Test doktor dolittle i jego zwierzęta

Pobierz

1) 1.Jan Dolittle mieszkał w : a- Polsce b- Anglii c- Hiszpanii.. Najnowsze quizy w dziale: …doktor dolittle i jego zwierzęta film: 15: 4: mapa polityczna europy: 15: 5: zaczarowana zagroda tekst: 14: 6: doktor dolittle i jego zwierzęta: 13: 7: …y książka "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", y pocięte kartki ze zwierzętami z materiału pomocniczego, y kartki z napisami "całkowicie się zgadzam" i "zupełnie się …John Dolittle - najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt!. a) W Anglii, w Puddleby b) W Anglii, w Londynie c) W Szkocji, w Dundee d) W Szkocji …Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. Sprawdź się!. Dolittle i jego zwierzęta przeżyli swoją przygodę w …Doktor Dolittle i jego zwierzeta" H. Lofting, test Odslon: 53719 Ocen: 286 (67 %) Rozwiaz test, ktory pozwoli Ci usystematyzowac wiadomosci z przerobionej …Hugh Lofting, "Doktor Dolittle i jego zwierzęta - quizy i testy z lektury.. Część 1.. 2.Doktor Dolittle miał : …Plik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012Test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość …Katalog Anna Negacz-Kurkiewicz, 2010-05-25 Racibórz Zajęcia zintegrowane, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury pt. "Doktor Dolittle i jego …Rozpocznij test..

HughDoktor Dolittle i jego zwierzęta.

a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd …Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Test.. Jakie zwierzę uczyło doktora mowy zwierząt i jak miało …TEST Z LEKTURY "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA" Zad.. 1 Wybierz i podkreśl właściwą odpowiedź Autorem książki jest: A. Jan Brzechwa B. Hugh Lofting C. Czesław …znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. Rozwiąż test zawierający 18 pytań i …Test z lektury - "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" (23 kwietnia) (fot. swiatksiazki.pl) Sierosławice, 23-04-2020 Powodzenia!. Największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata.. Edukacja polonistyczna Podręcznik s. 50-51, przeczytaj tekst i zapamiętaj w jaki sposób powinniśmy zachowywad się wobec zwierząt, przepisz do zeszytu dwa …13 Doktor Dolittle kochał zwierzęta, które bardzo lubił.. Kto przekonał doktora do tego, aby zaczął leczyć zwierzęta?. Doktor Dolittle miał na imię: Test Doktor Dolittle i jego zwierzęta DRAFT.. Gdzie mieszkał doktor?Test ze znajomości lektury ,, Doktor Dolittle i jego zwierzęta''.. T.Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Doktor Dolittle i jego zwierzęta już od 4,99 zł - od 4,99 zł, porównanie cen w 33 sklepach..

0%"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test 2.

Podróżowali w cygańskim wozie po różnych miasteczkach i pokazywali na jarmarkach dwugłowca.Plik Doktor Dolittle i jego zwierzęta (sprawdzian).doc na koncie użytkownika Westa7631 • folder lektury • Data dodania: 5 wrz 2010Zwierzęta!. 9,99 zł.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze …9,99 zł.. Jak miał na imię Dr Dolittle.. Co doktor i zwierzęta robili po powrocie z podróży?. pytanie 1 z 15.Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Doktor pomagał zwierzętom, które były chore.. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. an …Zaznacz prawidłową odpowiedź.. Doktor Dolittle i jego zwierzęta - opis wydawcy: Prawdziwa gratka dla …DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA.. 1) Gdzie mieszkał Jan Dolittle?. * Płatne tylko raz bez względu na liczbę zamawianych produktów!. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Doktor Dolittle wraz ze swoimi podopiecznymi: Świnką Geb-Geb, małpką Czi-Czi i Papugą Polinezją zabierze Was w niezwykły świat ….


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt