Bohaterowie drugoplanowi i epizodyczni felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Golem-Golem - dwumetrowy, człekokształtny robot skonstruowany przez Felixa i Neta i nauczony uczuć przez Nikę.Jolanta Chaber, dyrektor Stokrotka), Bohaterowie epizodyczni: Hieronim (przewodnik), pan Sobolak (sąsiad Felixa), pani Basia (z kawiarni), Bohaterowie lektury - ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. "FELIX, NET I NIKA ORAZ GANG NIEWIDZIALNYCH LUDZI" - TEST PYTANIA.. Gimnazjaliści spotykają gnoma w zamku na Kociej Skale.. Morten - czarny charakter, będący programem sztucznej inteligencji.. Baza na szkolnym strychu.. Jest samodzielną kopią programu AI Vidoktor.. Z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" wypisz jak najwięcej bohaterów drugoplanowych i epizodycznych.Wynalazki bohaterów Nika, Net i Felix oraz Gang niewidzialnych ludzi.. Golem, właśc.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. W tym podpunkcie opiszcie głównych bohaterów - tak, jak potraficie, ale w co najmniej kilku zdaniach.10.. Przyjaciele odkrywają ludzkie szczątki na strychu.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziFelix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi [Amatorskie audiobooki] .. Net chce pomóc Nice, która jest biedna.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Ważniejsze postacie drugoplanowe..

Kto jest autorem książki pt. " Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"?

Zapraszamy do oglądania.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Kim sa bohaterowie lektury Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi?. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 10.11.2019 (4:10) - przydatność: 20% - głosów: 42.. Gnom mówi, że ten do kogo należy ten skarb, jeszcze się nie narodził oraz że znajdą swój własny skarb.. Felix, Net i Nika rozmawiają z duchami.. ): Mam to na jutro plis pomóżcie• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułcePostacie tytułowe Felix Polon.. Akcja toczy się współcześnie.. Fantastyczna i przezabawna opowieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków!. Skarb babci Lusi Felix , Net i Nika uważają, że ich skarbem może byćPomocy!. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to książka, w której główni bohaterowie nie tylko korzystają z wielu wynalazków, ale również sami je tworzą..

Zapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?

- Bohaterowie lektury - ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Bohaterowie korzystają z telefonów komórkowych, laptopów, mają dostęp do Internetu, pasjonują ich przygody Harry'ego Pottera, są świadkami lądowania łazika na Marsie.Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu.. ,,Ta książka pokazuje, że sami kreujemy.. Babcia Lusia opowiada o pierścionku, skradzionym przez Niemców.. Dodaj.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Czas i miejsce akcji.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Kradzież w banku.. Uzupełnij tabelę odpowiednimi informacjami.. W jakich miejscowościach toczy się akcja powieści?.

Jak nazywali się główni bohaterowie książki?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt