Wysłuchaj nagrania i zaznacz właściwą odpowiedź

Pobierz

2 Przeczytaj informację zamieszczoną w ramce.. gen. Józefa BEMA w TORUNIU STANAG 6001 ENGLISH LANGUAGE TEST LEVEL 1 LISTENING ZADANIE 1 Wysłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź A, B lub C.. Wpisz A,B lub C do luki.Listen and Type (wysłuchaj nagrania i napisz usłyszane zdanie) Read Aloud (przeczytaj tekst, a następnie wypowiedz go na głos) Speak About the Photo (opowiedz o grafice, którą widzisz na ekranie) Read, Then Speak (przeczytaj pytanie i odpowiedź na nie ustnie przez co najmniej 30 sekund) W razie problemów skorzystaj ze słownika lub podręcznika (str. 126) .. Wysłuchaj nagrania ponownie i wybierz właściwą odpowiedź a), b) lub c) .. Wysłuchaj nagrania jeszcze raz i przeczytaj go głośno i wyraźnie.Wysłuchaj nagrania i spróbuj "wychwycić", jakich produktów Klaudia potrzebowała do ciasta: .. a bit - trochę quite - całkiem really - naprawde very - bardzoWysłuchaj i głośno powtórz kolokacje a następnie zapisz je w zeszycie z własnym tłumaczeniem.. Zadanie 1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu.. Czas Past Simple jest czasem przeszłym dokonanym.. Oberek Polonez Kujawiak Krakowiak Mazur .. Wysłuchaj nagrania z baletu Piotra Czajkowskiego "Dziadek do orzechów" i zaznacz właściwą odpowiedź.. besuchen - odwiedzać, zwiedzać, uczęszczaćReagowanie ze słuchu - Rozgrzewka językowa (1) Posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź..

0 7 Wysłuchaj nagrania i zaznacz właściwą odpowiedź.

Przyjrzyj się obrazkom i wskaż właściwą odpowiedź: Klasa 5 - lekcja 08.. (Wysłuchasz pięciu dialogów.. ü T h e o p r ü f t. T h e o p r t Rozwiąż test, sprawdź, co już umiesz.. Podręcznik: E / 44 - wysłuchaj nagrania nr 33 i zaznacz właściwą odpowiedź.. 83 Wysłuchaj ponownie nagrania.. make / bring / become(zapisz własną odpowiedź) Zeszyt ćwiczeń: D6 / 55; D9 / 57 Środa 17. sianokosy marzanka dožynkiWysłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź.. Przeczytaj pytania i zakreśl właściwą odpowiedź a, b lub c.. 83 - ustnie Przeczytaj reklamę centrum handlowego.. Trepak Polka Kozak Walc Zadanie posiada plik audio, który można odsłuchać w wersji online podręcznika.. 2010-04-19 19:06:39 Zaznacz krzyżykiem właściwą odpowiedż 2011-09-28 18:58:54 Przyporządkuj właściwą odpowiedź 2010-05-18 20:02:25Po przeczytaniu podanych napisów proszę zaznaczyć właściwą odpowiedź.Proszę pukaćTen napis można spotkać: Język polski jako obcy.. Weź w kółko wybraną literkę.. Używamy przy tym konkretnych określeń czasu, np. wczoraj, dwa dni temu, trzy tygodnie temu.A p.. Rozwiązanie zapisz w zeszycie.. Wybierz właściwą odpowiedź a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Co oznacza słowo get w każdym zdaniu?. by julita_biniewska_23979.Nie śpiesz się z udzieleniem odpowiedzi; nawet jeśli jesteś pewien, wysłuchaj nagrania ponownie i dopiero wówczas przenieś odpowiedź na kartę..

- wysłuchaj nagrania nr 1 i wybierz właściwą odpowiedź.

L2 Zaznacz, kiedy muzeum jest czynne.. 4 /5 punktów /5 punktów 1. .. Wysłuchaj nagrania, korzystając z poniższego linku, a następnie na podstawie zadania 2 ze strony 19 wybierz właściwą odpowiedź, o czym .Zaznacz właściwą odpowiedź.. obracany žywy szybki skoczny wolny kotysany W którym z polskich tañców wystepuje synkopa?. Wybierz odpowiedzi.. 92 - Zapoznaj się z nagraniem nr 2.Próbny Egzamin Gimnazjalny z OPERONEM i "Gazetą Wyborczą".. Poniżej podaję znaczenie przysłówków, które możemy użyć, kiedy chcemy wzmocnić znaczenie użytych przymiotników.. Rozpoczynamy dział o zwierzętach domowych.. Krótko mówiąc - informujemy, kiedy coś się stało.. .Wysłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź A, B lub CENTRUM SZKOLENIA ARTYLERII I UZBROJENIA im.. C) mazur krakowiak kujawiak Który z polskich zwyczajów ludowych obchodzony jest po žniwach?. Wykonać i zapisać w zeszycie przedmiotowym - Ex.. Przeczytaj pytania pod filmikiem i zaznacz poprawną odpowiedź.Wysłuchaj nagrania z linku i dopasuj słowa do zdań: Przeprowadź podobny dialog na podstawie planu lekcji Julii - zadanie 3, str. 41.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Wysłuchaj nagrania i zaznacz.

Odpowiedz na pytanie: Co kupuje Bartek w sklepie?. ROZUMIENIE ZE SŁUCHU.. Wysłuchaj nagrania i zaznacz.. Jeśli wystarczy ci czasu, możesz spróbować zrobić krótką notatkę w postaci jednego lub kilku słów kluczowych, które przeanalizujesz np. po zakończeniu słuchania.Wysłuchaj nagrania i popatrz na zdjęcie.. wybierz właściwą odpowiedź na pytania (1.1.-1.4.).. Thema: Die Haustiere - zwierzęta domowe.. Skoncentruj się i wysłuchaj nagrania po raz pierwszy.. 4 He met / listened to an important man from the museum.Wysłuchaj nagrania i zaznacz właściwą odpowiedź.. L3 Zaznacz poprawną odpowiedź.. .Wysłuchaj nagrania 3.20 i przeczytaj dialog.. Przepisz lesson, topic do zeszytu.. )Lesson 36 22nd/23 rd /24th/25 th June (wybierz datę) Topic: Cel: Listening practice - doskonalenie techniki słuchania ze zrozumieniem.. Wykonać i zapisać w zeszycie przedmiotowym - Ex.. Następnie zaznacz swoje odpowiedzi na KARCIE ODPOWIEDZI.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapisz w zeszycie swój plan lekcji - zadanie 4, str. 41. .. Wskaż właściwą wartość momentu siły, jakim chłopiec działa na huśtawkę.. Wybierz właściwą odpowiedź.. 4 Prawda czy fałsz?. -2 Nm. .. Wysłuchaj nagrania abstraktu, wyodrębnij jego części i nadaj im tytuły..

3 ...Wysłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź A, lub .

Opisuje wydarzenia, które dokonały się w określonym czasie w przeszłości.. 1 Posłuchaj nagrania i obejrzyj filmik o typowej brytyjskiej szkole.. Zaznacz, kiedy muzeum jest czynne.Zaznacz przymiotniki okrešlajace charakter kujawiaka.. Język polski jako obcy DRAFT.. Odpowiedz krótko na pytania.Wartość wektora momentu tej siły wynosi (zaznacz poprawną odpowiedź): Możliwe odpowiedzi: 1.. Zapiszcie poniższą notatkę:Wysłuchaj dwukrotnie nagrania i zaznacz właściwą odpowiedź a, b lub c. Zakreśl literę A, B lub C.4.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.L1 Wysłuchaj nagrania i zaznacz poprawną odpowiedź.. Wstępnie wybierz odpowiedzi.. Wybierz właściwą odpowiedź.. 92 - Zapoznaj się z podanymi odpowiedziami i wpisz możliwe pytania do zeszytu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt