Test online z lektury kłamczucha

Pobierz

Przeczytaj tekst uważnie i wiele razy.. Bohaterka tej powieści - Aniela Kowalik - przyjeżdża do Poznania z Łeby, bo tu mieszka jej ukochany - Pawełek Nowacki.Rzetelne i przystępnie napisane opracowanie lektury, m.in. szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów (m.in. Anieli Kowalik, Robrojka, profesora Dmuchawca, Pawełka), problematyka (wątek zakochanej Anieli, wątek przemiany wewnętrznej Kowalikówny, wątek Tosi i Mamerta), testy sprawdzające z kluczem.Test Kamizelka, Kamizelka podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Kłamczucha - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. bo następnego dnia musi wracać z rodzicami do domu.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Test zawiera 17 pytań.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. GATUNEK LITERACKI : POWIEŚĆ RODZAJ LITERACKI : EPIKATest ze znajomości lektury "Ten obcy" 2013-07-17 07:13:54 "Sposób na Alcybiadesa" - test z lektury.. --Trzeci tom Jeżycjady (Kwiat kalafi.Kłamczucha to drugi tom z cyklu Jeżycjady.. test dodany 9 lat temu przez Coconut.Kłamczucha - przetestuj swoją wiedzę..

"To dopiero jest kłamczucha!"

Aniela próbuje wydostać się oknem.. Masz przed sobą test, dzięki któremu możesz sprawdzić swoje wiadomości i umiejętności.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.w Swarzędzu.. W teście znajduje się tekst i pytania z nim związane.. Aniela oszukała swoja rodzinę (żeby byc bliżej Pawełka) mówiąc że nie przyznali jej internatu i .Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. "To nie wszystko, proszę pana!. U styjenki wczoraj z rana Abecadło z pieca spadło, Całą pieczeń z rondla zjadło, A tymczasem na obiedzie Miał być lew i dwa niedźwiedzie.". Jeżeli szukasz informacji dot.. Rozpocznij test.Geneza utworu i gatunek.. Na necie linki do downloadu wygasły, wersji on-line nie znalazłam.. Typu "jakie miała buty wtedy a wtedy" + odpowiedzi.TYTUŁ : Kłamczucha AUTOR : Małgorzata Musierowicz CZAS AKCJI: 1977 rok - początek akcji rozgrywa się w maju, koniec w Wigilię.. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Test dla tematu: Kłamczucha (M. Musierowicz).. WięcejTest ze znajomości lektury kl.VI "Kłamczucha" .. Aby częściej spotykać się z ukochanym kolegą, bohaterka udawała: a) księgową; b) sprzątaczkę; .. Ile złotych płaciła Kłamczucha cioci Lili za mieszkanie?.

Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.

Pobieraj AUDIOBOOKI legalnie na: (Lektu.Test ze znajomości lektury "Makbet" Williama Szekspira.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraStreszczenie lektury pt. "Kłamczucha".. Zapisz w zeszycie temat lekcji: "Kłamczucha" Małgorzaty Musierowicz- piszemy test z lektury.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. "Szklanki" czy "Jungle Girl", z której piosenki.. Zgadnę Twój wiek, na podstawie Twojego nastawie.. Chcąc być blisko swojej sympatii, rozpoczęła naukę w Poznaniu, w Liceum Poligraficzno-Księgarskim.. Powieść Kłamczucha jest drugim tomem z cyklu Jeżycjada o losach młodych ludzi, ich kłopotach i radościach szkolnych, pierwszych miłościach, stosunkach ze światem dorosłych, wartościach, które warto szanować i o które warto walczyć.. Po południu na zabawie Utonęła kaczka w stawie.Kłamczucha - Małgorzata Musierowicz - streszczenieDrugi tom cyklu Jeżycjada, w którym poznajemy przygody Anieli Kowalik.. Sprawdź swoją wiedzę!Test wiedzy z lektury Małgorzaty Musierowicz pt. "Kłamczucha".. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KłamczuchaTest z lektury pt. ,,Kłamczucha" .. Zrezygnowała z internatu, zamieszkła u krewnych (Teofila i Mamert Kowalikowie), gdyż ich mieszkanie znajdowało się blisko .Lektury Szkolne do Słuchania na MP3 - AudioBooki (do szkoły podstawowej i liceum)..

Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.

MIEJSCE AKCJI: Wydarzenia rozgrywają się w dwóch miejscach: - w Łebie - nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej, w Poznaniu.. Pomożesz?. Rozwiąż test ».. "Proszę pana, niech pan słucha!. a) 100zł; b) 400 zł; c) 500 zł; d) 1000 zł.. 26 pytań Lektury szkolne dvr111.. 2012-03-01 17:40:55; Na których stronach lektury pt: "Kłamczucha" można zleleżć cytaty o anieli?. Zapraszamy!. Zapisuje adres Anieli, chce odwiedzić ją po południu.. Darząca uczuciem chłopca imieniem Pawełek rozpoczęła naukę w Liceum Poligraficznym w Poznaniu specjalnie dla niego.. a) do Liceum .Uczennico!. 2) Jak naprawdę nazywała się Kłamczucha?. Uczniu!. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Test badania umiejętności z języka polskiego dla klasy 6.. Aniela Kowalik, mieszkanka Łeby, zakochała się w Pawle Nowackim.. Mam to na pojutrze, jednakże na prowincji taka bieda, że książki skombinować się nie da.. 3) Gdzie mieszkała Kłamczucha?. 60 szczegółowych pytań.. ZADANIE: Rozwiąż test z lektury:60 szczegółowych pytań do lektury pt. ,,Kłamczucha" M. Musierowicz - ktoś pomoże?. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

4) O czym marzyła Kłamczucha?test z lektury pt. "Kłamczucha" | sameQuizy.

2012-05-09 21:36:12; Lektura a dokładniej "Kłamczucha .Plik test z lektury Kłamczucha.doc na koncie użytkownika siata1 • folder Testy z lektur • Data dodania: 10 kwi 2012Plik test z lektury Kłamczucha.doc na koncie użytkownika pawelczyk.jola • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 5 wrz 2013Fe, kłamczucha!". Opisuje ona przygody piętnastolatki Anieli Kowalik pochodzącej z Łeby.. 1) Aniela po raz pierwszy spotkała Pawełka w Łebie a) na plaży b) na nabrzeżu portu rybackiego c) w okolicy smażalni ryb "Przysmak" d) na ulicy Turystycznej 2) Akcja powieści rozpoczyna się w: a) maju b) czerwcu c) lipcu d) sierpniu 3) "A ty nie płacz" - to słowa, które w dzień rozpoczęcia roku .Najbardziej kompletny test z lektury Kłamczucha jaki znajdziesz w sieci.. Czy rozpoznasz postacie z Miraculum po ich rozp.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Czy przetrwasz rozpoczęcie roku szkolnego?Kłamczucha - test ze znajomości lektury - Odkryj karty.. 1) Kto jest autorem powieści Kłamczucha?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt