Hobbit sprawdzian ze znajomości lektury z odpowiedziami

Pobierz

29.Na jaką śmierć skazał car Kordiana?. Tolkiena.. Polub.. silnego podmuchu wiatru .Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. ZAMKNIJ X. Streszczenia.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. 2014-12-01 20:00:56test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. jednym z uczniów.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Test zawiera 30 pytań.. PDF Materiały do wydruku.Temat: Test ze znajomości lektury - Henryk Sienkiewicz "Quo vadis".. Tromba czy .Lektury Siłaczka / Siłaczka.. Wpisujcie do testu tylko klasę i numer w dzienniku!. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.28.Z kim "toczy walkę" Kordian przed drzwiami sypialni cara?.

Przetestuj swoją wiedzę.Sprawdzian ze znajomości "Katarynki".

Jak Bilbo nazwał swój mieczyk?. • Kim jest Rosół?. - Po kolacji także.. Edytuj elementy.. 30 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. opiekunem uczniów.. Motyw .. Rozwiąż test!Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem.. poleca 79 %.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Wiecie już, że nie robię sprawdzianów ze znajomości lektury, tylko za pomocą dyskretnych "patentów".. !Po pierwsze, zanim zaczęliśmy omawiać z uczniami świat przedstawiony utworu i analizowac bohaterów, musiałam sprawdzic kto i na ile przeczytałam lekturę.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Więcej.. właścicielem restauracji.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. jednym z nich jest "lektura nad głowami", o której możecie .Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund..

z Mikołajkiem.Test z lektury szkolnej Katarynka.

Tolkiena.. Wyślij zgłoszenie.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. pokłócił się z lotnikiem.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. 2012-04-19 14:30:45; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z powrotem" POMOCY!. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Kim był Gandalf?. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Jak się nazywa główny bohater książki.. nie spodobało mu się na żadnej z planet.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.O autorze.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Tolkien'a.. Gdzie Bilbo spotkał Golluma?. Na planetę B-612 Mały Książę powrócił dzięki pomocy: statku kosmicznego.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Nie uporamy się z naszymi sprawami do późna w noc, a przedtem musimy trochę użyć muzyki.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Rozwiąż quiz!Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury ..

Zgodnie z zapowiedzią proponuję Wam dzisiaj test ze znajomości lektury.

Sprawdźcie się ;) Jest to test składający się z pytań zamkniętych.. kuzynem Mikołajka.. Czwórka!. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Podobne ćwiczenia ze społeczności.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Gdzie mieszkał Paweł Obarecki?. A. ze Strachem i Imaginacją, B. z Wielkim Księciem Konstantym, C. z Grzegorzem, D. z Doktorem, E. z Laurą.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.Nie przechodził drogą pod Pagórkiem od bardzo dawna, a mianowicie od śmierci swego przyjaciela, Starego Tuka, to .- Ma się rozumieć!. Dla fanów Hobbita.Twój wynik: 15/25 Całkiem nieźle!. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!J.R.R.. 2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. Test: Mieszkańcy Miasta na Jeziorze powitali drużynę Thorina: a) z nienawiścią b) z obawą c) z radością i nadzieją na lepsze czasy d) ze złością .Test jest króciutki i prosty.. Udostępnij Udostępnij wg Milena285.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTen test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit"..

Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury na poziomie trudnym.

Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Tolkien, Hobbit czyli tam i z powrotem, tłum.Maria Skibniewska, Warszawa 1960, Wydawnictwo ISKRY, str.12-13 II.J.R.R.. szkoła podstawowa kl. 6 J.R.R.. XCezor 2 lata temu.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Podane poniżej scenariuszeHobbit, czyli tam i z powrotem; Nauka: Hobbit, czyli tam i z powrotem Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do którychZnajomość lektury "Sposób na Elfa".. 30 Obserwuj autora .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. wcale nie chciał wracać.. A. przez rzucenie na pożarcie lwom, B. przez uduszenie, C. przez rozstrzelanie, D. przez powieszenie, E. przez utopienie.zapolował z nim na kury.. Jest zamożny i interesuje się sztuką.Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. w Obrzydłówku w Toninie w Dąbrowie w Tarnowie.. test > Siłaczka.. Pytanie 1 /15.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Quiz w Poczekalni.. .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. Osadź.. Klasa 3 Polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt