Uzupełnij każdą lukę 1 5 jednym wyrazem tak aby powstał

Pobierz

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych … Uwaga: jedno zdanie zostało podane …Zadanie 5.. Uzupełnij każdą lukę (1-3) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodnie z ilustracjom.. Uzupełnij każdą lukę(1-6) jednym wyrazem, tak aby powstał spójnyi logiczny tekst… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj tekst.. Zadanie 8 - struktury …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę 1-5 jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. (0-5) Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna …Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). …Uzupełnij każdą lukę (1-10) jednym wyrazem w języku angielskim, tak żeby tekst był poprawny, spójny i logiczny.. ), przekształcając jeden z wyrazów z …Uzupełnij każdą lukę 11.1-11.4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna …Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.). jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny …Zadanie 6.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj opis ilustracji.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał … Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst..

Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.

jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność …Angielski rozszerzony gramatyka 2 matura maj 2019 ćwiczenie 8 - Rozumienie wypowiedzi - Struktury gramatyczno-leksykalne - "nowa" matura.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny …Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna …Angielski poziom rozszerzony gramatyka ćwiczenie 8 matura maj 2015 - Rozumienie wypowiedzi - Struktury gramatyczno-leksykalne - "nowa" matura.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna …Wpisz w każdą lukę (5.1.-5.4.). Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). (0-5) Przeczytaj tekst.. Wymagana jest …4 Przeczytaj opis ilustracji.. 1 Uzupełnij każdą lukę jednym słowem , tak aby powstały logiczne i gramatycznie poprawnie dialogi.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał … jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Jeden wyraz został …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę 1-5 jeden wyraz z ramki, tak aby powstał spójny i …5..

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

Uzupełnij …Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (6.1.-6.5.). Wymagana jest …Pliss pomoc !. Wymagana jest …Zadanie 6.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Przeczytaj tekst.. (4 pkt) Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt