Szatan z siódmej klasy pdf wolne lektury

Pobierz

Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!. Udostępnij.. Okładka: miękka.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Język: polski.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Test składa się z 12 pytań.. Odblokuj dostęp do 8162 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Kornel Makuszyski pisarz, twórca, powieciopisarz, prozaik, literat, autor Szatana z siódmej klasy .Plik szatan z siodmej klasy wolne lektury.pdf na koncie użytkownika gdgross1978 • Data dodania: 29 mar 2016Adam Cisowski to bohater książki Kornela Makuszyńskiego pt.: Szatan z siódmej klasy.Był to chłopiec bystry, dobrze wychowany oraz nieprzeciętnie inteligentny.Potrafił rozwiązywać trudne zagadki.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. 78% Streszczenie "Szatan z siódmej klasy" z opisem Adama Cisowskiego.Zadanie z lektury " szatan z siódmej klasy" 2010-12-10 17:27:47 Możecie mi napisać streszczenie lektury szatan z siódmej klasy 2012-10-12 15:19:36 Znacie jakieś pytania z treści lektury Szatan z siódmej klasy 2009-05-10 07:33:59Nie dawno miałam lekturę szatan z siódmej klasy i były trzy tematy do wyboru takie jak : 1.. Liczba stron: .Szatan z siódmej klasy; cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą..

...Szatan z siódmej klasy - test.

Dodawaj wpisy.. Otrzymuj .Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.Szatan z siódmej klasy Audiobook - pobierz całość (download).. (sprawdzenie znajomości lektury) Akcja książki rozgrywa .Lektury » Lektury pozostałe » Szatan z siódmej klasy .. Szatan z siódmej klasy Kornel Makuszyński 0 ocen Wydawnictwo: Nasza Księgarnia.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Korzystaj na komputerze, smartfonie, tablecie i czytniku.Zebrane w katalogu darmowe lektury pochodzą z platform: cdp.pl, ebookpoint, koobe, ktoczyta.pl, nexto, publio, virtualo, woblink oraz wolnelektury.pl, stąd kilka wersji tego samego tytułu.. Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. Test opracowała Bogumiła PIŃCZUK (Świdwin, Szkoła Podstawowa nr 4)..

Hosting: ICM.Szatan z siódmej klasy 1.

Zarejestruj się!. Decydując się na skorzystanie z oferty konkretnej platformy zwróć uwagę czy posiada ona odpowiedni dla Ciebie format e-booka (epub, mobi lub pdf).W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. 118 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Opisz /jedna z przygód Adasia / jeden rozdziała 2.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Odpowiedzi: 1b, 2b, 3a, 4c, 5c, 7a, 8a, 9b, 10c, 11 a, 12b.. Zapisuj ulubione.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Napisz list do kolegi/ koleżanki , w którym opowiesz jej o tym że warto przeczytać tą książkę i czym cię zaciekawiła 3.Geneza utworu i gatunek.. Skomentuj.. Adam pochodzi z zacnej i uczciwej rodziny.. Dopisz jak najwicej okrele, którymi mona zastpi imiona bohaterów, tytu powieci wed ug wzoru.. "Szatan z siódmej klasy" .. był najpilniejszym uczniem w klasie, c) nie miał pieniędzy, by wynająć detektywa, d) poprosiła go o to rodzina.. Nr katalogowy: MR04916926.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki Mp3 Cisowski jest głównym bohaterem powieści Kornela Makuszyńskiego - tytułowym "szatanem z siódmej klasy"..

Czy znasz "Szatana z siódmej klasy"?

Filmy.. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Jak dobrze znasz lekturę "Szatan z siódmej klasy"?. Hosting: ICM.Lektury, które możesz mieć zawsze przy sobie.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Następne wideo.. Tytuł: "Szatan z siódmej klasy .Plik Szatan z siodmej klasy.pdf na koncie użytkownika I.Pawlak • folder Szatan z siódmej klasy • Data dodania: 1 sie 2011Wraz z rosnącą popularnością cyfrowych produktów takich jak eBooki, e-kursy, e-prasa, pojawił się prosty sposób na szybkie i przyjemne przyswajanie literatury oraz obowiązkowych lektur szkolnych - książki audio do słuchania czyli audiobooki to znakomita alternatywa do tradycyjnej książki, które można słuchać w wielu sytuacjach np. w drodze do pracy lub szkoły.Poniżej przedstawiamy krótki test ze znajomości książki Szatan z siódmej klasy Kornela Makuszyńskiego.. Kategoria: Lektury pozostałe.. Swoje przezwisko zawdzięcza profesorowi Gąsowskiemu, który uznał, że tylko szatan mógł odkryć jego metodę egzaminowania uczniów..

79% "Szatan z siódmej klasy" - streszczenie wraz z charakterystyką bohaterów.

anuluj.. poleca 74 % 1299 głosów.. Dodał: grecka kolega.Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Treść.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Szatan z siódmej klasy Audiobook MP3 - Kornel Makuszyński (książka audio).. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Skorzystaj z nich, kiedy bdziesz pisa wypracowania na temat utworu, aby zbyt czsto nie powtarza tych samych s ów.. Jeżeli Twoje dziecko musi przeczytać lekturę na test lub lekcję języka polskiego, bardzo nie lubi czytać książek, ma problem z czytaniem lub wypożyczeniem lektury w bibliotece to skorzystaj z możliwości pobrania na własność legalnej pełnej wersji tego audiobooka (w wygodnych plikach MP3).71% "Szatan z siódmej klasy" streszczenie.. Ojciec Adasia wykonywał zawód: a) lekarza, b) dentysty, .. TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SIBardzo szczegółowy plan wydarzeń z lektury Sztan z siódmej klasy.. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. W klasie siódmej, jak w państwie hiszpa ńskiego króla, nigdy nie zachodziło sło ńce.. Informacja o produkcie.. Śmiały si ę rado śnie młode oczy, śmiały si ę pyzate g ęby i śmiały si ę usta, napełnione niepoliczon ą ilo ści ą zdrowych z ębów.. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiemWolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.. Udostępnij.. 84% Streszczenie książki pt. "Szatan z siódmej klasy" 80% ''Szatan z siódmej klasy'' K. Makuszyński streszczenie.. Napisz do nas.. Jego ojciec jest szanowanym lekarzem, a .Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. "Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt