Testy szatan z siódmej klasy z odpowiedziami

Pobierz

Dzięki temu klasa siódma miała bardzo dobre oceny z historii.Szatan Z Siodmej Klasy Test Z Odpowiedziami Chomikuj.. Test: Iwo Gąsowski wyróżniał się: a) zbójecką brodą .Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy.. doc - Lektury SP scenariusze lekcji.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę powieść!Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siódmej klasy - pytania sprawdzające.. Testu nie trzeba drukować, ani skanować.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku.. Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Nikt nic nie ukradł.. Rozwiąż test przygotowany na następnych stronach, wpisując do zeszytu odpowiedzi (np. 1-A),w każdym zdaniu jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź .. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Testy Testy na czas Głosowania Co .. Szatan z siódmej .Witaj na stronie Quizz.pl.. Diabeł wyskakuje z pudełka Nauczyciel historii pan Gąsowski miał specyficzny sposób nauczania - o niektórych postaciach mówił wiele i z zapałem, a innych istnienie przemilczał.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Szatan z siódmej klasy.

Peliji 5 lat temu.. Ogólna wiedza literacka.. Odpowiedzi na pytania zawarte są w książce.. Pan Gąsowski odczuł zawód, bo klasa VII było najlepszą klasa z historii.. poleca 86 % .. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Ten odpowiedział, ze to nie jego dzień.This quiz is incomplete!. 2011-11-29 17:38:02Test zawiera pytania na temat lektury "Szatan z siódmej klasy".. Dlaczego Adaś poddał rodzeństwo testowi z moczeniem rąk?. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. Odkrywa skrzętnie skrywaną metodę, wedle której profesor Gąsowski, wzywa uczniów do odpowiedzi.Adam Cisowski o pseudonimie "Szatan" był na tyle bystrym chłopcem, że rozgryzł sposób wywoływania do odpowiedzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Odpowiedz na pytania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Plik : Szatan Z Siodmej Klasy Test Z Odpowiedziami Chomikuj.zip Test z lektury "Szatan z siodmej klasy" K. Makuszynskiego..

VOGUEINI: Szatan z siodmej klasy (1960).

Życzę miłego rozwiązywania testu!Szatan z siódmej klasy - plan wydarzeń .. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.. Test składa się z 12 pytań.. Podobne działy.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Prześlij zdjęcie pracy do 9.05!. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianWitaj na stronie Quizz.pl.. Lektury szkolne.. poleca 73 % .. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Quiz w Poczekalni.. 2012-01-27 21:15:58; Możesz wymyślić 10-40 pytań i odpowiedzi do lektury szatan z siódmej klasy 2017-12-06 18:32:17; Podajcie odp.. 77 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury..

Szatan z siodmej klasy - Przetestuj swoja wiedze.

Zawiera nieodpowiednie treści?. pytanie 1 z 15.. Wywołał do odpowiedzi Ostrowskiego.. Pamiętnik księdza 5. ,,Strzeżcie się domu" 6.KORNEL MAKUSZYŃSKI - "SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5.. 77 Obserwuj autora .Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" (Kornel Makuszyński).. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora Gąsowskiego?. Tagi dla tego testu: test HapyZestaw: "210 Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 50 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany .. Inne testy w tej kategorii: Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1Temat: "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni.. Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!. Cisowski ma zdolności analitycznie, świetnie kojarzy fakty, myśli logicznie i ma smykałkę detektywistyczną..

Szatan z 7 klasy.

Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Podzielił się tą informacją z resztą klasy przez co każdy wiedział kiedy będzie pytany.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Szatan z 7 klasy - test.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Odpowiedzi: 1.. Udostępnij.. Szatan z siódmej klasy.. Harry Potter .. "Szatan z siódmej klasy" .. "Szatan z siódmej klasy":) Sprawdźcie się to naprawdę się opłaca.Zadanie z lektury " szatan z siódmej klasy" 2010-12-10 17:27:47; Zadaj 10 pytań i 10 odpowiedzi do Lektury" Szatan z siódmej klasy" !. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Z boskiej komedii Dantego 2.. Jego główną cechą było roztargnienie.Szatan z siódmej klasy - streszczenie.. Wyślij zgłoszenie.. Question 1Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, tytułowy szatan z siódmej klasy.. Rozpocznij quiz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt