Plan wydarzeń w 80 dni dookoła świata

Pobierz

W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Opis: W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne.. 4.Podejrzenie o Fogga o obrabowanie banku.Streszczenie "W 80 dni dookoła świata" to powieść przygodowo-podróżnicza, autorstwa Juliusza Verne'a.. W sądzie 16.. Początek podróży 6.. Odkryją, czym jest przyjaźń, odwaga, siła woli, poczucie godności i honoru.PLAN WYDARZEŃ KSIĄŻKI PT. "W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1.Przyjęcie nowego służącego.. 2.Ułóż plan szczegółowy wydarzeń opisanych we fragmencie Juliusza Verne'a 3.Podaj dlaczego podróże pociągają ludzi.. Obieżyświat przyjmuje posadę 3.. Podróż przez Indie 12.. 5 .PLAN WYDARZEŃ 1.. W 80 dni dookoła świata - opracowanie.Zadanie: napisz plan wydarzeń do w 80 dni dookoła świata Rozwiązanie:plan wydarzeń książki pt quot w 80 dni dookoła świata quot 1 przyjęcie nowego służącego 2 zakład w klubie 3 wyjazd do paryża 4 podróż do suezu 5 działalność fixa 6 przejazd przez indie 7 uratowanie audy 8 sąd w kalkucie i kaucja 9 upicie passepartout 10 spotkanie w jokohamie 11 rejs do san francisco 12 .. "W 80 dni dookoła świata" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Porwanie 14.. ˇ Podróż parowcem z Kalkuty do .Lew, czarownica i stara szafa plan wydarzeń 'W 80 dni dookoła świata' - wstęp 'W 80 dni dookoła świata' - streszczenie szczegółowe; antygona plan wydarzeń .W 80 dni dookoła świata Juliusza Verne'a to powieść przygodowo-podróżnicza, której nikomu nie trzeba przedstawiać - prawdziwa klasyka literatury dziecięcej i młodzieżowej, kochana także przez dorosłych na całym świecie..

2.W 80 dni dookoła świata plan wydarzeń.

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Rozmowa Fiksa z Obieżyświatem 8.. Morska podróż 10. Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Obieżyświat przyjmuje posadę 3.. Gatunek utworu.. Niezwykły zakład 5.. 2.Zakład w klubie.. Wakacje pod namiotami i ucieczka Idy do domu.. SKLEP W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA LEKTURA KSIAŻKAWydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. ˇ Podróż statkiem Mongolia, przez Suez do Bombaju.. Przygoda w świątyni 11.. Autorem książki jest Juliusz Verne.. W klubie Reforma 4.. W klubie Reforma 4.. Streszczenie Mapa podróży Streszczenie Autorem powieści jest francuski pisarz, Juliusz Verne.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.. Oczekiwanie na Mongolię 7.. 2.Zakład między Foggiem a jego znajomymi z klubu.. Niezwykły zakład 5.. Poznanie tajemnicy zamkniętych drzwi - smutna historia Krzysztofa.. Próba ukrycia się przed Klaudiuszem.. Porwanie 14.. Przygoda w świątyni 11.. Niezwykły rytuał 13.. Rozmowa Fiksa z Obieżyświatem 8..

Plan wydarzeń: 1.Przyjęcie Passepartout na stanowisko kamerdynera.

Informacje na temat plan wydarzeń w 80 dni dookoła świata Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.Tag: w 80 dni dookoła świata plan wydarzeń W 80 dni dookoła świata.. W sądzie 16. akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie;"W 80 dni dookoła świata" - plan wydarzeń 1.. 2011-02-08 17:39:26Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. ˇ Podróż na grzbiecie słonia do Allahabadu.. Morska podróż do Hongkongu 17.1.Odczytaj tekst "W 80 dni dookoła świata" - podręcznik str.312-316.. Książka przedstawia historię ekscentrycznego angielskiego dżentelmena, który zakłada się z kolegami, że możliwe jest okrążenie kuli ziemskiej w 80 dni.W 80 dni dookoła świata - streszczenie utworu Juliusza Verne.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, wiadomości ogólne, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, przykładowe nawiązania oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.KSIAŻA W 80 dni dookoła świata Autor: Juliusz Verne W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIAT lektura z opracowaniem i streszczeniem Wysyłka sklep z książkami i bajkami dla dzieci..

3.Wyruszenie w podróż dookoła świata 2 października 1872 roku.

Ukazała się w 1872 roku i od razu zyskała olbrzymią popularność - do tej pory pozostaje najbardziej lubianym i najczęściej ekranizowanym dziełem francuskiego pisarza.. Przyjęcie nowego lokaja - Jana Obieżyświata przez Anglika Fileasa Fogga.. Podczas podróży wraz z bohaterami lektury uczniowie przeżyją niezwykle przygody i podejmą trudne decyzje.. Ciekawostki o autorze powieści - Przymiotniki // odp.. Podjęcie się pracy w charakterze damy do towarzystwa u pana Karola.. W 80 dni dookoła świata Juliusza Verne'a to powieść przygodowo-podróżnicza, której nikomu nie trzeba przedstawiać - prawdziwa klasyka literatury dziecięcej i młodzieżowej, kochana także przez dorosłych na całym .Wydanie W 80 dni dookoła świata kompletne bez skrótów i cięć w treści.. 2010-02-24 18:50:16; Napisz bardzo krótkie streszczenie książki w 80 dni dookoła świata?. Morska podróż do Hongkongu 17.Streszczenie - Plan Wydarzeń , Bohaterowie , krótki opis W 80 Dni Dookoła Świata!. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.W 80 dni dookoła świata - Plan wydarzeń.. Główny bohater powieści, pan Phileas Fogg (czyt.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów..

Zapisz co najmniej 4 argumenty.plan wydarzeń z książki pt.w 80 dni dookoła świata.

"W 80 dni dookoła świata" Juliusz Verne *Plan wydarzeń : ˇ Początek podróży , wyjazd pociągiem do Paryża .. Podróż przez Indie 12.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Odpoweidz na pytania dotyczące lektury ,,W 80 dni dookoła świata'' i sptawdź ile wiesz na jeje temat.Plan wydarzeń.. Nowy służący 2.. Po raz pierwszy została ona wydana w 1873 r. Akcja utworu rozpoczyna się w 1872 r. w Londynie.. Odwiedziny u stryja - Józefa Borejko.. 3.Wyjazd do Paryża.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Morska podróż 10.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Podróżujemy dookoła świata Pomysł na lekturę "W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie uczniom piękna świata, jego egzotyki i osobliwości.. Oczekiwanie na Mongolię 7.. Odtwarzamy trasę podróży pana Fogga - Kolejność wydarzeń // odp.. (2/2) "W 80 dni dookoła świata" - plan wydarzeń, 85 % użytkowników klp.pl poleca: Czas i miejsce akcji "W 80 dni dookoła świata"PLAN WYDARZEŃ 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt