Posłuchaj nagrania i napisz daty

Pobierz

2015-03-29 18:06:24 Zapisz w kolejności alfabetycznej wyrazy z H 2013-01-09 17:02:54 Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:011.. 1 str. 45 (pisemnie w zeszycie przedmiotowym) Zapisz ile pieniędzy mają poszczególne osoby.. Rzuć kostką!. W zeszycie uzupełnij opis szkoły zadanie 3 strona 61. lekcja 2 Otwórz książkę na stronie 60, posłuchaj nagrania i wskaż odpowiedni obrazek (2.19) Popatrz na Phonics Rap na stronie 60.ex.. 4: Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij tabelkę.Posłuchaj zdania i powtórz je.. Wszystkie liczby zapisz słownie.. Jest ono dostępne na stronie Pearson w zakładce Domowa Szkoła w eDesk.. Posłuchaj piosenki i wykonaj zadanie 15a i 15b w podręczniku na str. 18 2.. Teraz przygotuj sobie kostkę do gry.. Przeczytaj pytania, następnie posłuchaj nagrania i wybierz prawidłowe odpowiedzi.. Utwórz nowe kontoW zad.. Przeczytaj tekst I posłuchaj nagrania 2.47.. Robiliśmy w Klasie Pozdrawiam <3Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Lekcja kulturowa na temat popularnych posiłków, potraw i napojów.. Narysuj flagę Rosji w zeszycie i napisz, co oznaczają kolory na fladze.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Następnie, sprawdź ich znaczenie w słowniczku str. 115.. Posłuchaj nagrania i zapisz nazwy pomieszczeń z rodzajnikami do zeszytu 3..

Posłuchaj nagrania i powtórz zdania.

Spójrz na obrazkiw zad.. Zapamiętaj mnie Nie pamiętasz hasła?. Zapoznaj się z informacjami o fladze rosyjskiej.. peas carrots eggs potatoes cheese ham a b a b a b 6 a b 7 a b a b / / / / / / 1 4 2 5 3 6 1 4 2 5 3 6Zadanie 5 ze strony 93 wymagają wysłuchania nagrania 3.23.. Nowe czasowniki zapisz w zeszycie i przetłumacz na język polski.Praca domowa.. Zaśpiewaj piosenkę i zwróć uwagę na wykonywane czynności 4.. 5/93 Posłuchaj Marty i uzupełnij luki w zdaniach.. Odpowiedź:Wyjaśnienie:1.. 1 Zobacz odpowiedź Axel34 Axel34 A) quarter past two b) half past nine .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ 2) Posłuchaj nagrania i zapisz cyfrą, która jest godzina.potrzebuję szybkiej odpowiedzi domi12332125 domi12332125 23.04.2020 Język niemiecki Liceum/Technikum rozwiązane 2) Posłuchaj nagrania i zapisz cyfrą, która jest godzina.. 4:58 "MONEY or KNOWLEDGE" part 2 .I P olsk Imię i nazwisko: Klasa: Wynik: 4 Zakres´l włas´ciwe wyrazy i napisz je po s´ladzie.. Zapoznaj się z pisownią nazw narodowości "!". Topic: Dzień poza domem- słuchanie i wypowiedź pisemna.. Miejsce na Twój rysunekKlasa V JĘZYK ANGIELSKI 02.06.2020 (Tuesday, 2nd June, 2020) TOPIC: Ordinal numbers - Liczebniki porządkowe (ćwiczenia) 1.. (nagranie 2.8) Posłuchaj, wskaż i powtórz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Następnie napisz godziny słownie..

Posłuchaj nagrania 3.

Wysłuchaj nagrania jeszcze raz a następnie dopasuj imiona do punktów 1-5 (Komu podobały się poszczególne miejsca?).. Np. Radzińska , kl. I ćw.. Odpowiedz na pytanie w .Posłuchaj nagrania 69 (do cwiczenia.pl) i powtórz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Posłuchaj nagrania i zapisz w zeszycie brakujące liczby,np.A-29 Wie viele Schule sind in deiner Klasse?. Zaimki dzierżawcze 1.Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę w zadaniu 3 na stronie 41 w zeszycie ćwiczeń.. Posłuchaj nagrania i zgadnij kto wykonuje dany zawód: .. 52 i sprawdź swoje odpowiedzi.. Napisz odpowiedzi w swoim zeszycie.. Na przyszły wtorek czytać 3/98-99.. Zapisz odpowiedzi w dodatkowym zeszycie.. W ćwiczeniach wykonaj zadanie 16 i 17 ze str. 10 Thema: Euer Garten ist klasse!. Następnie napisz godziny słownie.. Przypomnij sobie liczebniki porządkowe.Zaloguj się, aby wyświetlić tę sekcję.. Otwórz podręcznik na str.88.. Posłuchaj nagrania i zaznacz kolejność zwierząt zgodnie z nagraniem 2.. 15.04.2020 Temat: Poznajemy historię flagi rosyjskiej.. Zadanie 16.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. Jeżeli nie masz nagrania, odczytaj ceny poszczególnych przedmiotów widocznych na ilustracjach..

Posłuchaj nagrania.

Nazwisko, klasa plus data lekcji lub nr i strona zadania, które wysyłamy.. Posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania.Przeczytaj historyjkę jeszcze raz, wykonaj pisemnie zadania: Zad.Uzupełnij dialog wyrazami z ćwiczenia 1 i2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 6 / 13Język angielski kl. V 6. ð. ìr.. Znajdź czasowniki frazowe z ramki w tekście, pomyśl, co one oznaczają.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o pomoże mi ktoś zad.. 51 i zgadnij, kto chce pojechać dokąd.. katarzynastoll katarzynastoll .. 10.03.2015 Język angielski Szkoła podstawowa rozwiązane Posłuchaj nagrania i ponumeruj zegary.. Zacznij zdania: He's got - On ma She's got - Ona maZapisz w zeszycie nowe słownictwo i je przetłumacz.. To jest niemiecki "Aha.. Zapisz datę i temat w zeszycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Posłuchaj nagrania i napisz słowa, które słyszysz.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

1 /60Posłuchaj nagrania i napisz nam co sądzisz.

Popatrz na obrazki w zad.2 str.88.. Wyrzucona liczba oczek wskaże, które zwierzątko z nagrania narysujesz (np. 1 oczko = pierwsze zwierzątko).. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Oznacz długie "a" kreską, a krótkie "a" kropką.. 3 połącz zdania z postaciami na obrazkach.. 7/93 Wykonaj The Polish Oscar Quiz (zadanie true, false) 8/93 Posłuchaj nagrania 3.24. i sprawdź swoje odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt