Test z lektury oskar i róża z odpowiedziami

Pobierz

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Zobacz quiz: "Oskar i Pani Róża".. Oskar i pani Róża - test wiedzy.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Oskar i Pani Róża test; Oskar i Pani Róża test, test z lektury Test ze znajomości książki.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkol.. Osadź .. Uczniowie, siedząc parami w ławkach, kończą zdanie : Utwór "Oskar i pani Róża" opowiada o… Odpowiedzi udzielają wszyscy jednocześnie, zapisują tylko jeden pomysł.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. .OSKAR I PANI RÓŻA Eric-Emmanuel Schmitt przekład Barbara Grzegorzewska tytuł oryginału Oscar et la dame rose 1 Szanowny Panie Boże, Na imię mi Oskar, mam dziesięć lat, podpaliłem psa, kota, mieszkanie (zdaje się nawet, że upiekłem złote rybki) i to jest pierwszy list, który do Ciebie wysyłam, bo jak dotąd, z powodu nauki, nie .Jakie wątpliwości okazuje oskar w książce Oskar i Pani Róża; Napisz list do Tomka Sawyera; napisz spotkanie pani róży z Mały ksieńciem opowiadanie z dialogiem; napisz spotkanie pani róży z Mały ksieńciem opowiadanie z dialogiem; temat wypracowania z "Quo vadis" : Napisz opowiadanie,w którym przeniesiesz się do starożytnegoLista pytań z lektury Chłopcy z Placu Broni.. Rozwiąż quiz i sprawdź!.

Kto jest autorem lektury "Kamienie na szaniec"?

Załóż własny blog!Oskar i pani Róża - test ze znajomosci lektury • Dokumenty • pliki użytkownika moko75 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Odpowiedz Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione Zobacz podobne.. Sprawdź ile wiesz o lekturze pt. ,,Oskar i pani Róża"!. 5 zdań 2021-01-15 19:01:39; Język polski "oblicza epok" 1.1 zakres rozrzezony str.310 zad.. Zmień szablon .Sprawdź prawidłowe odpowiedzi.. Inne tryby nauki.. Quiz w Poczekalni.. Oskar to 10 letni chłopiec,przyjaciel pani róży który zmaga sie ze swoją chorobą czyli rak.. Zofia Nałkowska; Aleksander Kamiński; Juliusz Słowacki; Sprawdź się w poniższych tematach: "Oskar i Pani Róża" Quiz wiedzy o lekturze "Oskar i Pani Róża".. Oskar umiera rano: a) w obecności rodziców b) gdy jest sam c) w obecności cioci Róży Karta odpowiedzi do testu sprawdzającego znajomość lektury Érica-Emmanuela Schmitta ,,Oskar i pani Róża '' 1.1.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Oskar i Pani Róża - przetestuj swoją wiedzę.. pytanie 1 z 15.. Tagi.. 3.Ponieważ była dla niego bliską osobą bordzo ją lubił.. Klasa 3 Polski.. Jak koledzy ze szpitala nazywali Oskara?.

Zapiski z lektury.

Więcej.. Zawiera 15 pytań.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Oskar i pani Róża" Érica-Emmanuela SchmittaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Oskar i pani Róża" Érica-Emmanuela Schmitta.. Rozpocznij test.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Potem oddają kartkę ze swoją odpowiedzią osobom siedzącym za nimi, a otrzymują kartkę od poprzedników.Lekcje z lekturą "Oskar i pani Róża" - test, wersja A, plik: lekcje-z-lektura-oskar-i-pani-roza-test-wersja-a.doc (application/msword) Opisać świat Zaloguj się Załóż konto MenuKarta pracy.. Napisz list do ruwieśnika zachęcający do przeczytania lektury Oskara i pani róży; Hobbit czyli tam i z powrotem list; wyobraz sobie ze jestes Boka i piszesz list w ktorym wyjasniasz swojemu kuzynowi powody dla ktorych .Sprawdzian z lektury oskar i pani roza to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. 2.Pani Róża to wolontariuszka w szpitalu, przyjaciel Oskara.. Ten test sprawdza znajomość fabuły lektury Oskar i Pani Róża.. 5.Nie zadobry.Odwiedzali go tylko w niedzielę bo wtedy niepracowali, a gdy go odwiedzili to nie umieli z nim .Lista wszystkich streszczeń - - MATEMATYKI:.oskar i panią róża test z odpowiedziami.pdf (22 KB) Pobierz..

Możesz porównać swoje wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.

Wyślij zgłoszenie.. Lektura przedstawia losy nieuleczalnie chorego chłopca.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Chłopcy z Placu BroniTest z lektury "Karolcia" Udostępnij Udostępnij wg Worldschool.. Gdzie Hagrid z książki "Harry Potter" miał ukrytą złamaną różdżkę?Celem zadań przygotowanych w postaci krzyżówki jest sprawdzenie, czy uczniowie przeczytali książkę "Oskar i pani Róża".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury oskar i pani roza?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Krzyżówka może być też wykorzystana jako zadanie do wykonania podczas lekcji albo zadanie domowe.Test ze znajomości lektury "Oskar i pani Róża" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "OSKAR I PANI RÓŻA .. Jak miała na imię mama Harrego Pottera?. Z kim Oskar spędził bożonarodzeniowy wieczór?. nginxOdpowiedzi (0) Załącz plik.. Można wówczas potraktować ją jako kartkówkę z lektury rozpoczynającą cykl zajęć poświęconych utworowi.. Edytuj elementy.. Eric-Emmanuel Schmitt "Oskar i pani Róża" Lekcje: Karty pracy301 Moved Permanently.. 15 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #lekturyszkolne # .a) Nazywano ją Dusicielką z Langwedocji b) Jest wolontariuszką w szpitalu c) W młodości trenowała boks d) Nosi różowy fartuch 8) Pani Róża dała Oskarowi w prezencie: a) roślinę z Sahary b) figurkę Chrystusa c) nagranie "Walca śnieżynek" d) Słownik medyczny 9) Pani Róża zabrała Oskara do kaplicy w głębi parku, aby: a .Oskar i Pani Róża to książka autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta, wydana w 2002 roku..

#oskaripaniroza #lektury #lekturyszkolne.

Materiały powiązane z testem: Test: Oskar i Pani .Test z lektury "Oskar i Pani Róża" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. /1p/ .Odpowiedz na pytanie: Jakie wydarzenia w historii chciałabyś zobaczyć na własne oczy, w jakich czasach chciałabyś wylądować i dlaczego właśnie tam.. Jak dobrze znasz lekturę Oskar i pani Róża?. Jak dobrze znasz lekturę Oskar i pani Róża?. 4.Zaproponowała mu aby zaczał pisać listy do Pana Boga.. Sprawdź się!. 1-22 2021-01-14 14:25:46; Nagrania gwarowe - Polskie teksty gwarowych z ilustracją dźwiękową 2021-01-13 13:07:34a) Oskar b) Peggy Blue c) ciocia Róża 20.. Sprawdź jak Ci poszło.. oskar i pania roza test z odpowiedziami ( oskar_i_pania_roza_test_z_odpowiedziami.pdf ) .. Opisac swiat Lekcje z lektura Oskar i pani Roza" - klucz odpowiedzi do testu - Opisac swiat - dlanauczyciela.plJa z uwagi na.Ja z uwagi na liczebność klas trochę ją modyfikuję.. Polub..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt