Piramida numerologiczna interpretacja

Pobierz

Będzie zazdrosna, nietolerancyjna, cyniczna, a wręcz nawet okrutna i bezwzględna.OBLICZ SUMĘ DATY URODZENIA.. Esencje są oparte na tranzytach i wskazują lekcje do przerobienia, pokazują jakie działania będą najefektywniejsze oraz sposób postrzegania .Interpretacje 3 Wątki 7 Posty Ostatni post przez edytas 16 lip 2010, o 20:12; System Numerologiczne 2 Wątki 11 Posty Ostatni post przez ivana 6 maja 2011, o 17:47; Aktywne wątki Odpowiedzi Wyświetlone Ostatni post; Piramida Numerologiczna - jak to działa przez Tarja » 21 cze 2010, o 11:10 3 Odpowiedzi 9664 Wyświetlone Ostatni post przez .analiza , jego tematy (piramida numerologiczna interpretacja, piramida życia numerologia, kwadrat magiczny numerologia) i głównych konkurentów .. np. o kimś, kto urodził się 3.08.1968 r. mówi się, że jest numerologiczną "ÓSEMKĄ".". Jeśli przy obliczaniu wyzwań wynik odejmowania będzie liczbą ujemną, to przy interpretacji uwzględniamy wartość bezwzględną tej liczby (ujemnej), czyli liczbę dodatnią (lub oczywiście zero).. Jestem uczuciowa, mądra, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ale też mam pełno niepewności sobie, sprzecznych uczuć, które nie raz uniemożliwiają mi podjęcie decyzji a do tego jestem krytyczna wobec siebie i czasem też innych ludzi, czasem popadam w jakąś depresję.Podstawową interpretację piramidy kończymy wstępnymi wnioskami - z podziałem na wnioski bardziej oczywiste/jednoznaczne oraz na wnioski mniej prawdopodobne i najmniej prawdopodobne..

Jednym ze sposobów analizowania naszego życia za pomocą numerologii jest tzw. piramida numerologiczna.

Dołączył(a): 18 sie 2016, o 11:03 Posty: 2 Podziękowań: 0: Witam Bardzo serdecznie proszę o analizę mojej piramidy numerologicznej.. PL30.. Nazwa wzięła się od kształtu, który przypomina dwie połączone ze sobą podstawami piramidy.. Jakie jest znaczenie liczb w numerologii?. Poza wibracjami podstawowymi, w numerologii odnajdziemy także liczby mistrzowskie.. Liczba życia - 9 Liczba duszy - 7 12-01-2014, 18:19:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2014 17:27:34 przez Fau.). Liczba postów: 3 Liczba wątków: 3 Dołączył: 02-06-2015 Reputacja: 0 #1.. Witam, kompletnie się nie znam na interpretacji, więc proszę o pomoc.. Share Obserwujący 1.. Miłośnik Magii ; Użytkownicy; 2Numerologia Numerologiczna analiza Analiza imienia Obliczanie aury Ręka Fatimy Osobista roczna wibracja Biorytm Magiczna kula Magiczna kula odpowie ci na dowolne pytanie.. Pasje, liczne zainteresowania oraz ciekawość wobec świata i ludzi - tym się wyróżniają.. Może się skuszę na sprawdzenie, wole jednak w prywatnej wiadomości.Interpretacje numerologiczne.. 47 Interpretacja portretu numerologicznego.. 48 Portret numerologiczny Jana Adama Stryki wed³ug systemu vedyjskiego .49 Graficzne wykresy cykli numerologicznych .. 53 Analiza danych portretu numerologicznego Jana Adama Stryki .szark.info - numerologia - piramida życia - piramida numerologiczna Description: Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji..

... Piramida numerologiczna / Piramida życia 2 ...Numerologiczne piątki cechuje aktywność i żywiołowość, jakiej nie doświadczymy w przypadku innych liczb.

Sama dopiero raczkuję w tych tematach i mam w głowie lekki chaos, chociaż z tych informacji co już .Kinga jest zatem numerologiczną szóstką.. Liczby mistrzowskie.. Przez PL30, Styczeń 26, 2018 w NUMEROLOGICZNE INTERPRETACJE.. Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.. Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.. Odpowiedz; Nowy temat; Polecane posty.. Tak wyglada przykładowoNumerologiczna Ósemka jako liczba skrajności, może reagować dwojako: albo zachowa pokerową twarz, albo wybuchnie w sposób tak niebezpieczny, ze biada temu, kto ją sprowokował.. Jeśli podczas sumowania cyfr, odpowiadających literom naszego imienia, otrzymamy liczbę, w której powtarzają się dwie te same cyfry, a więc na przykład 11, 22, 33, 44 czy 55, wówczas nie .Piramida życia - piramida numerologiczna .. (PPT) czyli interpretacje dat z zastosowaniem tarota Interpretacje numerologiczne Horoskopy natalne ROZKŁADY ZWERYFIKOWANE Liczby solariusze Pogaduchy znaczenie kart w "doniczce" Arkana duże i małe Tranzyty, .analiza , jego tematy (piramida numerologiczna interpretacja, cykle życia numerologia, piramida życia numerologia) i głównych konkurentów .Analiza Numerologiczna to pierwszy krok .. Imię i Nazwisko też kryje w sobie moc - sprawdź jaką.Na piramidę numerologiczną, wcześniej starannie przygotowaną, należy patrzeć całościowo jak na misternie utkaną sieć powiązań, zależności i sprzeczności między wszystkimi wpisanymi liczbami i podliczbami.Piramida numerologiczna - prośba o interpretacje.Moja interpretacja piramidki : Moja droga życia wynosi 6 a więc symbolizuje miłość, partnerstwo..

Imię i Nazwisko też kryje w sobie moc - sprawdź jaką.Piramida numerologiczna - objaśnienia Piramida numerologiczna to rodzaj wykresu, na podstawie którego można stworzyć numerologiczny portret danej osoby.

Wyniki Analiz Numerologicznych mają na celu odszyfrowanie i odkodowanie konkretnych i istotnych dla Ciebie informacji zawartych w danych osobowych (data ur. , imiona i nazwiska oraz stosowane na codzień podpisy).piramida numerologiczna z cyklami kluczowymi, punktami zwrotnymi i wyzwaniami ; modyfikatory liczb kluczowych; Esencje i tranzyty.. Okazują sympatię wobec wszystkiego, co je otacza, przez co bywają nieco męczące, choć z drugiej strony, są w .Zwracam się z prośbą o obliczenie i interpretację piramidy numerologicznej mężczyzny urodzonego 22.11.1974 roku.. Liczby w ludzkim umyśle od wieków posiadają wielkie znaczenie.Ich symbolika towarzyszy nam, odkąd nauczyliśmy się liczyć, i trzeba przyznać, że pomaga nam w wielu zadaniach - nawet w .Wysłany: Śro 23:03, 27 Lut 2013 Temat postu: wielka prośba o piramidę numerologiczną i interpretację witam moja data urodzenia to 01.07.1978 miałem ciezkie dziecinstwo i caly czas problemy zdrowotne:(slicznie dziekujeWybrana data :4-1-1994 Numerologiczna: 28/10/1/ - 1 I cykl = 1 - formujący II cykl = 4 - produktywny III cykl = 5 - żniwny I punkt zwrotny(spełnienie) = 5 II punkt zwrotny(spełnienie) = 9 III punkt zwrotny(spełnienie) = 5 IV punkt zwrotny(spełnienie) = 6 I wyzwanie (czarny szczyt) = 3 II wyzwanie.Piramida życia - interpretacja..

Z poniższego artykułu dowiesz się, czym jest piramida numerologiczna, jak można ją samemu obliczyć i w jaki sposób interpretować otrzymany ...Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.

Kiedy wibruje negatywnie, może być okrutna, nieprzejednana, uparta i mściwa.. Esencje i tranzyty zaliczane są do cykli osobistych.. Fau Super Moderator: Ilość postów: 2.414 .Numerologia to bardzo ciekawa sprawa.. Zarówno do wniosków bardziej oczywistych, jak i mniej/najmniej oczywistych, najlepiej wrócić po dłuższej chwili, z pewnym dystansem, z zapasem cierpliwości do dalszej interpretacji.Interpretacja piramidy numerologicznej Interpretacja piramidy numerologicznej.. Kiedyś przeczytałem tylko jedną książkę na ten temat.. Żeby obliczyć jaką Ty jesteś cyfrą musisz dodać do siebie wszystkie cyfry Twojej daty urodzenia tu, według przykładu: 3.08.1968 = 3 + O + 8 + 1 + 9 + 6 + 8 = 35 = 3 + 5 = 8 Otrzymasz cyfrę od 1 do 9 lub tzw.Akceptuję.. Zgodnie w wymaganiami ustawy GDRP (RODO) informujemy, że ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Tytuł: Interpretacja piramidy numerologicznej chaotycznej duszy :) Napisane: 18 sie 2016, o 11:11 .. Znaczenie liczb w numerologii | Fot. Wyrocznia miłości Dowiedz się, co druga osoba czuje do ciebie i uzyskaj cenne porady.Strona Główna › Numerologia › Znaczenie liczb w numerologii.. Nie wiem jak z liczb można kogoś poznać ale jeżeli się tym zajmujesz to szacun Lesza.. Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.. Materiały prasowe..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt