Test ze znajomości zemsty z odpowiedziami

Pobierz

test dodany 11 lat temu przez DONIA1012.. Zwierzę z Nilu - dowód miłości w "Zemście".. Zawiera 32 pytań.. Skomentuj.. Papkin 7.TEST Kto ile razy przekraczał mur, czyli co wiem o "Zemście" Aleksandra Fredry?. popularność: 912 dodał: grigor2: ALFABETDownload: zemsta testy z odpowiedziami.docx.. Przeczytaj dokładnie zadania i wykonaj polecenia.. Pamiętaj wszystkie zadania są ważne.Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.. #jezykpolski #lektura #fredro #zemstaPlik zemsta testy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Zemsta • Data dodania: 30 wrz 2012.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Udostępnij.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Zawiera 32 pytań.. Czyje to powiedzenie: Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgodzić trzeba?. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. Pomyliłeś się przekreśl i zapisz poprawnie.. Cześnik 2.. Klara młoda, płocha, a Postolina wdowa doświadczona, zna proporcją(…) i nie każe fircykować.Którą z bohaterek Zemsty polubiłeś bardziej, która Ci się spodobała?.

Literatura "Asiunia" - test znajomości lektury.

- zapytała .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tagi .. hej fajny test mialem 0/100 ale to dlatego ze jestem buntowniczom alternatywkom i nie czytam ksiarzek.Zestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta".. Inne testy z kategorii.. 5.0 / 5 (1 głos) Komentarze: Teele napisano 20.03.2013 21:01. zgłoś do usunięcia.. Gatunek: komedia.. Test składa się z 12 pytań.. BOGOWIE GRECCY I HEROSI popularność: 1578 dodał: alexziom2: Zbrodnia i kara popularność: 1217 dodał: blondi1511: Test z ortografii.. Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa ć. poczta.anka .ZEMSTA - test ze znajomości utworu i filmu Zapraszamy do ciekawej, choć wymagającej skupienia i myślenia, wędrówki po tajemnicach utworu i filmu "Zemsta".. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.Zadanie gimnazjalne: Zemsta Aleksandra Fredry.. Myślisz ze jestem ładna?. Pytania i odpowiedzi do lektury Zemsta (30) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zemsta, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Gatunek literacki "Zemsty".. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Inne tryby nauki.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!.

... "Księga dżungli" - test znajomości lektury.

Zapraszamy!. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Test Dzieje Tristana i Izoldy - Józef Bedier 4 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 1 Test Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery 3 Test Średniowiecze 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 3 Test Hamlet - William Szekspir 2 Test Zemsta - Aleksander Fredro 3 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 3Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Rodzaj literacki "Zemsty".. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Celem quizu jest uzyskanie wyniku w oparciu o wybrane odpowiedzi.Zemsta Test ze znajomości lektury pt. '' Zemsta'' A. Fredry.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. #yolo #zemsta #2a #fredro #komedia #dramat #smiech #test #sprawdzian #lektura.. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Zadanie gimnazjalne, które ma posłużyć gimnazjalistom do przygotowania się na egzamin gimnazjalny z polskiego, na którym wymagana jest umiejętność pisania dobrego wypracowania gimnazjalnego (najlepiej: rozprawki), czytania ze zrozumieniem, wykorzystywania wiedzy o gramatyce i stylistyce na podstawie analizy załączonego fragmentu lektury .Radzę Ci wpisać w google "test sprawdzający Balladyna", albo "test sprawdzający znajomość lektury balladyna"..

Zemsta - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Zemsty.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro).. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Dorota 5 lat temu.. O Autorze Lektury szkolne.A.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jeśli będziesz miała jakieś pytania co do odpowiedzi na dane zagadnienie, to wtedy pytaj nas tutaj.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Cześnika 3.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Zemsta".. Pobierz.. mam nadzieje ze bede go mial na polaku :D.. Masz 45 minut na to, by wykonać wszystkie zadania.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.

MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę
*Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Więcej testów z lektur.. Odpowiedzi zaznaczaj na karcie odpowiedzi.. )30 pytań i odpowiedzi do tekstu"zemsta" (naj plisss) 30 jakich kolwiek pytań do zemsty i odpowiedzi na nie :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać1 TEST SPRAWDZAJĄCY UMIEJĘTNOSCI Z LITERATURY DLA KLASY I GIMNAZJUM BUDOWA DRAMATU NA PRZYKŁADZIE LEKTURY ZEMSTA A. FREDRY Przeczytaj uważnie każde polecenie.. Tak samo liczba odpowiedzi.. Rozwiąż test!17.. Odpowiedz na pytanie i porównaj obie kobiety.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Wypisz 2 cechy, które je łączą i 2 — które różnią.Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. W pierwszej części testu właściwe odpowiedzi zakreślkółkami,awczęści drugiej wpisz je w zaznaczonych kropkami miejscach.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra FredryTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Zemsta" Aleksandra Fredry.. Punkt kulminacyjny "Zemsty" następuje, gdy: a) Cześnik wyzywa na pojedynek RejentaZemsta - sprawdzian wiadomości, test z lektury .. Rozpocznij test.. Materiały powiązane z testem: Test: Zemsta Test sprawdza znajomość treści lektury "Zemsta .Zemsta Aleksandra Fredry — test z lektury *Na ocenę celującą: 1.. Nie używaj korektora, ołówka.. Liczba pytań w quizie może być dowolna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt