Przykładowe sprawozdanie z wycieczki

Pobierz

Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. W dwa dni nauczyliśmy się więcej historii niż w ciągu miesiąca spędzonego w szkole… Sprawozdanie (przykładowe fragmenty) Z zawodów sportowych nia 15.10.2001 roku w Gminnym Ośrodku Sportu przy ulicy Strumykowej odbyły się sportowe zawody międzyszkolne.Tym "kanałem" przechodzimy z powrotem na dół, a więc schodzimy z antresoli, a tym samym w metaforycznym ujęciu: "przemieszczamy się ze starówki do śródmieścia".. No więc imiona i miejscowośc możecie wpisać swoje, ja potem pozmieniam np : Jaś na moje imie czy coś.Sprawozdanie z wyjazdu do teatru wtorek, 18 listopada 2014 20:25 Parę dni temu (4 listopada 2014) wybraliśmy się z pozostałymi klasami szóstymi na przedstawienie teatralne pod tytułem "Ania z Zielonego Wzgórza".. Nasza klasa wyjechała w ostanim dniu maja w Pieniny, co prawdzie niewszytkim się podobało, ale sam wyjazd stanowił największą atrakcję.Sprawozdanie z wycieczki do Oświęcimia.. Dnia 25 września 2008 roku pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Oświęcimia .. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Zanim napiszesz, zbierz informacje: Kiedy odbyła się wycieczka?. W pierwszym akapicie powinno zostać zapisane, jaki charakter ma wydarzenie, zostać wymieniona jego nazwa lub .Sprawozdanie z organizacji klasowych wycieczek szkolnych Wycieczki klasowe jest to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci form uczestnictwa w życiu szkolnym..

Sprawozdanie z wycieczki.

kiedy ?. 2014-01-13 20:18:21przykładowe sprawozdanie Sprawozdanie jak napisać sprawozdanie pisanie sprawozdania sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.. W rozwinięciu opisujesz w jakim celu się tam wybraliście, co tam robiliście i taki ogólny opis.. jakie są moje wrażenia.. Sprawozdanie warto zacząć od przedstawienia ogólnych informacji o wydarzeniu.. Możesz zobaczyć jak to trzeba poprawnie napisać: W dniach 25.03-30.03.2009 nasza klasa była na wycieczce w Krakowie.. Kto .Przykładowe sprawozdanie Posted on 1 kwietnia 2014 by admin Dnia pierwszego grudnia 2011 r. nasza klasa - pierwsza 'A' wybrała się na wycieczkę do Warszawy.. 85% Sprawozdanie z wycieczki do Jastrzębiej Góry klasy II "b" Publicznego Gimnazjum w Walimu; 84% Wycieczka do WarszawySprawozdanie z wyjazdu do teatru Dnia 18.11.2015 r. razem z moją klasą pojechaliśmy na spektakl pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza" do Teatru Kameralnego w Domu Kultury LSM.. Trzeba podać datę albo na przykład porę roku: • Wyjechaliśmy na wycieczkę w czasie ferii zimowych.. Rodzeństwo Maryla i Mateusz Cuthbert chcą zaadoptowaćSprawozdanie z wycieczki do krakowskiego zamku na Wawelu; Sprawozdanie z wycieczki klasowej do obozu koncentracyjnego w Auschwitz.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. W związku z wejściem w życie w 2018 r. nowego Rozporządzenia w sprawie awansu zawodowego musisz określić, do której grupy nauczycieli należysz, aby w ogóle móc rozpocząć kompletowanie swojej dokumentacji.Sprawozdanie wychowawcy opisuje oczywiście konkretne działanie podjęte w danej klasie, jednakże sam "szkielet" takiego podsumowania jest podobny..

Jak napisać sprawozdanie?

We wstępie powinny się znajdować informacje o tym, kto tam był, gdzie, z kim.. dokąd ?. Wycieczka rozpoczęła się od przelotu samolotem do stolicy Egiptu - Kairu, gdzie mieliśmy nocleg.. Pojechało z nami kilku uczniów z klasy IIIb, IIb i Ia oraz czterech opiekunów.W sprawozdaniu z wycieczki, lub w sprawozdaniu z czegokolwiek musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie.. O godzinie 6.00 na boisku szkolnym byla zbiórka.. Szczególna jej rola uwydatnia się już w pierwszych latach nauki.Napisz sprawozdanie z wycieczki do zoo.. Od samego przylotu odczuliśmy zmianę klimatu.Wycieczka przebiegła zgodnie z planem i sporo nam dała.. Jako forma pracy dydaktyczno-wychowawczej jest bardzo ważnym elementem w całokształcie pracy szkoły.. Wypowiedzi pisemne.. 84% Wycieczka do WarszawySprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. .Cytaty i parafrazy dla: sprawozdanie pilota wycieczek (0 - 2 z 2) Zygmunt Kruczek (red.), Kompendium pilota wycieczek., Proksenia, Kraków 2009, ISBN: 978-83-60789-03-2 (62+16) (cytat, str. 179) Wiele interesujących informacji o trasie i programie imprezy można uzyskać ze sprawozdań, jakie sporządzili piloci prowadzący podobne imprezy wcześniej.Sprawozdanie z pracy wychowawczo - dydaktycznej PODSUMOWANIE PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJW PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2011/2012W GRUPIE "SŁONECZKA" Grupa "SŁONECZKA" liczy 24 dzieci w tym 15 chłopców i 9 dziewczynek..

78% Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy.

Później wyruszyliśmy w drogę.. Większość dzieci uczęszcza do przedszkola drugi bądź trzeci rok, dla trójki dzieci jest to .Tutaj znalazłam sprawozdanie kogoś z wycieczki do Krakowa.. Podanie do dyrektora teatru z prośbą o wypożyczenie kostiumów; Wycieczka do Wrocławia spotkaniem z polską historią i tradycjąSprawozdanie z wycieczki - przykład.. Spektakl wystawiony był w Teatrze imienia Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.Sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego.. Jeśli chcesz skorzystać z takiego przykładowego sprawozdania wychowawcy klasy, a także przykładowych ocen opisowych, to zapraszam na kursy online: SZCZEGÓŁY >> Sprawdzam .. Razem z nami pojechały dwie panie77% Sprawozdanie z wycieczki klasowej; 86% Byliśmy na wycieczce w Warszawie.. To nie tyle kopia prawdziwego kanału, co aranżacja przestrzenna, w której pomysłodawcy zadbali o szczegóły i wyłożyli całe przejście cegłą.wycieczki szkolnej, uroczystości nadania imienia Twojej drużynie harcerskiej; akademii z okazji Dnia Kobiet, otwarcia wystawy prac plastycznych uczniów z Twojej szkoły, wyprawy do kina, teatru czy na koncert.. Uwaga!. Zgodnie z planem dotarlišmy na miejsce o godzinie 1 1.00.NajpierwTemat: Sprawozdanie pilota z wycieczki A to każde biuro chyba ma swoje własne wzory lub formularze..

Co musi zawierać takie sprawozdanie?

Sprawozdanie z wycieczka do Warszawy Dnia 8 czerwca 2013r.. my uczniowie klasy 6c wraz z wychowawcq sybrališmy siç na wycieczkç autokarowq do Warszawy.. Recenzja i sprawozdanie Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. • W zeszłym roku, a dokładniej w grudniu 2003 roku, pojechaliśmy na wycieczkę klasową.. Przedstawienie było oparte na motywach książki Lucy Maud Montagomery pt.,,Ania z Zielonego Wzgórza".. Wycieczka jest jednym z najmilszych momętów w życiu każdej klasy.. W zakończeniu piszesz, czy podobała ci się wycieczka, lub jeśli np. była to jakaś wystawa w muzeum .Sprawozdanie to jedna z form pisemnych, których tworzenie ma na celu przedstawienie wydarzeń.Sprawozdanie powinno, więc zawierać dokładne informacje o danym zdarzeniu, a także opinię autora.. Kierownik wycieczki, którym była pani od matematyki, sprawdziła obecność i uczniowie mogli spakować torby do luku .Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29 Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45 Napisz sprawozdanie z wycieczki .. w jakim celu ?. PozdrawiamPrzykład sprawozdania : W zeszłym miesiącu wraz z moimi rodzicami wybrałem się na pięcio dniową wycieczkę do Egiptu.. co się działo ?. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.74% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zamku Królewskiego na Wawelu; 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy.. Wszyscy zebraliśmy się punktualnie o 7:45 przed szkołą.. Najczęsciej spotykane informacje przeze mnie to: Kilometry ma wyjeździe i przyjeździe, opinia o autokarze, opinia o hotelach, o wyżywieniu, stan lludzi (czy wsyscy zapisani się stawili, czemu nie), realizacja programu: co zrobine co nie .Sprawozdanie z zajęć rewalidacyjnych prowadzonych z… nr orzeczenia… rok szkolny… Zajęcia rewalidacyjne z … prowadzone były w formie indywidualnej w wymiarze 1 godziny tygodn…sprawozdanie z wycieczki do estonii 12 września 2017 Newsy Możliwość komentowania SPRAWOZDANIE Z WYCIECZKI DO ESTONII została wyłączona W środę 23 sierpnia , ok.godz.. Sprawozdanie z wystawy lub wyprawy do kina może zawierać elementy recenzji.A tak wyglgda przykladowe sprawozdanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt