Test z lektury oto jest kasia do druku

Pobierz

Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Pobierz (doc, 23,5 KB)Oto jest Kasia ocena, kodowanie.pdf.. Co ciekawe, dzieci wytropiły w niej kilka błędów wychowawczych (ocenionych jako błędy według dzisiejszej wiedzy psychologicznej, w latach 60-tych wyglądało to zupełnie inaczej) popełnionych przez rodziców głównej bohaterki.. Do tego jeszcze spódniczka w kratkę i sweterek granatowy, własnoręcznie przez mamę zrobiony na drutach.. mszfengr51 : Karty pracy do lektury oto jest kasia.. Artysta: Hanna Czajkowska.. Zaczyna się lekcja.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Wszyscy są zdziwie-ni, że nie ma Antolki.. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.. Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum zainteresowania.. Mimo iż książka ta napisana została ponad pół wieku temu, zawiera bardzo uniwersalne treści.Problematyka utworu.. Typ okładki: okładka miękka.. dlatego, że była zazdrosna o małą siostrę.. DownloadPlik Oto jest Kasia Test z lektury kl. III.doc na koncie użytkownika ziutka999 • folder do sprawdzenia i przeglądu - dla dzieci • Data dodania: 13 lip 2012Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaQ.. Wydawca: Nasza Księgarnia.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie..

Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".

"Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Spis treści.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Oto jest Kasia Porządkowanie.. MrsSarach 5 lat temu.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Książka należy do serii.. Jest już kilkanaście minut po dzwonku, gdy nagle drzwi do klasy otwierają się i wchodzi Antolka.. Oto jest Kasia Krzyżówka.. Antygona - test znajomości lektury.. Są prze-konani, że ich koleżanka zachorowała.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Quiz Oto jest Kasia - quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian, ankieta darmowy quiz, test wiedzy, sprawdzian: pin.. Książki / dla dzieci / 9-12 lat.. Inne tryby testu.. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.W powyższej ofercie lektura "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej, a wśród ćwiczeń: Plan wydarzeń, Bohaterowie, Kto to powiedział?. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.Test z lektury kl. III Oto jest Kasia.. Udostępnij.. Oceń ten produkt jako pierwszy.. Krzyżówka, Test wyboru podsumowujący znajomość treści lektury, Układamy opis sytuacji wykorzystując zwroty w ramce, Złe zachowania Kasi, Dyplom wzorowego czytelnika.Proszę, oto jest KASIA..

Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.

Oczy ciemne, ani ładne, ani brzydkie - takie sobie zwyczajne, szarobure; nos odrobinę zadarty, włosy proste, porządnie przyczesane.. Oto jest Kasia Wisielec.Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. dlatego, że dziadek nie chciał zobaczyć jej zeszytów.. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika.Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. dlatego, że pokłóciła się z koleżankami.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 568.. Buzia rumiana, okrągła, trochę nadąsana.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. oto jest kasia Odkryj karty.. Kasia .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

dlatego, że była zazdrosna o małą siostrę

.. I dopiero ciężka choroba siostrzyczki, do której Kasia sama się przyczyniła, Powieść zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.. 66 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia".. alternatives.KARTY PRACY- Oto jest Kasia • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpgOto jest Kasia..

oto jest kasia Odkryj karty.

Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Kiedy urodziła się Agnieszka Kasia czuła ( 2 odpowiedzi są poprawne) 7.. Jaką niespodziankę przywiozła mama?. Przejdź na witrynę z plikiem: om.gy/ticgQ.Oto jest Kasia.. Wydawca: Nasza Księgarnia.. Widać zmartwienie na jej twarzy z powodu spóźnienia.. Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. wg Bartosz152.. pytanie 1 z 15.Ćwiczenia: OTO JEST KASIA.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. wg Weronika800w.. a) miś b) rowertest.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa.. Rozwiąż test.. Dzie-ci są zaskoczone.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.LEKTURA OTO JEST KASIA PDF.. PIĘCIOPSIACZKI 1 2 Lektura do słuchania Wanda Chotomska Audiobook PIĘCIOPSIACZKI 1 2 Lektura do słuchania Wanda Chotomska Audiobook: pin.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia".. Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia..

- Dzień dobry, Kasiu!oto jest kasia tekst lektury.

Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.. Mira Jaworczakowa "Oto jest Kasia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online.. Kim był tata Antolki.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. « Lektury i edukacja ».Kasia siedzi w klasie.. Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Powiązane z testem.. dlatego, że pobrudziła sobie sukienkę.. Z jakiego powodu Kasia stała się agresywna i niemiła?. Sprawdź się!. Tytuł: Oto jest Kasia.. Autor: Mira Jaworczakowa.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. [AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest Kasia Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Skomentuj..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt