Testy na kartę rowerową znaki

Pobierz

Który z przedstawionych znaków zabrania wjazdu rowerem: a) znak 1; b) znak 2; c) znak 3.. Możliwych jest kilka poziomów trudności, różniących się liczbą znaków na planszy.KARTA ROWEROWA-TESTY.. Na tym skrzyżowaniu kierujący rowerem: ustępuje pierwszeństwa pojazdowi 2.Rozgrywka polega na kojarzeniu nazw znaków drogowych w formie nagrań dźwiękowych z obrazami przedstawiającym te znaki.. a. sygnalizacja świetlna b. znaki drogowe c. policjant kierujący ruchem d. przepisy i prawa zawarte w ruchu drogowym 3 Wyprzedzanie jest manewrem w ruchu drogowym pozwalającym na: a. przejechanie obok autobusu stojącego .. umożliwia skręcanie na najbliższym skrzyżowaniu w lewo, oznacza skrzyżowanie - wlot drogi jednokierunkowej.. Na jego rozwiązanie masz 35 minut.. Przepisy ogólne.. Dodatkowo wybrałem te znaki, które każdy rowerzysta powinien .Krótkie testy do nauki (po 6 pytań) Wyposażenie roweru.. Dalszego poruszania się pieszych zabrania znak: 9.. Przy okazji ćwiczymy pamięć i koncentrację.. jazdy szybciej niż 40 km/godz.. Jeśli stoi ten znak, to wynika, że: .. Test na kartę rowerową nr l .TESTY NA KARTĘ ROWEROWĄ DRAFT.. Zachowanie wobec pieszego.. Można je podzielić na kilka podstawowych działów, takich jak: wyposażenie roweru, zachowanie wobec pieszego, sygnalizacja świetlna, pierwsza pomoc, pierwszeństwo przejazdu, znajomość znaków drogowych, przepisy ogólne.Karta rowerowa..

Egzamin na kartę rowerową.

pkt.. 11 lat 2 Kto lub co decyduje w pierwszej kolejności o ruchu na skrzyżowaniu?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Egzamin na kartę rowerową - część teoretyczna .. Test składa się z 25 pytań.. Działają idealnie zarówno na komputerze ale można je wykonywać również na smartfonie.. Drukuj.. .Sprawdź czy zdasz test na karte rowerową, jeśli juz ja zdales to sprawdź czy jestes ostroznym kierowcą roweruZnak ten ostrzega o niebezpiecznym zakręcie w kierunku wskazanym na znaku.. Czy wjechanie na skrzyżowanie przy danym świetle jest możliwe?. TESTY NA KARTĘ ROWEROW .. Znak ten: answer choices .Zdaj na kartę rowerową w śmiesznej postaci :) [max.. Pierwsza pomoc.. Testy na kartę rowerową.Który znak ostrzega o miejscu, w którym rowerzyści wjeżdżają z drogi dla rowerów na jezdnię: a) b) c) Który ze znaków nie jest znakiem ostrzegawczym: a) b) c) Który ze znaków nie jest zaliczany do grupy znaków zakazu:Test4 - znaki drogowe i skrzyżowania.. Znaki ostrzegawcze.Interaktywny quiz, w którym wygenerowane losowo pytania pozwolą Ci sprawdzić, czy znasz przepisy na kartę rowerową lub prawo jazdy kat.. Oprócz tego testy i quizy z zakresu ruchu drogowego.Czy znasz znaki drogowe?. Rowerzyście podczas jazdy zabrania się: wyprzedzania samochodów.. ustępuje pierwszeństwa tylko pojazdowi 3 i 4. przejeżdza ostatni..

Kategoria: Testy na kartę rowerową.

Znaki nakazu mają kształt: a) kwadratów; b) trójkątów; c) kół.. Zanim poznasz wynik testu, musisz odpowiedzieć na wszystkie 15 pytań.. Nadrzędna kategoria: Karta rowerowa.. Więcej krótkich testów.Strona zawiera niezbędne informacje o przepisach ruchu drogowego dla wszystkich tych, którzy chcą zdawać na kartę rowerową.. Pieszy powinien się poruszać: .. Wskaż znak nakazujący ustąpienie pierwszeństwa.. "Dwa niebezpieczne zakręty".. Po to, by Twoja nauka była łatwiejsza dokonałem ich podziału na poszczególne grupy różniące się między sobą zarówno kształtem, kolorem jak i przeznaczeniem na drodze.. Wstaw znak "X" w kratki obok prawidłowych odpowiedzi.. Żeby przejść do kolejnego pytania, kliknij przycisk "Zapisz".. Testy przygotowujące uczniów do egzaminu teoretycznego na kartę rowerową: Test 1 - Ruch pieszych.. Jak powinieneś się zachować, zbliżając się do przejazdu kolejowego oznaczonego znakiem: A. możesz wjechać na przejazd bez zwracania większej uwagi na torowisko, bo jak będzie jechał pociąg, to i tak dróżnik opuści szlaban,Egzamin na kartę rowerową - YouTube.. Odsłony: 4701.. Test 4 - Znaki drogowe.11.. Znak ten: oznacza, że zbliżamy się do drogi z pierwszeństwem przejazdu.. Na tym skrzyżowaniu kieryjący rowerem: przejeżdza pierwszy.. Pierwszeństwo przejazdu.. W 100% darmowe, aktualne pytania na ten rok..

Zakaz skrętu w lewo może być oznaczony znakiem: 8.

Test 2 - Pierwsza pomoc.. Próg zaliczenia testu wynosi 80%, czas na rozwiązanie to 20 minut.Karta rowerowa - Znaki nakazu, informacyjne i ostrzegawcze Sortowanie według grupTesty BRD na kartę rowerową składają się z 25 pytań.. If playback doesn't begin shortly, try restarting your device.Strona przeznaczona jest dla kandydatów na kartę rowerową.. Test 3 - Obowiązkowe wyposażenie roweru.. Poniżej przygotowaliśmy w pełni darmowe testy na kartę rowerową dla dzieci i młodzieży.. Podczas jazdy rowerem zabrania się; spożywania posiłków.Wykonaj darmowy test na kartę rowerową.. 15] - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWyjechałeś na wycieczkę rowerową za miasto.. 1) Znak ten oznacza a) drogę dla rowerów b) koniec drogi dla rowerów c) zakaz ruchu rowerów 2) Na tym skrzyżowaniu kolejność przejazdu będzie następująca: a) 1, 2, 3 b) 3, 2, 1 c) 1, 3, 2 3) Kierującemu rowerem zabrania się a) czepiania się pojazdu b) zawracania c) wyprzedzania innych pojazdów 4) Kierujący, który dojeżdża do .Pewnie już wiesz, że znaków jest bardzo dużo, na szczęście nie wszystkie musisz poznać, żeby zdać na kartę rowerową.. Sygnalizacja świetlna.. Znak ten ostrzega o niebezpiecznych zakrętach,z których pierwszy jest w lewo..

Droga przeznaczona dla ruchu rowerów oznakowana jest znakiem: 7.

Znak ten ostrzega o niebezpiecznych zakrętach,z których pierwszy jest w prawo.. Zakaz skrętu w prawo może być wyrażony znakiem:Test 8 - znaki drogowe i skrzyżowania.. ZESTAW PYTAŃ NR1 ZESTAW PYTAŃ NR2 ZESTAW PYTAŃ NR3 ZESTAW PYTAŃ NR4 ZESTAW PYTAŃ NR5.Karta rowerowa - Test.. Zawiera przepisy jakie trzeba poznać oraz testy pozwalające sprawdzić wiadomości teoretyczne.1 1 Jaki jest wymagany wiek, aby otrzymać kartę rowerową a.. Procedura uzyskania karty rowerowej w naszej szkole.. Rozwiązujesz test nr 1 zaznaczając pole przy wybranej odpowiedzi.. jazdy obok innego rowerzysty.. a) tak; b) nie, ponieważ jest czerwone światło;Który znak oznacza, że na skrzyżowaniu o ruchu niekierowanym (czyli takim, na którym nie ma sygnalizacji świetlnej, ani nie kieruje ruchem uprawniona osoba np. policjant) pierwszeństwo będzie miał pojazd nadjeżdżający z prawej strony (za wyjątkiem pojazdu szynowego, który ma pierwszeństwo bez względu na to, z której strony nadjeżdża):Znak namalowany na jezdni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt