Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski chciałem

Pobierz

4,444 wizyt.. 2 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski .. Wyjaśnienie:.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty , tak aby otrzymać logiczne i .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań (1-4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 0 głosów.. Uwaga.. (nie musisz kupować) water at the supermarket.. 3 (Nie mamy żadnych) grapes.. 5 In the bowl (jest dużo pomarańczy) .Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. 2012-01-16 21:33:55 Popularne zadania Dodaj zadanieTŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. zadanie dodane 5 października 2010 w Język angielski przez użytkownika kasia2008107 (-970) .Przetłumacz na język angielski umieszczone w nawiasach fragmenty zda.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

2.Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

1.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język ang, tak aby otrzymać logiczne i poprawne gramatycznie zdania .. 2017-04-07 18:39:41; Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćPrzetłumacz fragmenty zdań w języku polskim na język angielski 2016-10-12 17:54:32 Język angielski przetłumacz 9 zdań 2014-03-29 18:30:27 Zapisz poprawne słowa podane w nawiasach i przetłumacz cały tekst.TŁUMACZENIE FRAGMENTÓW ZDAŃ - TEST 2.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Odpowiedź: 1.we rent city bikes.. My family (pojechała na wczasy zorganizowane) to Spain last year.. Zobacz odpowiedź.. Przetłumacz zdania na język angielski - Czas Past Simple.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz tekst z języku polskiego na język angielski .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zaloguj się, by dodać komentarz.Answers: 3 on a question: Zadanie 3 ( / 5) Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.. (czy będziecie mogli pójść) to the park tomorrow?. They (grają) basketball tomorrow - theWymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Magda and Kasia (potrafią mówić po angielsku).. Zobacz odpowiedź.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 3 wyrazy..

2.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uwaga!. W tekście angielskim nie należy niczego zmieniać.. So lets slow down a bit.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. (Nie wolno niszczyć) the environment.. Zadanie 16 1.. 2015-03-30 23:17:08; Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.. (Czy jest wiele) people in your .Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski, stosując odpowiednie formy czasu przyszłego.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie 4 wyrazy.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie trzech elementów.. Wypełni ktoś luki na Dziś jak nie no to na poniedziałek help daje naj PRESENT PERECT 1.. 4 Marty (zaczyna) a new job next month.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielskiPrzetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski zad 6. search.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy..

Zadanie 4 Przetłumacz fragmenty zdań w nawiasach na język angielski.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. 1 Dominic insisted .. (żeby pomalować.Chociaż nie istnieje na świecie jeszcze tłumacz maszyna, który przekłada zdania lepiej niż człowiek, jakość naszej usługi internetowej .TŁumacZenIe fraGmenTÓw ZDaŃ W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Zaloguj się, by dodać komentarz.Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawnie.. Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 4 Dex bought (kilka pomidorów) .. 1 I cant walk(tak szybko jak) you.. PROSZĘ O POMOC DAM NAJ 1 Zobacz odpowiedź verka234 verka234 .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania..

Complete ...Przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach na język angielski.

Napisze ktoś po angielsku te wyrazy i zdania tylko pls bez literówek i błędów Trochę umiem mówić po angielsku.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Przetłumacz ja język angielski fragmenty podane w nawiasach tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawnie.. Magda and Kasia (potrafią mówid po angielsku) _____.. Pamiętaj, że w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt