Sprawdzian z lektury przygody tomka sawyera

Pobierz

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Jaseq11 3 lata temu.. Sobotniego ranka świat pławił się w blasku i tętnił życiem, jak to zwykle bywa w pełni lata.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Henryk Sienkiewicz.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. 2010-05-17 16:06:19 Streszczenie lektury Tomka Sawyera Przygody !Witaj na stronie Quizz.pl.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. (nie sugeruj się obrazkami) Szukaj.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. • Skromn ą Bibli ę • 8 czerwonych karteczek • Nic • Ró żaniec 2.. Autorem książki jest Mark Twain.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" torem książki jest: Sienkiewicz Twain Żeromski Konopnicka 2.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.a) Że zostanie przyjęty do bandy Tomka b) romantyczne spotkanie z Becky c) Wyprawa na wyspę Piratów 12) Kto był pierwszą miłością Tomka?. 0%Jutro mam kartkówkę[taki mały sprawdzian z lektury] chcę dobrze się przygotować..

Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera".

Wrócił do domu tuż przed kolac ą i zabrał się do pomocy małemu Murzynkowi w rąbaniu drzewa na podpałkę.Cykl lekcji poświęconych lekturze "Przygody Tomka Sawyera" Zestaw scenariuszy lekcji dla klasy czwartej lub piątej: Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Przygody Tomka Sawyera" Charakterystyka Tomka Sawyera Kłopoty i rozterki Tomka Sawyera Czy Tomek Sawyer mógłby być moim przyjacielem ?Streszczenie lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" poleca 85 % .. Tomek z Becky podczas zabawy w chowanego w pieczarach coraz bardziej oddalali się od dzieci, aż zgubili drogę powrotną.. Opis testu.. Huck Finn jest portretem z natury.i robić co im się podoba.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz na rozgrzewkę // odp.. Pytania zawarte w teście.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. Charakterystyka postaci - Dowodzimy pozytywnych cech Tomka // odp.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. a - Sid zwrócił uwagę na czarną nitkę b - miał zmoczone ubranie c - ciocia rozmawiała z nauczycielem 2.W jaki sposób spryciarz uniknął malowania parkanu ?. Jan Biliński Wstęp 1.. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Rozwiąż test.. Wiedza o lekturze.. "Przygody Tomka Sawyera" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5..

Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.

Kiedy stracili już nadzieję na ratunek, usłyszeli gdzieś głosy.. Zwłaszcza, że Tomek z całego serca nie cierpi pracy, ale muszę spełnić mó obowiązek, bo inacze byłabym sprawczynią ego wieczne zguby.. Marek Peháč 1966/ STV sobota 1976 .Ocena postaci tomka lektura przygody Tomka Sawyera Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Quiz nadesłany przez Filipa Chłopickiego z Mamą na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Udostępnij.. pytanie 1 z 15.. Wszystkie serca przepełniała muzyka.Mark Twain Przygody Tomka Sawyera tłum.. Napisana przez: .Bardzo polubiłem Tomka Sawyera.PRZYGODY TOMKA SAWYERA -test 1. a) Amy Lawrance b) Emily West c) Mary Angie 13) Po co Tomek i Huck poszli na cmentarz?Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury.. Narrator opowiada o licznych przygodach małego urwisa, Tomka Sawyera, który nieustannie szuka nowych wrażeń i dzięki swojej roztropności wychodzi cało z każdej opresji.Przygody Tomka Sawyera(1) • lektury • pliki użytkownika konycynka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Charakterystyka Ciotki Poly i Becky Thatcher.doc, Charakterystyka Huckleberry`ego Finna.doc Nieoczekiwanie Tomek dostrzegł sylwetkę Indianina Joego.Przygody Tomka Sawyera.. Narrator opowiada o licznych przygodach małego urwisa, Tomka Sawyera, który nieustannie szuka nowych wrażeń i dzięki swojej roztropności wychodzi cało z każdej opresji.Czytanie ze zrozumieniem - sprawdzian ( na podstawie powieści M. Twaina "Przygody Tomka Sawyera") Przeczytaj uważnie tekst..

...Test z lektury szkolnej Przygody Tomka Sawyera - test znajomości lektury.

:D Odpowiecie?,, Przygody Tomka Sawyera ,, Marka Twaina 1.Dlaczego ciocia Polcia zorientowała się , że Tomek był na wagarach ?. Tagi dla tego testu: test Lektura "Przygody Tomka Sawyera" Podaj swoje imię: Jak nazywał się bohater lektury i jego przyjaciele?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Inne tryby testu.. Większość przygód, opowiedzianych w tej książce, zdarzyła się rzeczywiście; w jednej czy dwóch ja sam byłem bohaterem, w innych — moi szkolni koledzy.. Cel ogólny:Główne wątki "Przygód Tomka Sawyera" W powieści Marka Twaina "Przygody Tomka Sawyera" można wyróżnić kilka wątków: 1.Wątek przygodowy - jest głównym wątkiem powieści.. Tomek istotnie poszedł na wagary i świetnie się bawił..

Tomasz Sawyer, Huckelberry Finn, Joe Harper;Quiz wiedzy z lektury "Przygody Tomka Sawyera".

Carlo Collodi

Henryk Sienkiewicz

Katalog Barbara Zosiuk, 2017-06-13 Drewniki Język polski, Sprawdziany i testy "Przygody Tomka Sawyera" - sprawdzian znajomości lekturySprawdzian ze znajomości treści lektury "Przygody Tomka Sawyera" Imię i nazwisko: …………………………………….. Zawiera 14 pytań.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Eryk; Sid; Joe; Sprawdź się w poniższych tematach: "Nie ma jak w przedszkolu" Małgorzata Górna.. a - zrobił to za niego Jim b - obiecał poprawę c .Przygody Tomka Sawyera test z lektury.. Gdzie Tomek po raz pierwszy .Test z lektury,, Przygody Tomka Sawyera,, 2013-03-30 13:39:20 Jakie mogą być pytania na teście z lektury pt. " Przygody Tomka Sawyera ?. Jak si ę nazywał przyrodni brat Tomka?. Skomentuj.. Co mo żna było dosta ć w szkółce niedzielnej za 10 żółtych karteczek?. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera.. Część 1. od Klaudiamisia555 21.11.2017 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź.. Napisz do nas.. Ciotka Polly to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Nasz klasowy test znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina Konspekt lekcji języka polskiego przeprowadzonej w klasie V Temat globalny: Wdrażanie do rozumienia treści i intencji wypowiedzi przejawiających się umiejętnością wykonywania różnych działań w związku z przeczytanym tekstem.. kamilaszalkiewicz_25429.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt