Opisz swój pierwszy dzień w szkole po niemiecku

Pobierz

2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Ja też już 3 dni temu miałam pierwszy dzień, teraz ferie!. W szkole jestem od 8 do 15. .. Spróbuj swoich sił na poniższym zdjęciu: .. Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.. Dojazd do szkoły samochodem zajmuje około 20 minut.. (10 zdan) Z góry dziekuje za rozwiazanie !. Od 19:00 do 21:00 jestem na komputerze.. Zostaję w szkole do 16:00.. W końcu wracamy po długich wakacjach, w czasie których przywykliśmy do błogiego lenistwa, późnego wstawania, braku obowiązków.. Biorę prysznic i czeszę się.. Po południu poszłam do domu.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Następnie, wracam autobusem do domu.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Zwolennik wykorzystania nowych technologii w edukacji.Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Kiedy skończę szkołę idę do domu.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair / Bewerbung als Au-Pair-Mädchen..

źródło:Opisz swój dzień po niemiecku.

Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Dzień sportu w naszej szkole / Das Sportfest .Nie ma ich dużo, ale sprawiają zawsze duże problemy uczniom w gimnazjum i liceum z którymi się widuję.. Zawsze jem płatki śniadaniowe na śniadanie.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Kilka słów poświęcimy też nauczycielom.Pierwszy dzień w szkole zawsze jest dla ucznia wydarzeniem stresującym.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz dzień sportu w szkole po niemiecku.. Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.. W szkole napisałem dwie klasówki.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. Opisz swój pierwszy dzień w szkole po niemiecku 1 Zobacz odpowiedźMam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. Zazwyczaj mam 7 lekcji co oznacza 7 godzin spędzonych w szkole.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuW szkole pojawia się nowy uczeń.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę..

Pierwszy dzień w szkole był wspaniały 2.

W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Potrzebuje 15 zdań w czasie Perfekt o pierwszym dniu w szkole (tym z podstawówki), a z racji tego, iż nie wiem jak się za to zabrać proszę Was o pomoc.. Polecane posty.. O 14:25 pojechałem do domu.Mój dzień.. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. 2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?. Poznasz nazwy kilkunastu rodzajów szkół (w tym szkół wyższych) oraz nazwy typowych przedmiotów szkolnych.. Pierwszą rzeczą jaką robię po powrocie ze szoły jest drzemka.Opowiadam tylko i wyłącznie moje opinie i spostrzeżenia, więc proszę o podejście do tego z dystansem i potraktowanie tego jako takie "ciekawostki" a nie niep.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. O godzienie 18:00 ogladam telewizje i pije kawe.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Bernard Zygier uczył się kiedyś w Warszawie, ale ze względu na zbyt śmiałe poglądy został wyrzucony ze szkoły w stolicy.. Od 15:30 do 17:30 odrabiam zadanie domowe.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam..

... Opisz swój pokój po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Każdego roku, na początku września, musimy znowu przywyknąć do rygorów, jakie narzuca nam szkoła.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Na pierwszej lekcji części 2. zajmiemy się tematem "szkolnym".. Dla mnie jest to zrozumiałe skoro jest to pomijany szerokim łukiem temat w szkole i rzadko który nauczyciel przykłada się do nauczenia tych słów swoich uczniów, które są ważne!. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę.. W domu odpoczywałam.. Zwykle jest to chleb z dżemem i mleko.Moja mama robi mi drugie śniadanie.. Gość kamil40013Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. [J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.. potem ide do łazienki i myję się i myję zęby.. Na jednej z lekcji śmiało i głośno recytuje zakazany polski utwór.Dzień szkolny zaczyna się o 8 rano.. Nauczysz się pytać rozmówcę, do jakiej chodzi szkoły, do której klasy, jakie ma ulubione przedmioty i nauczysz się udzielać odpowiedzi na te pytania..

Zrobiłam zadanie domowe ...Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.

Zjadłam obiad.. O 15:00 jem obiad.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. Zygier od razu wprowadza zamieszanie w nudne życie klerkowskich uczniów.. Wychodzę z domu o 8:05 i jadę do szkoły.. Pamiętam, że mama była tam za mną 3.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. POtem jadę do szkoły.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opisz swój dzień po niemiecku.. POMOCY !. :) Pierwszy dzień był ok, choc wyobrazalam sobie, ze jak wejde do klasy to wyjde na srodek bede sie musiala przedstawic itd, a ja siadlam do lawki i musialam brac normalnie udzial w lekcji :) Na szczescie uczylam sie niemieckiego w PL w szkole wiec mam podstawy.Od 8:00 do 14:20 jestem w szkole.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła .Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Sale lekcyjne po niemiecku są naprawdę proste i ja Ci to udowodnię!Opisz swój dzień po niemiecku 1 Zobacz odpowiedź adrian192812 adrian192812 Ich stehe um 7 Uhr auf.. Zazwyczaj jem śniadanie około 7:45.. Przyda się na maturze i egzaminach językowych.. Moja mama wozi mnie do szkoły codziennie - szkoła jest blisko jej pracy.. Codziennie wstaję o 7, ponieważ o 8 muszę być w szkole.Jem w kuchni sniadanie.. Zapraszam Cię do korzystania z udostępnionej .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Potem poszłam do szkoły..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt