Sprawdzian z treści lektury akademia pana kleksa

Pobierz

Czy pan Kleks potrafił .1.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .1.Sekrety pana Kleksa Z każdym dniem pan Kleks kurczył się, a Alojzy zachowywał się tak, jak się mu podobało.. Przyprowadza do szkoły swych dwóch synów - Anatola i Alojzego, z których drugi okazuje się lalką o niszczycielskich zapędach.. 12 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa..

Sprawdź się na tym sprawdzianie .

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana KleksaAkademia pana Kleksa - test z lektury.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .. Jaki słynny łowca będzie Cię uczył w Akademii Ł. Przydzielimy Cię do fikcyjnej akademii!. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Play this game to review Education..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Akademia Pana Kleksa .Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011"Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury.. Akademia Artium #1 "Tragiczna noc" Dar dla świata #3.Sprawdzian dotyczy lektury "Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć.. Z czego pan Kleks przygotowywał potrawy?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe - strona 7, Historia o księżycowych ludziach Gdy chłopcy przynieśli senne lusterka panu .. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Po kilku godzinach lotu dotarł z Mateuszem do Akademii.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. Skomentuj.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

Sprawdzian w ...Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?. Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce.. 1. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa".. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.. Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA PYTANIA.doc na koncie użytkownika junaczka • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 9 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.Kasa przyjmie druk do pobrania Klucz do projektu ratownictwo chomikuj Lego universe download free demo Motywy na samsunga s3350 Nasze miasto debrzno Odpowiedzi prawo wos przyrodo witaj zeszyt ewiczen zadanie 5 strona 67 sladami przeszlosci 2 narodziny nowozytniego swiat sprawdzian z fizyki 3 gimnazjum prad elektryczny o super pharm gazetka .Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVStreszczenie krótkie..

Autorem "Akademii Pana Kleksa" jest: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian z lektury DRAFT.

Udostępnij.. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. Bardzo polecam!. Wyślij zgłoszenie.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.Z czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. 17 pytań.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1. doggyster 3 lata temu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt