Kartkówka z ortografii klasa 6

Pobierz

Wyślij zgłoszenie .Kartkówka z tematu Kalendarz i czas 61 KB: wersja 7 : 28 lis 2010, 03:55: Przemysław Szlagor: Ċ: kalendarzv2.pdf Wyświetl Pobierz: Druga wersja kartkówki z tematu Kalendarz i czas 62 KB: wersja 4 : 28 lis 2010, 03:52: Przemysław Szlagor: Ċ: liczbycałkowite.pdf Wyświetl Pobierz: Kartkówka z działań na liczbach całkowitych 11 KB .mija: sprawdź ⇒ wszystkie testywszystkie testy ⇒ dyktanda dla klas 1-3 ⇒ dyktanda dla klas 4-6Pomoce naukowe - sprawdziany przygotowane w oparciu o książkę Puls Życia dla klas: 5, 6, 7, 8.. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.. Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat.. Skomentuj.. Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat.. Całkiem nieźle Ci poszło.Wysiłek z pewnością zaprocentuje.. Pisownia wyrazów z nie O rety!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quiz w Poczekalni.. Całkiem nieźle Ci poszło.1) Żeka 2) Żaba 3) drorzdŻÓwka 4) huŚtawka 5) haber 6) chomik 7) samohÓd 8) baŹe 9) mÓcha 10) stÓŁWstaw odpowiednią literę w wyrazie.. Nauka zasady ortograficznych w zakresie rz i ż.W dziale testy zamieściliśmy testy ortograficzne przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych..

Całkiem nieźle Ci poszło.Test z ortografii!

Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.. wg Agnieszka13.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Piłka nożna (nowe!. Klasa 3 Polski.. I. Wstaw odpowiednie litery: ż, rz, ci, ć, si, ś, u, ó. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.. Julka, Zosia, Hania i inne dziewczęta będą im gorąco kibicowały.. Pisownia 'nie' z przymiotnikami.. hoze do 1 klasy i mam 69% .900 darmowych gier z edukacji polonistycznej dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli Wybierz swój poziom i ucz się razem z nami: przedszkole P; klasa 1; klasa 2; klasa 3; klasa 4; klasa 5; klasa 6; klasa 7; klasa 8 * Funkcjonalność rejestrowania postępów użytkownika dostępna po zakupie wersji premium.Testy dla kl.6 • Sprawdziany Gimnazjum i Podstawówka • pliki użytkownika najlepsze1234 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Pieniądze kartoteka.doc, Pieniądze test dla kl.6.docRaport z zajęć wyrównawczych z matematyki klasa VI - analiza diagnozy wstępnej i końcowej Program zajęć wyrównawczych z matematyki dla uczniów klasy VI Dodawanie i odejmowanie ułamków o różnych mianownikach - karta pracygramatyka i ortografia • karty pracy • pliki użytkownika jollen przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • wiosenna układanka.jpg, części mowy.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wysiłek z pewnością zaprocentuje..

Możesz ćwiczyć w zakresie rz i ż, ch i h oraz ó i u.nauczaniu ortografii.

Klasa 2 Polski.. Sprawne posługiwanie się słownikiem ułatwia ćwiczenia w zakresie porządkowania wyrazów w kolejnościTesty i klasówki dla Klasa VI Podstawówka.. Jutro rozegrają ważny mecz z drużyną klasy czwartej.. KiniaMonster18 5 lat temu.. Podręczniki, Szkoła podstawowa.. 116 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Praca z alfabetem rozpoczyna się już w klasie II.. Pisownia wyrazów z "nie" O rety!. ); Strony świataWysiłek z pewnością zaprocentuje.. łatwe ale fajne na zabicie czasu i do nauki ~ bąk.. Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat.. W teście należy wskazać prawidłową literę występującą w wyrazie.. Ośrodkiem sylaby jest: a) spółgłoska b) samogłoska c) obie odpowiedzi są poprawne d) żadna odpowiedź nie jest poprawna 4.. Wynik, który uzyskałeś pozwala na zaliczenie dyktanda, ale nadal nie jest to satysfakcjonujący rezultat.. Połącz w pary.. Całkiem nieźle Ci poszło.Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Polski Ortografia.. Klasa 6 Polski.. Wybierz przedmiot i sprawdź swoją wiedzę.Dyktanda online dla uczniów z klas 4 - 6.. Sprawdź i kup teraz w merlin.plTo chłopcy z klas trzecich wybierają drużynę piłkarską.. jestem Gabrysia chodzę do 2 klasy i mam 31/32 ~ jagoda.. Kliknij w tytuł dyktanda i ćwicz ortografię.Plik TEST ORTOGRAFICZN1.doc na koncie użytkownika Carlasx • folder Ortografia • Data dodania: 25 wrz 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wysiłek z pewnością zaprocentuje..

Cele: uczeń potrafi: · wymienić zasady ortograficzne pisowni wyrazów ó i u, · zastosować reguły pisowni w praktyce, · samodzielnie i systematycznie utrwalać zasady pisowni poprzez ćwiczenia,6 klasa 81% ez ~ graszka.

Klasa 6 Polski Ortografia.sprawdź ⇒ wszystkie testywszystkie testy ⇒ dyktanda dla klas 1-3 ⇒ dyktanda dla klas 4-6 Zgadywanka ortograficzna.. Kapitanem zespołu zostaje najlepszy strzelec, Heniek.. Annał.. Sugerujemy wrócić do zasad ortograficznych, których dotyczy powyższy tekst, a następnie spróbować zmierzyć się z dyktandem po raz drugi.. Pisownia wyrazów z NIE.. Dyktanda z rz i ż, ch i h oraz ó i u. Dyktanda on-line przygotowane dla uczniów z klas 4-6. wg Aageku.Litera to: a) inaczej głoska b) jeden z elementów wyrazu c) dźwięk mowy ludzkiej d) graficzny odpowiednik głoski 3.. Klasa 5 Polski.. Rolą nauczyciela jest zapoznanie uczniów z zasadą korzystania ze słowników, z alfabetycznym porządkiem ortogramów według pierwszych liter i kolejnych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt