Opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie małego księcia

Pobierz

Dla niego ważne jest wnętrze drugiej osoby, a nie wygląd.Rozprawka lub opowiadanie na motywach z "Małego Księcia" na egzaminie ósmoklasisty 15.04.2019 Polska po 1989 roku Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych, którzy pisali w .Musieli wykazać się czytaniem ze zrozumieniem m.in. "Małego Księcia" czy tekstu o początkach kina, a także zredagować zaproszenie na premierę spektaklu, napisać rozprawkę o tym, czy w relacjach ludzkich lepiej jest się kierować sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę "Mały Książę".. W drugiej części arkusza uczeń wybierał jeden z dwóch tematów wypracowania: wypowiedź o charakterze argumentacyjnym - rozprawkę albo wypowiedź o charakterze twórczym - opowiadanie.Uważam, że można na podstawie tej wypowiedzi stwierdzić, co jest ważne dla Małego Księcia.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Mieszkał tam z piękną różą, którą bardzo starannie pielęgnował, zabawiał rozmowami i najprawdopodobniej pokochał.Drugi z zaproponowanych tematów tekstu własnego brzmiał: "Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał .Pierwszą planetą na którą przybył nasz bohater to planeta Króla który rządzi planetami bez niczyjej wiedzy.Król jest na tej planecie zupełnie sam (oprócz szczura) i przybycie Księcia bardzo go zainteresowało gdyż był pewien że zostanie tutaj na zawsze..

Bardzo cieszy go pojawienie się na jego planecie róży.

Niestety często doskwiera mu samotność.. Była nią planeta B-612 niewiele większa os zwykłego domu.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.na dany temat, interpretacji tekstu kultury - plakatu i napisania zaproszenia oraz znajomość treści i problematyki wybranych lektur obowiązkowych.. 2009-12-29 21:48:53Dba o swoją planetę i sumiennie wypełnia wszystkie obowiązki.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów".Correct answers: 1 question: Opowiadanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.. 2010-01-05 20:26:16 Opisz jak wyglądało spotkanie Małego Księcia z Pijakiem.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę "Mały Książę.. Jednak życie potoczyło się inaczej.Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.Jednak najwięcej zyskał przez pobyt na Ziemi..

Na naszej planecie Mały Książę dowiedział się czym jest przyjaźń.

Książę podczas swojej długotrwałej wyprawy zwiedził wiele i nauczył się wiele.. Nigdy nie spotkamy dwóch identycznych róż mimo, że na pozór wydają się taki same.Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Jest urzeczony urodą kwiatu i wierzy w każde jego słowo.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę "Mały Książę".. Dam 15 pkt za to blagam mam malo czasuCorrect answers: 1 question: Opowiadanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Liczy się dla niego piękno, a nie pochwala próżności.. Poznał lisa i oswoił go.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Answers: 1 on a question: Opowiadanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży..

Wiem ze to duzo ale daje tyle punktow ile tylko mam czyli 25Następnie Mały Książę dręczony pytaniami pilota o jego dom, opowiedział mu o jego planecie.

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. 2013-01-15 16:01:58 Opisz spotkanie Małego Księcia z Autorem książki?. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.Przydatność 65% Wędrówki Małego Księcia po planetach.. Charakteryzacja mieszkańców planet odwiedzonych przez Małego Księcie: LATARNIK: -niedorzeczny -wykonuje pożyteczna pracę(gdy słońce wschodzi zapala lampe, a gdy zachodzi gasi ją)-według Małego Księcia -sam mówi o swojej pracy, że jest straszna, ponieważ nie ma czasu na odpoczynek -latarnik nie zajmuje sie tylko swoją .Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał zdobytą wiedzę zdobytą podczas podróży..

Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.

Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę "Mały Książę.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę Mały Książę.. Niestety wraz z pojawieniem się róży, w głowie Małego Księcia rodzi się zamęt.Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli .Z kolei opowiadanie miało opowiadać o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Praca .Drugi z zaproponowanych tematów tekstu własnego brzmiał: "Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę ,,Mały Książę".. Wypowiedź ta pozwala wnioskować, co jest ważne dla Małego Księcia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt