Plan szczegółowy przygody z gollumem

Pobierz

Masz tutaj przykład (daje wymyślony) 1.. 15.Baggins znajduje tajemniczy pierścień, po czym trafia na Golluma.. Zorientował się, że jego nóż, który także wykonany był przez elfy, zaczął świecić, więc wykorzystał go jak pochodnię w ciemnościach.Rozwiąż zagadki które Bilbo wymyslił wspominając spotkanie z gollumem 2015-04-23 20:52:00 Cytaty z charakterystyką Bilba Bagginsa (" Hobbit ") 2011-03-07 20:41:24 podaj opis bilba bagginsa z książki pt." hobbit , czyli tam i zpowrotem" 2010-01-03 15:16:18Siły jednak były już na wyczerpaniu i niewielu z paczki było w stanie walczyć.. Państwo Goblinów: uwięzienie kompanii przez gobliny, śmierć Wielkiego Goblina z ręki Gandalfa, Bilbo samotnie w jaskiniach - znalezienie Pierścienia, spotkanie z Gollumem,Zadanie: proszę o pomoc muszę napisać plan szczegółowy spotkania bilba z gollumem na pomoc Rozwiązanie: 1 wejście bilba do jaskini 2 spotkanie bilba i z gollumem 3 strach bilba przed gollumem14.. Thorin opowiedział hobbitowi historię krasnoludów, którzy mieszkali w Górze.Nieoczekiwana wizyta Gandalfa u Bilba Bagginsa., Krasnoludy w domu hobbita., Spotkanie w gospodzie i początek wyprawy., Przygoda z trollami, Odpoczynek w Rivendell - wskazówki Erlonda., Śmierć Wielkiego Goblina z ręki Thorina., Spotkanie z Gollumem poprzedzone znalezieniem pierścienia., Atak wilków i pomoc orłów., W gościnie u Beorna., Przeprawa przez Mroczną Puszczę., Walka z ..

2011-06-04 17:18:53 plan szczegółowy , Pomożecie?

Zagadki z Gollumem 12.. Dalsza wędrówka i zasadzka wilków.. 20.Według mnie, najciekawszym zdarzeniem w powieści była rozmowa Bilba - głównego bohatera - z Gollumem.. Pewnego dnia ( możliwe, że była to noc ) Bilbo obudził się w ciemnym tunelu głęboko pod górą, sam opuszczony przez przyjaciół.. Rozwinąwszy plan Góry, pokazał on krasnoludom mieszczące się na zboczu sekretne wejście.. 2011-03-08 16:17:20 Szczegółowy plan wydarzeń LATARNIKA.. Strasznie bolała go głowa.. Gościna u Beorna.. 14.Bilbo uderza się w głowę i traci przytomność.. Gościna u Beorna.. Ferie w Zakopanem.. Oblężenie przez wargi i gobliny.. Widząc olbrzymie pająki, które je schwytały i miały zamiar zjeść, Bilbo zaczął ciskać w nie kamieniami z ukrycia.13.Wielki Goblin ginie z ręki Thorina, wędrowcy są zmuszeni do ucieczki.. Uwięzienie krasnoludów przez leśne elfy.. Ucieczka hobbita z tuneli goblinów.. Razem z nim trafił do Szczelin Zagłady Pierścień, unicestwiając Władcę Ciemności.. Spotkanie Bilba z Gollumem i pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.. Gościna u Beorna i niezwykła opowieść Gandalfa.. Wędrówką przez Mroczną Puszczę.. Porwanie przez gobliny 8.. Pomoc orłów.. 16.Wyczuwając niebezpieczeństwo hobbit założył pierścień na palec, przez co stał się niewidzialny i mógł uciec z jaskini.9..

spotkanie bilba z gollumem i pojedynek na zagadki zakończony przegraną dziwnego mieszkańca jaskini.

Uwięzienie drużyny a) pomoc Gandalfa 5.. W gościnie u Elronda - gospodarza Ostatniego Przyjaznego Domu.. Nie może być czasowników w formie osobowej.Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lekturyGandalf był przekonany, że Bilbo jest wprost stworzony do tej roli.. Odnalezienie towarzyszy.. Uwolniony .Szczegółowy plan wydarzeń, William Szekspir - Makbet - streszczenie, opracowanieProblematyka.. Odyseusz, dążąc do swej ojczyzny - Itaki - i do swej rodziny, błądził, zawracał z drogi, tułał się po morzu.Wrócił sam, bez załogi i okrętów, do domu pełnego zalotników, z których każdy chciał zająć jego miejsce - męża Penelopy i króla Itaki.. Dojazd nad morze a) rozpakowanie rzeczy, b) wielkie rozczarowanie hotelem.. Zamek na Kociej Skale - skarb księcia Świętopełka.. Nawiązanie kontaktu z duchami.. Ucieczka Bilba z jaskini i dotarcie do przyjaciół.. Odnalezienie wraku samolotu.. Podążanie za Gollumem 14.. Pod nogami znalazł mały metalowy pierścień i nie zastanawiając się podniósł go, a następnie schował do kieszeni.. Ratunek od Orłów.. Pewnego dnia ( możliwe, że była to noc ) Bilbo obudził się w ciemnym tunelu głęboko pod górą, sam opuszczony przez przyjaciół.. Odnalezienie drużyny..

Opis przygody z trollami z książki "Hobbit - czyli tam i z powrotem" ...Jak napisać plan szczegółowy?

Przeprawa przez Mroczną Puszczę.. Znalezienie czarodziejskiego pierścienia 11.. Spotkanie trolli.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu 6.. Hobbit z łatwością mógł się przez nie wcisnąć, nie zwracając na siebie uwagi nieprzyjaciół.. 2009-12-03 21:49:26Spotkanie z Gollumem.. 2010-03-03 11:56:45 Dalszy rozwój wydarzeń we fragmencie ,, hobbit czyli tam i z powrotem '' 2011-05-19 19:09:34Gollum stoczył walkę z Frodem i odgryzł palec z Pierścieniem (niejako powtarzając wcześniejszy czyn Isildura, odcinającego Pierścień z ręki Saurona), po czym przejęty radością z odzyskania skarbu spadł w ogień Góry Przeznaczenia.. Ucieczka 9.. List do prezydenta Warszawy.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń .. Spotkanie z Gollumem.. Wygrana Bilba 13.. Przygotowania do wyprawy 3.. Niebezpieczne zejście rumowiskiem.. Wigilijna wieczerza w domach Felixa i Neta.. Wyjazd Oli na wakacje a) zapomnienie torby, b) brak paliwa.. Nie wiedział, co się stało.Według mnie, najciekawszym zdarzeniem w powieści była rozmowa Bilba - głównego bohatera - z Gollumem.. Pomoc wielkich orłów.. Gdy wydawało się już, że wszystko stracone, wściekłe istoty zawróciły, znużone pościgiem i bezskutecznością walki, a drużyna mogła odpocząć przed czekającymi na nich kolejnymi przygodami.1.. Pościg czarnego potwora za niewidzialnym hobbitem..

... "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń ...Wyjazd z gospody "Pod Zielonym Smokiem", spotkanie z trollami.

- Spotkanie w gospodzie i początek wyprawy.Opis przygody z trollami z książki "Hobbit - czyli tam i z powrotem" Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim Jedną z pierwszych niebezpiecznych przygód hobbit Bilbo Baggins wraz z trzynastoma krasnoludami i czarodziejem Gandalfem przeżył na samym początku wyprawy.Spotkanie z lwem - plan wydarzeń, streszczenia lektur, opracowania zagadnień na lekcje języka polskiego i studiaNapisz szczegółowy plan wydarzeń Hobbita czyli tam i z powrotem.. Szalony .1. proszeeeeeeeeeeeee 2010-04-25 10:17:06Gra w zagadki z Gollumem.. opowiedz szczegółowo( z książki hobbit) 2010-03-10 17:11:37 spotkanie Odyseusza z cyklopem Polifemem- plan wydarzeń .. Wizyta Świętego Mikołaja.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów 2.. Zgubienie Bilbo Bagginsa 10.. Strasznie bolała.Rozdział V - Zagadki w ciemnościach Odzyskawszy przytomność Bilbo ocknął się w ciemnym tunelu.. Wyprowadzenie Bilba do dolnej bramy.. Odnalezienie skrzyni ze skarbami zrabowanymi przez Niemców.. - Nieoczekiwana wizyta Gandalfa u Bilba Bagginsa., 2.. Atak wargów i goblinów.. Walka z wielkimi pająkami.. Rozpacz Golluma po strasie pierścienia.. Burza a) schronienie w jaskini 7..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt