Napisz 10 zdań jak spędziłeś wakacje po angielsku

Pobierz

Już z lotu ptaka zobaczyliśmy olbrzymie wieżowce w centrum miasta.. (8-10 zdań) Bardzo proszę, o pomoc.. Nikt nigdy nie rozumiał mnie tak jak one, każde wakacje i ferie spędzałyśmy razem.. napisz 12 zdań z przewidywaniami dotyczącymi przyszłości.Pamiętajcie, aby zastosować czas przyszły Future Simple i modale may/might.. Poznaliśmy rodzinę mojej mamy.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Mimo tego, że nie podróżowałam miło spędziłam tegoroczne wakacje.. W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam .Napisz jak spędzasz ferie zimowe.. 2013-04-16 17:45:12; Pomuzcie mi opisac wakacje po angielsku w czasie w past simple 2008-11-15 16:23:42; Na podstawie podanych zdań ułóż pytania w czasie Past Simple?. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. opisz; swój; tydzień; 0 głosów.. Wakacje spędziłem w zakopanym na obozie sportowym, do zakopanego jechaliśmy autobusem, chodziliśmy po górach, dużo zwiedzaliśmy i byliśmy w AquaParku .Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Moje wakacje po angielsku .napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po.. - rozwiązanie zadania .. napisz 10 zdań gdzie jedziesz i co będziesz robić na wakacjach po angielsku .. Mój brat kompał się w morzu.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zOpis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach..

Napisz 10 zdań po angielsku jak spędziłeś wakacje.

Jak mi powiesz jaki poziom to ci na PW napisze o ile brat mi .Napisz po NIEMIECKU co robiłes na wakacjach 10 zdań 2012-09-17 15:08:04 Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25 napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14Jak spędziłeś wakacje .. Podróż po Ameryce Południowej.. ujżyj wybranych zaimków 2010-12-21 20:42:53 Napisz odpowiedzi po angielsku - 4-5 zdań na każdy temat 2018-05-29 17:00:10Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. Warunek konieczny.. W miarę łatwe zdania bym prosiła na poziome 1 gim.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Pewnego jednak wieczoru wymyśliłam że dobrze by było zagrać w coś aby.Po Angielsku.Napisz 10 zdań co robisz i o której w np.Poniedziałek.. A gdy zmieni się sezon i będziesz chciał opowiedzieć o swoich feriach zimowej sprawdź wpis opis ferii po angielsku .Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. +1 głos.. Ten temat przebywa obecnie w archiwum.. Natalia - moje jedyne oraz najlepsze przyjaciółki.. Witamy w dziale Dialogi po angielsku, gdzie zamieszczone są rozmówki angielskie oraz towarzyszące im zwroty i wyrażenia angielskie.Znajdują się tu ciekawe tematyczne dialogi, przykładowe rozmowy w języku angielskim..

jak spędziłeś -łaś swoje wakacje?

Muszę się potem tego nauczyć na pamięć, aby poprawić ocenę.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Napisz gdzie spędziłeś wakacje .. Kręciłam się bezczynnie po domu, szukając zajęcia.. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. I like suborning on the hat sand.Napisz 10 zdań na temat spędzonych wakacji 2015-09-01 18:59:14 ułóż 4-5 zdań na temat wakacji .. 10,416 .. Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Adam Mickiewicz Antygona Antygona przemawia do ludu napisz przemówienie Grecja nauka odpoczynek opowiadanie autorskie Ostatnie przemówienie Antygony Szkoła wakacje.. holidays - wakacje sea - morzePoniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Letni czas .Zadanie: napisz opowiadanie na temat jak spędziłeś wakacje od 70 do 100 słów w czasie przeszłym pliss pomóżcie na dzisiaj Rozwiązanie: miss latino trip was bad from the beginning organized it was clear that no one on this routePrzykłady użycia - "wakacje" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Pr - rozwiązanie zadania.. Pojechaliśmy w lipcu.. Polish To nie czas wolny, to nie wakacje ; ludzie w tym czasie wykonują konkretną pracę.Te wakacje były bardzo udane..

To były najlepsze wakacje w moim życiu.

Tym razem wraz z bratem polecieliśmy do Chicago.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Jak spędziłeś ostatnie wakacje Podobne tematy.. gdzie spędziłeś -łaś swoje wakacje?Napisz jak spędzasz swój wolny czas po angielsku.. Każdy wpis zawiera wytłumaczone słownictwo, wiele z nich ma dodatkowo filmy czy nagrania wymowy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Zawsze coś mnie mile zaskakuje.. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.. 2010-03-10 22:43:26; Jak to napisać po angielsku w czasie Past Simple?. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. 15 zadan po angielsku o wakacjach,wyrazy musza zawierac przynajmniej 6 wyrazow A ja jestem z Angielskiego cienki i bylem zagrozony w tamtym roku,prosze o pomoc .. A na tłumacza nie chcę wchodzić, ponieważ wiem jak on tłumaczy.. 1 odpowiedź.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.. Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty.. Pewnego dnia leżałam na plaży i się opalałam..

Jeden z nich...Przykładowe dialogi angielsku!

poleca74% Język polski .. 2012-02-08 18:05:59Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc :cry: Tekst do przetłumaczenia: Wakacje spędziłam nad morzem.. 6,949 wizyt.. "Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.. Moje wakacje.. W czternaście dni, wraz z przyjaciółmi zwiedzamy Amerykę Południową, o której niewiele wiemy, i która jest dla nas wielką zagadką.. czyli bez czasów itp.15 Zdań po Angielsku o Wakacjach :( Temat został przeniesiony do archiwum.. [na jutro] Autor edytował treść zadania 29.4.2010 (16:15), dodano Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak spędziłeś etc.)" Bardzo prosiłabym o notatkę po polsku i po angielsku.Zadanie: napisz speecha po angielsku , opowiedz o swoich wakacjach pomóżcie nie za długie 10 zdań Rozwiązanie: the first month of holidays i spent at home often i went out with friends at the disco or toOpis dnia po angielsku: spójniki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt