Napisz email do kolegi z anglii w którym

Pobierz

(Matura, Longman 55/8)Ostatnio byłeś w kinie.. Co będziesz robić jutro.junioritta.. Napisz o trudnym momencie który miał miejsce podczas biegu.. Nie chcesz wydawać kilkudziesięciu złotych na korepetytora?. - dlaczego polecasz film który obejrzałeś ?. 85% Napisz list do kolegi z Anglii; 83% List do kolegi; 80% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. Odpowiedź Guest.. W poleceniu zawarte są 4 kwestie, które musimy poruszyć w naszym liście.. Pisząc e-mail .Uczestniczyłeś niedawno w ważnej uroczystości rodzinnej.. zadanie dodane 27 września 2015 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Gimnazjum]Napisz emaila do kolegi z Angli w którym opiszesz mu Polskie danie .. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Napisz e-mail do koleżanki lub kolegi z ANGLII w którym opiszesz.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. - co wydarzyło się gdy wracałeś z kina ?. The most I liked the Vatican.E-mail piszemy zazwyczaj do koleżanki lub kolegi z Wielkiej Brytanii.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Angielski e-mail do koleżanki 2013-09-23 21:07:00; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki.E-mail po angielsku przykład 4 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki..

Napisz e-mail do kolegi z Anglii.

• Przedstaw swoje obawy związane z studiowaniem w innym kraju.. Napisz list do swojego kolegi z Anglii w którym: - opiszesz rodzaj kataklizmu i miejsce które nawiedził - napisz jakie skutki spowodował kataklizm - wyjaśnisz jak ty i twoja rodzina radzi sobie z tą sytuacją - zapytasz kolegę jaka jest teraz pogoda w Anglii.Napisz email do kolegi w którym opowiesz mu o: 1.Filmie o którym ostatnio oglądałeś 2.Opisz głównego bohatera który w nim występuje 3.Dlaczego ci się film podobał co było w nim interesującego.. Jest to list prywatny, dlatego możemy stosować styl nieformalny, czyli wyrażenia potoczne, skrócone formy czasowników (she's, I've been, I'll, we'd) oraz idiomy.. Musisz zawrzeć informacje na temat : co robił w szkole , gdzie wtedy mieszkał , z kim mieszkał ile dostawał kieszonkowego ; dZawrzyj w nim następujące informacje: - przeproś, że nie odbierzesz go z dworca/lotniska, podając powód - doradź, jakim środkiem transportu dojedzie do Twojego domu i podaj czas podróży - zaproponuj przynajmniej dwie formy spędzania czasu podczas pobytu kolegi w Polsce - poradź, jakie ubrania i sprzęt powinien ze sobą zabrać Dear John, Thank you for your last letter.Napisz list do swojego kolegi/kole¿anki z Anglii, w którym: • przeprosisz za to, ¿e dawno do niego/niej nie pisa³eœ/aœ i napiszesz sk¹d w³aœnie wróci³eœ/aœ • napiszesz z kim tam by³eœ/aœ oraz gdzie mieszka³eœ/aœ,Napisz list do kolegi z Anglii, w którym: podasz powód swojej decyzji o udziale w kursie; opiszesz wygląd sali lekcyjnej i wyrazisz swoją opinią na temat zajęć; zrelacjonujesz wydarzenie, które miało miejsce w trakcie jednej z lekcji; przedstawisz problem związany z udziałem w kursie i poprosisz o radę, jak go rozwiązać.Napisz email do kolegi z angli w ktorym opiszesz gdzie mieszkales podczas wakacji, co ta m robiłes i co tam kupiles..

Napisz e-maila do kolegi z Anglii.

opisz:-gdzie mieszkasz-swoją rodzinę-co robisz rano popołudniu wieczorem.Nie jesteś pewna/y czy poprawnie odrobiłaś/eś pracę domową z angielskiego?. To było fantastyczne.. To jedyna strona, która pomoże Ci w odrobieniu pracy domowej z języka angielskiego.. 85% List do kolegi z Anglii, którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje.. Podpisz się jako XYZ.. Opisz swoje przygotowania do udziału w tym biegu.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. w którym - poinformuj w jakiej uroczystosci brales udzial i kiedy sie ona odbyla - opisz jak wygladalo przygotowanie uroczystosci i jaka byla w niej twoja rola - wspomnij o nieprzewidywanej sytuacji ktora mila miejsce podzczas uroczystosci i napisz jak uczestnicy na nia zareagowali -opiszswoje wrazenia z .Napisz list do kolegi z Anglii, w którym;=nie dawno zmieniłaś pracę.-napisz,ze zmieniłaś pracę i podaj powód,-poinformuj,gdzie teraz pracujesz i jakie sa twoje obowiązki,-napisz, jak sie czujesz w nowej sytuacji i kogo poznałaś w nowym miejscu pracy,-podaj swój nowy adres e-mail i popros,aby wkrótce do ciebie napisał.Napisz e-mail Nie chce mi się..

;c Napisz e-mail do kolegi z Anglii, w którym opiszesz swój typowy dzień.

W czasie ferii zimowych poznałeś niezwykłą osobę, Napisz e mail do koleżanki z Anglii w którym -Opiszesz okoliczności, w których sie poznaliście -Opiszesz wygląd tej osoby -Wspomnisz o ciekawym hobby tej osoby -Wyjaśnisz, jak to spotkanie wpłynęło na zmianę twoich planów wakacyjnych Jeżeli można prosić, od razu przetłumaczenie, Z .Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. 100 słów, minimum 50 2013-05-06 19:18:39; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Co robiłaś wczoraj.. • Poproś kolegę o pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz pracy dorywczej.Napisz pocztówke do kolegi z Anglii: 1.. • Wyjaśnij, dlaczego decydujesz się na studiowanie w Anglii i jaki kierunek cię najbardziej interesuje.. Atmosfera była trochę nerwowa, ale lubię taką.. e mail po angielsku, dużo pkt!. Przedstaw zalety organizowania biegów ulicznych.Napisz do kolegi // koleżanki z Anglii e-mail 2012-10-20 17:55:25; Napisz do kolegi e-mail do kolegi / koleżanki z kanady w którym opiszesz swój ulubiony zespół muzyczny z Polski 2015-11-16 16:37:56Napisz list do kolegi z Wielkiej Brytanii w którym: a)zapytasz o jego samopoczucie i wyrazisz nadzieję że wszystko jest w porządku; b)poinformujesz że jesteś w Nowym Jorku na kursie językowym i że mieszkasz z amerykańską rodziną; c)napiszesz co wolno ci robić w domu swoich gospodarzy a czego nie;Pisz list do kolegi z Anglii w którym opisujesz jakie prace wykonujesz w ciągu tygodnia (w domu) co robisz najczęściej , co lubisz a czego nie..

(obojętnie jakie danie,proszę aby email był krótki.)

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Nasza szkoła zdobyła 3 medale z czego jesteśmy bardzo dumni.Niedawno region w którym mieszkasz nawiedziła klęska żywiołowa.. Zredaguj list z reklamacją do sprzedawcy, w którym opiszesz powody swego niezadowolenia I sformułujesz żądania (180-280 słów).Napisz e-mail do kolegi z Anglii, z którym dzielisz się tymi wiadomościami.. Co zazwyczaj robisz.. Proszę nie pisać z Google tlumacza :) marlos123; 8.06.2014 Hi Marek .Bigos is a tasty satiating dish.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz artykuł na stronę internetową waszej szkoły, w którym opiszesz, na czym polegała Twoja ; 82% Zdrowie (longman) 90% Kupiłeś niedawno telefon komórkowy, z którego nie jesteś zadowolony.. Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Napisz o pogodzie.. Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z 3. podpunktów.. Zadanie na angielski.potrzebne na sobote,pilne!. 2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. Zapraszamy na pracadomowazangielskiego.pl zespół pracadomowazangielskiego.plW pierwszej z nich wygrała osoba z Niemiec.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Napisz e-mail po Angielsku do kolegi z Anglii w którym opiszesz swojego rodzica jak chodził kiedyś do szkoły ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt