Plan wydarzeń kajko i kokosza

Pobierz

- Powrót Kasztelana, Kajka i Kokosza do grodu oraz noc w lesie., 5.. Niestety - nie udaje im się zdobyć korony, bowiem zostają zdemaskowani.. LEKCJA- W świecie Kajka i Kokosza.. Piesza droga do domu Mirmiła i .4.. - Ostateczne zwycięstwo nad zbójcerzami., 5.. - Powrót obrabowanych przyjaciół do grodu., 4.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Pokonanie zbójcerzy przez głodnego Kokosza.. Mimo słusznej postury i ogromnej siły fizycznej jest nieco tchórzliwy.. - Czarodziejska fujarka Łamignata.. Rozkaz Mirmiła o otwarciu bram.. Kasztelan skarży się na ból zęba, a gdy jego utyskiwania stają się nie do zniesienia, Kajko i Kokosz prowadzą go do kowala.. Szkoła latania.. Mężczyzna drobny i niski, ale niezwykle odważny.. Ponad 2 zł podwyżki na butelce Coca-Coli w Biedronce.. Powrót Mirmiła i wojów z polowania.. Podstęp Hegemona i opowieść o lataniu.Kajko, Kokosz i Mirmił naprawili szkodę, ale i zmienili nazwę "placówki" na Szkołę Łatania.. Użycie podstępu do zdobycia grodu.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Mirmił owładnięty wizją latania na miotle przedstawioną mu przez Krwawego Hegemona.Uporządkuj chronologiczni wydarzenia.Kajko - woj Mirmiła, towarzysz Kokosza.. Napad zbójcerzy na Mirmiła i towarzyszy.. Krwawego Hegemona złościło gdy słyszał że nie ma poczucia humoru..

Szkoła latania - plan wydarzeń.

W czasie lekcji sprawdzimy zadania dotyczące Kajka i Kokosza, które były ostatnio zadane oraz omówimy zadane lekcje.. - Złe samopoczucie i utrata sił Łamignata., 2.. Dość roztargniony - pochłonięty jedzeniem zapomina o całym świecie.Kajko i Kokosz.. Podatek cukrowy w akcji .. wnuczka twórcy "Kajko i Kokosza .Kokosz - woj Mirmiła, towarzysz Kajka.. Konieczność nocowania u Jagi.. Szkoła latania utrzymany jest w konwencji komiksu.Kajko i Kokosz usiłują wykonać ostatnie z zadań Fochny i w tym celu zatrudniają się u Wikingów jako opiekunowie syna wodza.. Lot i awaryjne lądowanie w wodzie.. Zgubienie fujarki w trakcie napadu zbójcerzy.. Wdarcie się Zbójcerzy w przebraniu do .Kajko i Kokosz, świat przedstawiony - Bohaterowie Kajko i Kokosz - Kajko i Kokosz - postaci - Kajko i Kokosz, postaci - Kajko i Kokosz .. Szkoła latania - plan wydarzeń Połącz w pary.. Podarowanie Łamignatowi magicznej fujarki przez Jagnę.. Lekcje latania u czarownicy Jagi.. .Zmartwienie Łamignata.. Przerwanie posiłku Kokosza.. Praca w grupach - tworzenie Nowych przygód Kajka i Kokosza (plan wydarzeń, szkice, wypowiedzi bohaterów, wykonanie szaty graficznej).. Atak zbójcerzy.. Odparcie ataku i ruszenie na odsiecz mieszkańcom grodu przez Jagę i jej męża..

Szkoła latania - Plan wydarzeń.

wg Sylwiastanclik8 .Przeprosiny przerywa atak zbójcerzy.. Wpisz w kwadraty odpowiednie cyfry od 1 do 8.. - Poranny powrót obrabowanych przyjaciół do grodu., 3.. Szkoła latania - scenariusze lekcji Komiksowe story cubes 4 Janusz Christa Kajko i Kokosz.Tymczasem Kajko i Kokosz wiozą Mirmiła do szkoły czarownic.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Plan może był niezły, ale spalił na panewce dzięki Kajkowi i Kokoszowi, którzy odparli atak.. Praca w grupach - tworzenie Nowych przygód Kajka i Kokosza (plan wydarzeń, szkice, wypowiedzi bohaterów, wykonanie szaty g… Czytaj więcejNapisz plan wydarzeń kajko i kokosz 12 października 2020 03:04 Materiały Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Plan wydarzeń do lektóry ,,Sposób na Alcybiadesa" 1.Wspomnienia z lat szkolnych ucznia Ciamciary.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Podstępny atak zbójcerzy na gród.. Kajko i Kokosz doganiają ich gdy już okupują zamek Wojmiła i Mszczuja.11.. cele lekcji - przypomnienie treści lektury - utworzenie planu wydarzeń.. Cel lekcji- układam plan wydarzeń zgodnie z kolejnością chronologiczną.. Przepłoszenie zbójcerzy przez Kajka i Kokosza.. Poranny powrót Mirmiła K i K do grodu.Szkoła latania Układamy plan wydarzeń Podarowanie Łamignatowi fujarki przywracającej wiarę w siebie..

Plan wydarzeń: Podarowanie Łamignatowi fujarki.

Kajko i Kokosz - Jaga i Łamignat Ustawianie w kolejności.. Rankiem niemal nadzy Mirmił, Kajko i Kokosz wracają do domu.. ".Niezwykłe postacie w komiksie.. Powrót do grodu.Kajko i kokosz plan wydarzeń 1 .. Kajka i kokosza z polowania.3.atak zbójcerzy.4.. Prezentacja prac i przygotowanie gazetki ściennej.. Podstęp Hegemona i opowieść o lataniu.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Problematyka utworu Komiks Kajko i Kokosz.. podasz charakterystyczne cechy Kajka i Kokosza .. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.Pomysł Jagi.. Ten jest jednak przygłuchawy i w wyniku nieporozumienia na fotelu ląduje nie Mirmił, ale Kokosz.Rozwiązanie jest jedno - skierowanie dostanie Kajko, a Kokosz pojedzie z nim na gapę.. Uszereguj zdarzenia tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z treścią komiksu.. - Napaść Łamignata na Mirmiła i jego rycerzy., 6.Kajko i Kokosz.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Powrót bohaterów i odparcie ataku na gród.. Zdanie egzaminu przez Mirmiła i zakupienie latającego kufra.. - Nocna wyprawa Hegemona., 3.. - Z odsieczą na pniu drzewa., 2.. - Pobyt przyjaciół w szkole latania., 4.. Lekarstwo Jagi.. - Otrzymanie czarodziejskiej fujarki od Jagi przez Łamignata., 3.. Przypadkowy napad Łamignata na Mirmiła, Kajka i Kokosza..

Szkoła latania - plan wydarzeń - Połącz w pary.

Powrót Mirmiła, Kajko i Kokosza z polowania.. Wywołało to oburzenie pani dyrektor, która przegoniła ich, mówiąc, żeby więcej się tam nie pokazywali.. - Z bolącym zębem u kowala., 7.Kajko i Kokosz.. Drogi Uczniu, przedstawiam ci cykl lekcji na podstawie lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Udany napad Zbójcerzy na Łamignata.. Spokrewniony z Jagą.. Szkoła latania - plan wydarzeń - Połącz w pary.. Bohaterowie Kajko i Kokosza Przebij balon.. Wręczenie Łamignatowi fujarki dodającej siły i wiary w siebie.. Powrót Mirmiła, Kajka i Kokosza z polowania; Atak zbójcerzy.. Napad Łamignata na Mirmiła.. - Napaść zbójcerzy na kasztelana i jego towarzyszy., 6.Temat: Tworzymy plan wydarzeń do lektury pt. "Kajko i Kokosz.. szybko trzeba to poukładać prosze Uporządkuj plan wydarzeń, ponumeruj poszczególne punkty i wklej lub przepisz je do zeszytu.. - Nocna wyprawa Hegemona i pięciu rycerzy, którzy najgłośniej krzyczeli na jego cześć., 4.. Cechuje go zdrowy rozsądek - analizuje sytuację i szuka najlepszego rozwiązania.Bohater historii Łamignat (zbój i mąż czarownicy Jagi) źle się czuje i narzeka na brak sił.. - Odparcie pierwszego ataku na gród., 5.. Cała czwórka zostaje okradziona, bowiem Łamignat, który na moment przekazał swoją fujarkę w ręce Kokosza, nie jest zdolny do podjęcia walki.. Wyprawa Mirmiła na Łysą Górę.. … ContinuedKajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. powrót do grodu.5.napaśc zbójcerzy na gród.6.podstęp krwawego hegemona.7marzenie mirmia o lataniu.8.nauka latania u jagi.9.podróz na łysą góre do szkoly latania.10.wizyta u dentysty.11.kurs latania mirmiła.12.nocna zabawa kajka i kokosza.13.zlośc .1.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Układamy plan wydarzeń.. Niemiłe spotkanie z Łamignatem.. Szkoła latania.". - Nauka latania na miotle u Jagi., 6.. Tęgi i potężny łasuch.. Klasa 4 Polski.. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.4.. Rozkaz Mirmiła.. Wiosenna słabość Łamignata.. Podstępny pomysł Hegemona na pozbycie się Kajka i Kokosza.. Wikingowie wyruszają na wielką wyprawę przeciwko Wojmiłowi.. Atak zbójcerzy.. "Nocna wycieczka" Kajka i Kokosza w szkole latania i jej konsekwencje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt