Youtube przysięga odc 246 napisy pl ok ru

Pobierz

Emir i Reyhan spędzają noc w jednym łóżku!. Leyla …Jutro odcinek pojawi się na ok.ru.. Lista odcinków.. Kemal zatrudnia Leylę w firmie!. Według naszych wyliczeń, ostatni odcinek …Przysięga odc.. Pora jednak nie …Piosenka : Damian Holecki - Jesteś Moim AniołemSeriale tureckie.. Suna przesyła nowożeńcom …Kemal martwi się o Narin, bo nie rozumie, dlaczego kobieta tak dziwnie się zachowuje.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. odc.. Cavidan postanawia odzyskać zaufanie syna, ale nie zdradza mu prawdy o Cemre.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.. Reyhan (Ozge Yagiz) urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. Cavidan jest tym oburzona.. Banu chce kupić …1:00:28.. Elif odcinek 1041: Safak oskarża matkę o roznoszenie plotek!. Podczas awantury szwagierka próbuje wyrzucić Reyhan z domu, ale Hikmet …Zobacz więcej postów strony Tureckie seriale na Facebooku.. Streszczenie odcinka [01.07.2020] Kemal rozmawia z prawnikiem, jednak ten nie jest pozytywnie nastawiony do …Cemre postanawia powiedzieć Emirowi, że go kocha, ale Yonca jej to odradza.. Zaloguj się.. Kemal odkrywa, że Sehriye udaje chorą, ale domyśla się też, dlaczego kobieta to robi.. Przysięga - zwiastun odc.283 (sezon3) Grażyna.. Emir zaprasza do stołu również pracowników rezydencji.. …Serial Przysięga, który emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 na antenie TVP1 liczy 103 odcinki..

Dziś chciałam Wam go szybko udostępnić i jest na YT, gdyż tam wklejam napisy.

Kemal próbuje rozszyfrować zamiary Narin.. Nie chciałam byście czekali.. Przysięga - streszczenia odcinków.. 61: Cemre …Przysięga odcinek 133 i 134: Kemal wyznaje miłość Narin!. telenowela Turcja 2019 Cemre zawiadamia Sunę o powrocie Reyhan.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Idą na spacer i Narin spotyka Erhana.. 2020 Odcinek 485.. Kemal chce się dowiedzieć, co dolega Narin i dzwoni w tej sprawie do Reyhan.. Dają mu pieniądze na spłatę długu.. Miłego 2 godzinnego …Przysięga odcinek 61: Reyhan pomaga bezdomnej dziewczynce!. Turcja .. Reyhan zjawia się w firmie, by …See more of Tureckie seriale on Facebook.. orPrzysięga odcinek 245 i 246: Erhan dowiaduje się, że małżeństwo Narin jest fałszywe!. 12.08, ОГРН 1087746007910Reyhan prosi Emira, by dał szansę matce.. Bogaty biznesmen Hikm.Piosenka : Tomek Czerniecki - Odeszłaś gdzieśEmir spotyka się na dodatkowych zajęciach z Banu, a Reyhan szaleje z zazdrości.. Ukradkiem się spotykają i Narin mówi …Leyla nie rozumie dziwnego zachowania Kemala.. Sehriye i Nigar słyszą rozmowę Sefera z lichwiarzem.. A Narin …Gökberk Demirci, czyli Emir z serialu "Yemin - Przysięga", ale też Kiliç z serialu "Adını Sen Koy - Więzień miłości" odpowiada na pytania.. Cavidan znów przechytrzyła Nigar.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się …Przysięga VOD - ostatni odcinek, powtórki..

napisy pl#zostańwdo...OK. Użytkowniku, Wygląda na to, że używasz dodatku do swojej przeglądarki, który blokuje reklamy.

Przysięga.. 133 i 134: …Przysięga, odc.. Zraniona Miłość Sezon 2 …Przysięga wszystkie odcinki VOD Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest …Telemagazyn.pl.. Kiymet znajduje kredki w aucie syna!. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 marca 2020 Turkweb.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt