Utwórz stopień wyższy i najwyższy przysłówków

Pobierz

Możliwe odpowiedzi: 1. breviterius, 2. brevior, 3. brevius Obok podanych przysłówków w stopniu równym podaj formy …Utwórz stopień wyższy i najwyższy następujących przysłówków: cito, fortiter, sapienter, graviter, longus, bene.. Można jednak utworzyć …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków.. Stopień wyższy przymiotnika:* krótkiego: YOUNG - YOUNGER* długiego: INTERESTING - MORE INTERESTING … Jeśli składają się z dwóch wyrazów (pierwszym jest zawsze "bardziej" …1.Utwórz od podanych przymiotników przysłówki , a nastepnie podaj ich stopień wyższy i najwyższy : zły- wytrwały- nowoczesny- odpowiedzialny- szczęśliwy-.. Nazwijcie również sposób stopniowania.. Podobnie jak w przypadku stopniowania przymiotników wyróżnić można stopniowanie regilarne, nieregularne …Przysłówki pochodzące od przymiotników podlegają stopniowaniu: stopień równy stopień wyższy stopień najwyższy.. Utwórz stopień wyższy i najwyższy przysłówków: nieźle,niedobrze - Stopniowanie przysłówków: - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. ("Nowe słowa na start str. 173) zle - …Kto zrobi dam najjjj I. Utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przymiotników i przysłówków: alt groß attraktiv gern nah jung warm beliebt gut hoch II.klasa 5 stopień wyższy 1- utwórz stopień wyższy od przymiotników Krzyżówka.. • Ułóż zdanie z wybranym …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przymiotników i przysłówków..

Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków .

Od podanych przymiotników utwórz przysłówki i określ ich stopień.. Podkreśl jedną linią te, które stopniują się regularnie, a dwiema liniami - te, które stopniują się …Stopień najwyższy tworzy się przez dodanie przedrostka naj-.. wg Apsywszkole.. Rejestracja.Utwórz stopień wyższy i najwyższy od przyslowkow:niedużo, ślisko, późno.. - Stopień wyższy i najwyższyStopniowanie przymiotników - Stopień wyższy i najwyższy.. zła.. Testy i ćwiczenia online utrwalające poprawne stosowanie przymiotników w języku angielskim.Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków Ułóż z wybranymi formami po jednym zdaniu opisujących każdy temperament: agresywnie drażliwie wolno …Stopniowaniu podlegają przysłówki stworzone od przymiotników.. Niemiecki stopień wyższy podstawowych przymiotników i …Stopień wyższy i najwyższy - Stopniowanie przymiotników - utwórz po kolei stopień równy, wyższy i najwyższy.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz …Stopień wyższy i najwyższy przysłówków angielskich.. (0 - 2 pkt.). duże stopień wyższy.stopień najwyższy mało.stopień …Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków a następnie odczytaj zdania uzupełniając je właściwymi formami silnie,wysoko,blisko,głośno,dużo,mocno …Jeśli stopień wyższy i najwyższy mają formę tylko jednego wyrazu, jest to stopniowanie proste..

Utwórz stopień wyższy i najwyższy do podanych przysłówków.

Utwórz stopień wyższy i najwyższy …utwórz stopień wyższy i najwyższy od podanych przysłówków : ściśle, wąsko, ciemno, wolno źle, trudno.. przymiotnik przysłówek stopień.. Język polski - szkoła … Utwórz stopień wyższy i najwyższy przysłówków: nieźle,niedobrze - Stopniowanie przysłówków: - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. Premium.. miękki.. Z niektórych przysłówków nie tworzy się stopnia wyższego przez zamianę końcówek.. Podkreśl jedną linią te , które stopniują się regular… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Utwórz stopień wyższy i najwyższy podanych przysłówków.. stopień wyższy stopień najwyższy ładny duże mało lekki płasko zła 25.. Podkreśl jedną linią te, które stopniują się regularnie, a dwiema liniami- te, które stopniują się …Utwórz stopień wyższy i najwyższy 2013-01-03 15:27:17 utwórz stopien wyższy i najwyższy podanych 2010-10-26 20:01:41 pOmoCy!Proszę!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt