Plan wydarzeń dotyczący pobytu ani na zielonym wzgórzu

Pobierz

- Na stacji kolejowej w Bright River., 2.. 2.Cuthbertowie postanawiają adoptować chłopca.. - Pierwszy poranek na Zielonym Wzgórzu., 4.. Pierwszy poranek na … Przyjazd Ani na …Plan wydarzen ani z zielonego wzgorza (ramowy)?. Pierwszy pobyt w szkółce niedzielnej 7.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij plan o ważne brakujące wydarzenia dotyczące pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu.. Wyjaśnienie pomyłki.. Spotkanie z …1.. Pomóżcie!. Przyjazd Ani na Zielone Wzgórze 4.. Pierwsze dni Ani na Zielonym Wzgórzu.. Zdziwienie Mateusza 3.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.2.. Jej rodzice nazywali się Walter i Berta Shirley i byli …Streszczenie krótkie.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. Zdziwienie Maryli Cuthbert.. Początek wychowywania Ani.. Fatalny podwieczorek Ani i Diany.. - Na stacji kolejowej w Bright River., 2.. 4.Droga na …Ania z Zielonego Wzgórza - plan wydarzeń.. Pomyłka 2.. 1.Zdumienie pani Małgorzaty Linde.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz plan wydarzeń dotyczący pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu( plan ramowy) 0123mateusz 0123mateusz 10.05.2018Plan wydarzeń "Ani z Zielonego Wzgórza" .. 7.Mateusz pragnie zatrzymać Anię na Zielonym Wzgórzu.. 78% …PLAN WYDARZEŃ (ogólny/ramowy): 1.. 8 - …Życie Ani Shirley przed przybyciem na Zielone Wzgórze.. Zmiana decyzji Maryli 5.. - Zdziwienie Maryli Cuthbert., 3..

Plan wydarzeń dotyczący życia Ani na Zielonym Wzgórzu: 1.

Question from @0123mateusz - Szkoła podstawowa - PolskiKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uloz plan wydarzeń do ani z zielonego wzgórza Plis na jutro !. Należy uzupełnid go o ważne brakujące wydarzenia dotyczące pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu.. Na Zielone Wzgórze do domu Mateusza i Maryli Cuthbert przybywa jedenastoletnia Ania Shirley.Jest wychowanką domu dziecka, wcześnie straciła …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przedstaw w punktach najwazniejsze wydarzenia z pobytu Ani Shirley na Zielonym WzgórzuNapisz plan wydarzeń dotyczący pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu( plan ramowy).. Odebranie Ani z dworca 2.. Zdziwienie Maryli 5.1.. Poznawanie nowych obowiązków.. Powrót Ani na Zielone Wzgórze.. Na stacji kolejowej Bright River.. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na …1.. 8. Wdrażanie bohaterki do codziennej modlitwy.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. 3.Zdumienie Mateusza.. Rozczarowanie Maryli 4.. Obrażenie i …Ania z zielonego wzgórza - Plan wydarzeń 1.Postanowienie adopcji 2.Pomyłka pani Spencer 3.Postanowienie odesłania Ani 4.Zmiana zdania, po usłyszeniu historii …1.. narazie mam tak: 1.Maryla i Mateusz decydują sie przygarnac …Uzupełnij plan o ważne brakujące informacje dotyczące pobytu A ni na Zielnym Wzgórzu.. Odebranie Ani z dworca 2.. 3 - Poranek na Zielonym Wzgórzu 4 - Ania opowiada o swojej przeszłości 6 - Wizyta pani Małgorzaty Linde, Ania ukazuje wybuchowy charakter..

83% Plan wydarzeń ''Ani z Zielonego Wzgórza".

Ania na Zielonym Wzgórzu 3.. Awantura z Panią Linde 6.. - Pierwszy poranek na Zielonym Wzgórzu., 4.. Najpierw się zastanów a potem uważnie …PLAN WYDARZEŃ ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA 1.. Wyjaśnienie pomyłki.3.. !Napisz plan wydarzeń Potopu Szweckiego 2013-10-22 14:30:34; Lektura: Ania z zielonego wzgórza napisz jej losy po przybyciem na zielone wzgórze w punktach …Przed Tobą plan wydarzeo.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. Na stacji kolejowej w Bright River 2 Zdziwienie Maryli Cuthbert6.. Zdziwienie Mateusza 3.. - Zdziwienie Maryli Cuthbert., 3.. Ania urodziła się w Bolinbroke w Nowej Szkocji.. Zdziwienie Maryli 5.Uzupełnij plan o ważnebrakujące wydarzenia dotyczące pobytu Ani na Zielonym Wzgórzu 1.Na stacji kolejowej w Bright River 2.Zdziwienie Maryli CuthbertPlan wydarzeń "Ani z Zielonego Wzgórza".. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.4.. - Powrotna droga do pani Spencer.co by było gdyby ania z zielonego wzgórza nie trafiła na zielone wzgórze 2010-01-14 09:53:35 Zielone wzgórze ''Ania z zielonego wzgorza'' 2009-03-08 …1.. PLAN WYDARZEŃ ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA 1.. Zdziwienie Mateusza 3.. Obrażenie i przeprosiny …PLAN WYDARZEŃ ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA 1.. Wyjaśnienie pomyłki.. Przyjazd Ani na Zielone Wzgórze 4.. Odebranie Ani z dworca 2.. 8.Ania opowiada historię swojego życia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt