaczeniem, jeśli to nie problem.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Przecież kto nie ma pojęcia o swoich talentach, nie będzie wiedział jak je rozwijać.Niemiecki !. W wolnym czasie gram w squasha.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Niemiecki !. Pytania są widoczne tylko dla egzaminatora.Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania.. źródło: Alles Klar 2a.. Opisz obrazek w języku niemieckim i odpowiedz na pytania..

Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na trzy pytania.

liceum-klasa-3.. Wszystkie zaimki pytające w języku niemieckim zaczynają się od "w".. Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na pytania.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Jeśli na obrazku przedstawione są osoby,w przypadku każdej z nich należy podać ich płeć, szacowany wiek (dziecko/dorosły), jak wygląda, w co jest ubrany, co robi, oraz jaki ma wyraz twarzy.Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Wiele osób twierdzi, że łatwiej jest im mówić o wadach niż zaletach.. Od czterech lat uczę tego języka.. Potrzebuję pomocy.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.W-Fragen to pytania, które zaczynają się od zaimka pytającego.. opisz obrazek i odpowiedz na pytania 1. niemiecki- Kl. 1ASB (1) 1.Thema: Opis ilustracji- "Jeffi und seine Begabungen"("Jeffi i jego uzdolnienia") Die Begabung, die Begabungen- talent,talenty A. Opisz ilustrację i odpowiedz na pytania..

A i odpowiedz jakie filmy lubisz.

Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. 2017-03-30 00:09:42; Opisz obrazek - Hiszpański ?. POMORSKIE, ZESTAW 36 .. Województwo Wielkopolskie NIEMIECKI Pytania na rozgrzewkę:-co lubisz robić w wolnym czasieo zatrudnieniu Ciebie na okres wakacji.. Opisz zdjęcie, a następnie odpowiedz na trzy pytania.. Po opisaniu tego co widzisz na pierwszym i drugim planie oraz ogólnym opisie obrazu, należy przejść do opisywania szczegółów.. Twoje kwalifikacje Wynagrodzenie Preferowany rodzaj pracy Twoja dyspozycyjnośćOpisz powyższe zdjęcie i odpowiedz na pytania : Kaufen die Personen zu einem Przedmiot: Język niemiecki / Liceum 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań 0 rozwiązańZadanie: niemiecki opisz ilustracje a nastepnie odpowiedz na pytanie was meinen sie warum freuen sich diese jugendlichen ilustracja w zalączniku Rozwiązanie: auf dem bild befinden sich 4 frauen sie spielen volleyball auf der strand sie sind sehrĆwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.Zadanie: zadanie 4 strona 30 z infos 3 2015r opisz zdjęcie i odpowiedz na poniższe pytanie welche medikamente nimmt man am besten ein , wenn man erkaltet ist Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto..

I opisz swoj pobyt w kinie.

z 2001 r. Nr 142, poz. 1592) odpowiedz na następujące pytania: 1) Kto i w jakim akcie normatywnym tworzy, łączy, dzieli i znosi powiaty oraz ustala ich granice?Opisz swoje zwierzę domowe w tym celu odpowiedz na pytania 2013-04-10 10:37:58; Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50; Niemiecki !. Berichte davon.Lekcja 11 Moja rodzina Meine Familie4.1 (81.25%) 16 votes Na dzisiejszej lekcji nauczycie się słówek związanych z opisem rodziny…Na koniec małe polecenie: postarajcie się w komentarzach opisać poniższe zdjęcie (kliknięcie powiększa), używając oczywiście celownika, bo opisujemy stan rzeczy (bezruch).. Ps2.Przydatność 90% Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym odpowiedz na pytania.. Na podstawie ustawy z dn. 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz.U.. Tylko proszę bez translatora Rozwiązania (1) Autor: rockshoot.. 2012-04-17 19:39:11 Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemiecki 2014-01-26 19:54:50 Opisz ilustrację a następnie odpowiedz na 3 pytania 2013-06-01 19:53:38Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Opisz ilustracje i odpowiedz na 3 pytania ,jezyk niemiecki4.. M.P 7 lat temu Odpowiedz..

Język niemiecki.

Pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DOpisz ilustrację, a następnie odpowiedz na trzy pytania.. Skąd ta nazwa?. Czyżbyśmy nie znali swoich zalet?. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.. w- wo?- gdzie?. Dlaczego jest to tak trudne pytanie?. W zależności o co pyta nas rozmówca - a może pytać o :Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. W wolnym czasie gram w squasha.Opisz zdjęcie i odpowiedz na pytania.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. etc.Nowe pytania Język niemiecki , opublikowano 14.05.2018 Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pktNa zdjęciu widać chłopca, który uczy się, czyta coś z zeszytu, jest smutny, załamany.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Od czterech lat uczę tego języka.. Opisz ilustrację, a następnie odpowiedz na trzy pytania.. Auf dem Foto/ Bild sehe ich….- na obrazku widzę…Język niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt