Opis ferii po niemiecku

Pobierz

W czasie przeszłym perfekt.. Słownik.. Aktywni użytkownicy.Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Opis ferii w czasie przeszłym po niemiecku z tłumaczeniem, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. Proszę, nie jestem aż taka dobra w tym języku Będę bardzo wdzięczna.Ferie zimowe spędziłam w domu.. Oto co mi wyszło: Moje ferie zimowe trwały od 13- 28 stycznia.I prosze o jeszcze jeden opis feri marzen.. obojętnie jakich.. po niemiecku i po polsku.. plisss :( potrzebuueje.. Rodaczka Wysłana - 25 listopad 2008 21:40Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Praca powinna zajmować około tak na 2 strony.. Spałem do godziny 9.30.. Tylko nie w czasie im perfekt, bo tego czasu jeszcze nie mogę użyć.. Codziennie jeździliśmy na nartach.. Przegląd tygodnia.. Przetłumaczy mi ktoś tekst na język niemiecki?. (z czasownikami rozdzielnie złożonymi), Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. Wyszukiwarka.. Strona główna.. U babci był śnieg.. Może być to zmyślone.. Prezentujemy przydatne niemieckie słówka i zwroty, które będą pomocne podczas rozmów na temat zimy i ferii zimowych.. Proszę nie ściągać z internetu zależało by mi na samodzielnej pracy.. polski-niemiecki..

Potrzebuje opisu ferii zimowych po NIEMIECKU.

Ich habe aber keine Zeit für Langweile und denke, dass.opis feri po niemiecku - napisał w Języki obce: Witam wszystkich Mam prośbe.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Zamieszczamy również listę typowo zimowych .FERIE ZIMOWE - Tłumaczenie na niemiecki - bab.la.. Czasami też na snowboardzie i sankach.. Mieszkaliśmy w domku na szczycie góry.. Ma to być w czasie perfekt i musi miec z 10-15 zdań.. Wieczorami grałem w karty,słuchałem muzyki.Chodziłem po zakupy dla babci.. Dzięki nim będziesz mogła swobodnie rozmawiać po niemiecku o zimowej aurze oraz sportach i typowych czynnościach, jakie wykonujemy zimą.. F. ferie zimowe.Tłumaczenie słowa 'opis' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Coś w sensie, ze w pierwszym tygodniu nie było śniegu, było nudno, byłam parę razy w szkole na zajęciach dodatkowych, spadł śnieg, pojechałam na narty z przyjaciółmi, było super ale zimno, niestety ferie sie skończyły i musiałam wrocic do szkoły ;( (.). taki standardzik.Tylko plis .Wieczorami grałem w gry komputerowe, słuchałem muzyki.. Ferie szybko się skończyły.Opis ferii w czasie przeszłym po niemiecku z tłumaczeniem Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Potrzebuje pilnie opisu ferii po niemiecku!To miał być krótki opis ferii zimowych, wprawdzie i tak będę opisywac ustnie, ale naturalnie wolałam sobie najpierw to tak mniej więcej spisać..

Odpowiedzopis ferii z polskiego na niemiecki - Języki Obce.

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Treść zadania : Opisz swoje ferie zimowe po niemiecku przynajmniej w 10 zdaniach w czasie perfekt .. - napisał w Języki obce: Potrzebuje opis moich feri w języku niemieckim (co robiłem na feriach).. Wyjechałam z moją rodziną do miejscowości Zakopane.. Działy tematyczne.. Czy mógłby ktoś pomóc ?. Może być że byłem np. na zimowisku w Zakopanym lub u babci to już wszystko jest obojętne:) PROSZE O POMOCOpis z Ferii Po Niemiecku w Czasie Przeszłym Prefekt.. Pierwszy tydzień ferri nie był udany.Drugi tydzień spędziłem u babci.. Podróż minęła szybko.. Z kuzynem lepiłem bałwana, jeżdziłem na sankach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt