Test z lektury w pustyni i w puszczy odpowiedzi

Pobierz

Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz :) Logowanie.. Quiz w Poczekalni.. Życzę miłego rozwiązywania.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Podstawowa; Język polski; Lektury; 13.05.2019 16:25.. Podczas tej wyprawy powstały "Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimTest z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Wyślij zgłoszenie.. 46 Obserwuj .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Liczba wyników dla zapytania 'w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami': 10000+ .. Test z lektury "W pustyni iw puszczy" Przebij balon.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Mirusinda 4 lata temu.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Powodzenia!. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Zgłoś nadużycie..

Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.

"W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyDajcie odpowiedzi do testu z lektury W jakim celu to zrobiono?. Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy .. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Czym była fatamorgana ?. W pustynii i w puszczy.. 2011-09-21 15:31:25 Jakie są pytania na teście z lektury : W pustyni i w puszczy ?. Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. W powieści nie występuje: a) Fanny - siostra .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test: Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Krzyżacy" .. "W pustyni i w puszczy" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Sprawdź .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Wymień 10 najważniejszych wydarzeń "W Pustyni i w Puszczy" Test w pustyni i w puszczy; najciekawsze fragmenty w pustyni i w puszczy .. 2011-12-11 18:00:36 Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy " ?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Zdobyłeś w tym quizie mniej niż 6/15?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Pytań ani odpowiedzi nie można znaleźć w Internecie, gdyż są to moje, autorskie pytania, skonstruowane w ten sposób, aby uczyły dzieci czytania ze zrozumieniem i wyszukiwania konkretnych informacji w tekście.9.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Potrzebuję 10 trudnych pytań .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiW pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - mapa by Z. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3..

Rozwiąż test!Quiz W pustyni i w puszczy 28.

Wejście.. A. Fezziwig 1. pomocnik Scrooge'a B. Bob Cratchit 2. pierwszy pracodawca Scrooge'a C. Tim 3. siostrzeniec Scrooge'a D. Fred 4. niepełnosprawny chłopiec 9.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1)Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. 2013-03-06 13:42:57Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd B Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?. Lektury obowiązkowe "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .Tworzą przy tym zeszyt, zawierający szczegółowy opis książki.. Lepiej się nie przyznawaj i zrób powtórkę z historiiTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt..

"W pustyni i w puszczy" - test 3.

''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Więcej quizów.. Nie ma jeszcze komentarzy do tej gry.. Literatura "Potop" - test znajomości lektury.. W pustyni i w puszczy.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. O Autorze .W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Geneza powieści "W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Powodzenia!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. wg Ldengusiak.. Klasa 5 Polski.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Question 1W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Lew, czaro .Wybierz prawdziwą odpowiedź..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt