Testy z lektury ania z zielonego wzgórza samequizy

Pobierz

2010-02-15 16:53:08; Jaki mieliście test z lektury,, Ania z Zielonego Wzgórza "?. W Szerokiej Rzece.. Co zrobiła Ania przy pierwszym spotkaniu z panią Małgorzatą Linde?. 10) Maryla posądziła Anię o kradzież: a) broszki, b) pierścionka, c) szala.. Co chciała dostać Ania?. Kto jest autorem książki?. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. Maria i Józef.. Chyba, że korzystałeś z pomocy wszechwiedzącej Wikipedii… Jeśli jednak samodzielnie poradziłeś sobie z testem, możesz być z siebie dumny.Sprawdź co wiesz na temat lektury pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza''Test znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. a) Pomalowała usta b) Wyprostowała włosy c) Pomalowała włosy na zielono 3) W jakim celu Maryla i Mateusz chcieli zaadoptować dziecko?. Dołącz do nas!. 2009-04-21 19:52:32Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54; Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" !. Sprawdź, ile wiesz o postaciach z książki "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi"!. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. O kradzież jakiego przedmiotu Maryla posądziła Anię?. by bogusiagr7_71294.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" 1 / 10. pixabay.com.. Pomózcie..

test z lektury "Ania z zielonego wzgórza" DRAFT.

Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Jak się nazywa najlepsza przyjaciółka głównej bohaterki?. 3) Kto nazwał Anię "marchewą"?. a) poniewaz przez Anie Diana spadla z drzewa, b) bo Ania upila Diane, c) dziewczynki poklocily sie o Gilberta.Ten test dla tych co''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. answer choicesPostaci z lektury Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" .Ania z Zielonego Wzgórza | sameQuizy.. 2010-02-15 16:53:08; Jaki mieliście test z lektury,, Ania z Zielonego Wzgórza "?. Rozwiąż test!Test zawiera 24 pytań.. 2010-01-30 18:38:16; Mam taki test do rozwiązania.. Co zrobiła Ania przy .Sprawdź jak uważnie czytałeś tę lekturę szkolną i czy napiszesz z niej test na szóstkę ?. a) Pragnęli dać komuś swoją miłość i .15 Questions Show answers.. Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)9) Ania, spadając z dachu, złamała: a) obojczyk, b) nogę, c) rękę.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jak nazywali się rodzice Ani Preview this quiz on Quizizz.. Dom Maryli i Mateusza znajdował się w: Białych Piaskach.. Testy \ Język polski \ "Ania z Zielonego Wzgórza" Test: "Ania z Zielonego Wzgórza"Ania z Zielonego Wzgórza- - Test..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.

a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: 1) Jak nazywają się rodzice Ani?. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 1) Jak miała na nazwisko Ania?. Joanna i Łukasz.. Mam nadzieję że zdobędziesz jak najwięcej punktów!Twój wynik: 20/20 Albo uważnie czytałeś tą książkę, albo korzystałeś z pomocy "wujka Google" Lucy Maud Montogomery byłaby z Ciebie dumna!. Test składa się z 12 pytań.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Jak się nazywa główna bohaterka lektury?. a) Berta i Walter b) Mary i Oven c) Grace i Dustin 2) Co zrobiła Ania aby się upiększyć?. 11) Jak kończy się powieść?. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Popularne tagi.. test z lektury "Ania z zielonego wzgórza .Test z lektury: Ania z Zielonego Wzgórza DRAFT.. a) rodzeństwem, b) małżeństwem, c) przyjaciółmi.. Carmody.Test ze znajomosci lektury " Ania z Zielonego Wzgórza " 2010-03-21 15:28:54; Pytanie dotyczące lektury " Ania z Zielonego Wzgórza" !.

Z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza ".

11) Jak kończy się powieść?. Rozwiąż test!9) Ania, spadając z dachu, złamała: a) obojczyk, b) nogę, c) rękę.. Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" DRAFT.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. by anna_pancer_sp11_75095Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Gdzie Ania chodziła do szkoły?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. W czym Ania jest najlepsza?. 2010-01-30 18:38:16; Mam taki test do rozwiązania.. Jak Ania nazwała wiśnię rosnącą przy oknie?Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'test z lektury ania z zielonego wzgórza': 10000+ Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lektury Koło fortunyAnia z Zielonego Wzgórza - Test.. a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.Play this game to review Polish.. 4) Dlaczego Maryla była rozczarowana, gdy Ania przybyła na Zielone .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała .answer choicesAnia z Zielonego Wzgorza - test - Ania z zielonego wzgorza - Ania z Zielonego Wzgorza- krzyzowka - Ania z Zielonego Wzgorza znajomosc lektury..

Rozwiąż test!z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - Test.

Szukaj.. Z lektury " Ania z Zielonego Wzgórza ".. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Na jak kolor Ania przefarbowała włosy?. Pomózcie.. 10) Maryla posądziła Anię o kradzież: a) broszki, b) pierścionka, c) szala.. Ile lat miała Ania kiedy przybyła na Zielone Wzgórze?. Kto zaopiekował się Anią?. Jeżeli szukasz informacji dot.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. W Głębokiej Rzece.. szymoonooczkowski_09850.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. W Długiej Rzece.Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza".. 1) Jak nazywa się autorka powieści ?. 2) Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?. Monika i Tomasz.. Niezamężne rodzeństwo Cuthbertów, które przygarnęło Anię, to: Maryla i Mateusz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt