Sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni klasa 5

Pobierz

Milionerzy - Edycja język polski!. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2013-03-12 15:46:31; Jeśli mieliście sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni to jakie mieliście pytanie?. c) Czele.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3.. W końcu przybywają inni chłopcy.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.chłopcy z placu broni • Sprawdziany z lektur • pliki użytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Akcja powieści rozgrywa się pod koniec XIX wieku.doc, chlopcy z placu broni konkurs 64164.pdfPlac Broni był miejscem, które dzięki wyobraźni chłopców na nim się bawiących stawał się przestrzenią niezwykłą, która przenosiła ich w dalekie kraje.. Udostępnij.. A Gereb jest zdrajcą B Gereb nie jest zdrajcą 4.. Chłopcy - Czonakosz oraz Boka przekazali sobie wiadomość o obowiązkowym zebraniu, które miało się odbyć na Placu Broni.Nazwali siebie Chłopcami z Placu Broni.. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Czy trudny był test z lektury chłopcy z placu broni 2012-12-17 20:42:39; Ułóż krzyżówkę z lektury " chłopcy z placu broni " 2011-05-09 12:48:15; inne zakończenie lektury " chłopcy z placu broni " 2010-06-02 13:50:16; Opisz zabawy chłopców z Placu Broni z lektury pt.'' Chłopcy z Placu Broni "..

d) Nemeczek.Chłopcy z placu broni - test .

Chłopcy według wyznaczonych instrukcji udają się na plac o godzinie 16.Opowieść rozpoczyna się w marcowy dzień, podczas jednej z lekcji.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniW tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. Dla dzieci miał on wiele wspólnego z Dzikim Zachodem.. c) Czele.. Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni" .. Jakiego bohatera książki "Chłopcy z Placu Broni.. Zobacz podobne quizy: #ksiazki #powiesc #test .. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Feri Acz na Placu Broni.. Kto był przywódcą chłopców z Placu Broni, a kto dowodził czerwonoskórymi?. Chłopcy z Placu Broni mają plac przy tartaku, zaś Czerwone Koszule - ruiny na wyspie w Ogrodzie Botanicznym.. Powiem tyle : Miłej zabawy !. Skomentuj.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. a) Fałsz b) Prawda 2.. Klasa przygotowywała się do wyjścia.. Powodzenia!. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. 23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd.. Feri zabiera czerwono-zieloną chorągiewkę Związku Chłopców z Placu Broni i znika.. W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. 212 .1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Kto jest autorem lektury "Chłopcy z Placu Broni"?

( 1 pkt.).. Zarówno w tej bitwie jak i przed nią odznacza się zwłaszcza jeden z Chłopców w Placu Broni - Ernest Nemeczek.Lektury szkolne w klasie piątej w roku 2020/21 można podzielić na dwie kategorie.. Rywalizuje z nimi inna grupa chłopców - Czerwonoskórzy.. Sprawdź się!. Każda z tych grup ma swoje miejsce na zabawę.. Dlaczego chłopcy z Ogrodu Botanicznego nazywali się czerwonoskórymi i dlaczego chcieli zdobyć .Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Kim był Nemeczek na Placu Broni?. Test będzie łatwy , ale i także trudny .. Nika46427288 07 maja 2019 Jak wy macie 23/23.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. 69 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Uczniowie nie mogą doczekać się momentu, w którym będą mogli wyjść do domu.. Co wspólnego z napadem zbójeckim miało powiedzenie "poddaj się"?. Pierwsza z nich to książki, które uczeń może czytać dla przyjemności, w drugiej natomiast znajdują się teksty, które rozbudzają wrażliwość i pomagają sprostać wymaganiom dotyczącym kształcenia literackiego, zawartym w podstawie programowej.. pytanie 1 z 20. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

d) Nemeczek.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdzian - "Chłopcy z Placu Broni"!. Nagle na szczycie jednej z fortec spostrzega strasznego Feriego Acza - przywódcę wrogiego obozu chłopców z Ogrodu Botanicznego.. Zapraszamy do rozwiązywania!Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Pozornie jednak nie był miejscem ciekawym czy nadającym się do zabawy.. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od Nemeczka?. Jak nazywali się wrogowie Chłopców z Placu Broni?. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność NemeczkaSprawdzain ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu Broni" .. klasa) 1.. Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3.. Test: Na miejscu Placu Broni miała powstać: a) kamienica b) kwiaciarnia c) roszarnia d) biblioteka Rozwiązanie .. Chorągiew chłopców z Placu Broni była: a) czerwono-zielona .Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. Jak dobrze znasz smoki występujące w "Baśniobor.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. Okazuje się, że trzeba będzie stoczyć bitwę o ukochany plac.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test..

2017-11-27 18:02:18; To zadanie dotyczy lektury chłopcy z placu broni!

Zdrajcą został Gereb.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2011-05-10 18:23:53; streszczenie do lektury chłopcy z placu broni 2010-05-18 16:26:00Chłopcy, którzy znają się ze szkoły, tworzą grupy.. Powodzenia!. Chłopcy z Placu Broni .. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Ich wyobraźnia przeobrażała przestrzeń w miasteczko położone właśnie w tych okolicach.Publikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".Start studying ,, Chłopcy z placu Broni,, - klasa 5.. Szukaj.. Maślak 20 25 marca 2019 23/23 bardzo łatwe.Chłopcy z Placu Broni | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Nemeczek czeka na kolegów na Placu.. A Czerwonoskórzy, czyli Czerwone Koszule B Nie mieli wrogów C Chłopcy z Placu pod Kasztanami 5.2.. Zapamiętaj czasownik i odpowiedz na pytania zwi.. Bezcenna w mieście okazuje się przestrzeń.177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. Lektury.pl 2 lata temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt