Testy z lektury w pustyni i w puszczy kl 5 z odpowiedziami

Pobierz

W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Kto zorganizował porwanie dzieci ?. Życzę miłego rozwiązywania.. Autorem książki jest Henryk Sienkiewicz.. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Test: W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?. .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1)Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. 1495 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Wybierz obsadę serialu "Wiedźmin"!. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena:"W pustyni i w puszczy" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Liczba wyników dla zapytania 'w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami': 10000+ .. Test z lektury "W pustyni iw puszczy" Przebij balon.. Czym była fatamorgana ?. Rozwiąż test!5.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Question 1Geneza powieści "W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3. wg Ldengusiak.. Powodzenia!. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Poszło ci znakomicie!. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - mapa by Z. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Kim była Fatma ?. czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury..

2.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.

GAZETA.PL Zamknij quiz .. quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraĆwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Serwis zamknięty.. Fahdi c) Gebhr b .Plik test w pustyni i w puszczy.docx na koncie użytkownika bea28 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 28 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy - W pustyni i w puszczy .. Klasa 5 Polski.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Czym obdarowano wtedy Nel ?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Tagi dla tego testu: W pustyni i w puszczy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. W jakim celu to zrobiono?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.. Jaki prezent otrzymał Staś z okazji Bożego Narodzenia?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. kl 08 maja 2013 na 7 pytanie da sie odpowiedzieć dinah zmarła w drodze do Maszady..

O Autorze ...'' W pustyni i W puszczy" Test dla klas piątych.

1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Więcej quizów.. Napisz do nas.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Widać, że dobrze znasz tę książkę.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyTwój wynik: 20/20 Jesteś jednym z najlepszych!. Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Literatura "Potop" - test znajomości lektury.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Wybierz prawdziwą odpowiedź.. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon .Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt