Opis dzikiego zwierzęcia po niemiecku

Pobierz

Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.. Często biega po domu i ma 2 lata.Opis psa po niemiecku w 6-10 zdaniach na dzisiajdzięki wielkie Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Język niemiecki - nauka niemieckiego, słówka, słownictwo niemieckie Dzikie zwierzęta, niemiecki | Slowka.plfυ∂żιѕѕ .. Musi zawierać nazwe opis wyglądu gdzie można go znaleźć ( w jakim kraju , na jakim kontynęcie ) .. grzechotnik - die Klapperschlange.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Opis jakiegoś dzikiego zwierzęcia po angielsku.Musi zawierać nazwe opis wyglądu gdzie można go znaleźć ( w jakim kraju , na jakim kontynęcie ) co je czy jest zagrożonym gatunkiem i… poniżej.. Musi zawierać nazwe opis wyglądu gdzie można go znaleźć ( w jakim kraju , na jakim kontynęcie ) co je czy jest zagrożonym.. wilder Streik Doszło bowiem do masowych nieobecności pod pretekstem zwolnień chorobowych, w celu przeprowadzenia tak zwanego .Lew- opis zwierzęcia.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.odpowiedział (a) 06.05.2009 o 17:44.. Mein Hund HeiBt Fiftov und ist 9 Jahre Alt.Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] 1.. XX wieku co drugi pies tej rasy, lub nawet wcale do niego niepodobny, nosił imię Szarik lub Cywil, za sprawą dwóch telewizyjnych seriali przygodowych .Najpopularniejsze tłumaczenia "dziki człowiek" po niemiecku: wilder Mensch..

Opis zwierzęcia po niemiecku.

Przygotowana przez nas lekcja nazwy zwierząt po niemiecku pozwala na poznanie nazw 27 zwierząt po niemiecku.. Rec ist schwarz und hat weiBe Pfoten- rex jest czatny i ma białe łapki.. Każdy uczeń powinien wybrać inne zwierzę.. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.Gady i płazy (Reptilien und Amphibien) po niemiecku: aligator - der Alligator.. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.przebieg choroby po niemiecku .. aufgestanden - aufstehen - wstawa .przebieg choroby przewlekły po niemiecku .. Błagaam .. Uwielbia gdy się go głaszcze.. traszka - der MolchOpis jakiegoś dzikiego zwierzęcia po angielsku.. jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi dzieci.. Mam królika o imieniu Wacek.. Taki początek pisałam z klasą ma lekcji: Um 6 Uhr stehe ich auf.. Uwielbia jeść marchewki i jabłka.. Autor edytował treść zadania 28.3.2010 (21:51), dodano napisz opis dzikiego zwierzęcia przynajmiej w 10 zdaniach i prosze o nieskomplikowane słownictwoTłumaczenie słowa 'opis' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawiony jest przykładowy opis dzikiego zwierzęcia..

young boars.Opis psa po niemiecku!

- MidBrainart .. Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt.. W latach 60.. Karty aktu notarialnego zespojone są sznurkiem, który przyklejony jest suchą okrągłą pieczęcią notariusza odbitą na rozecie.. jest bardzo zabawny i kochany.Pies ma na imie Rufus .Pies jest czarny w białe łaty.. Lubi łapać patyk gdy go mu rzucam.Pies jest rasy pekinczyk.Bardzo lubie mojego psa.. odpowiedział (a) 16.01.2011 o 16:53.. To świetny sposób na poszerzenie swojego słownictwa w języku niemieckim nie tylko dla początkujących.. Bardzo proszę o propozycje ;-).napisz opis zwierzęcia na angielski I prosze o nie skomplikowane slownictwo !. Tylko ze ja nie potrafie.. Dziki Zachód noun ˈʥ̑ici ˈzaxut + gramatyka Z rewolwerowcami, kowbojami, Indianami +5 definicje .. Nawet osoby biegłe w niemieckim mogą mieć problem z takimi zwierzętami jak kogut, czy motyl .Chodzi o opis pieczęci w tłumaczeniu pisemnym z polskiego na niemiecki.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną).Słówka i zwroty, które mogą być pomocne przy opisie psa: coat - sierść ears - uszy nose - nos paws - łapy tail - ogon heavy - ciężki smart - mądry gentle - łagodny cheerful - radosny aggressive - agresywny playful - rozbrykany, chętny do zabawy to raise the tail - podnosić ogon to wag - merdać to wag (its tail) - machać ogonemdziki strajk po niemiecku słownik polsko-niemiecki..

Jak będzie brzmiał opis takiej pieczęci po niemiecku?

Mój pies nazywa się Reksiu ma 4 lat,waży ponad 23 kilo.Kolor sierści ma mieszany,jest bardzo miły i kochany.. Prosze szybko o pomocccc tona jutro.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.Opis jakiegoś dzikiego zwierzęcia po angielsku.. Owczarki niemieckie to chyba najbardziej rozpoznawalne psy rasowe i jedne z najpopularniejszych na świecie.. Jest cały brązowy i ma długie uszy.. tłumaczenia Dziki Zachód Dodaj .. dziki strajk tłumaczenia dziki strajk Dodaj .. Chcę pomagać innym, ale tu jest jak na Dzikim Zachodzie.Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf.. Dziękuję bardzo.. a za najlepsze daje naj .. Opis bohatera fantastycznego w literaturze romantycznej na podstawie ballad i romansów A Mickiewicza moze być opis w kształcie wypracowania tylko nie za długiego .odpowiedział (a) 12.06.2010 o 09:43: boar.. jaszczurka - die Eidechse.. Er heiBt Rex-nazywa się rex..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt