Lektura opowieści z narni lew czarownica i stara szafa test

Pobierz

Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe, Łucja zagląda do szafy Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Polecam tę stronkę!. anuluj .. mam o tym lekturę, to bardzo fajna opowieść przygodowa.. Zachęcam i polecam, film i książke.. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę.. 2012-03-16 09:39:19Opowie[ci z Narnii - Lew, Czarownica.. Test znajomo[ci lektury - dokBadny Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Poświęca swoje życie i ratuje przed śmiercią z rąk Czarownicy Edmunda.. Przydomek Edmunda .Bohaterowie "Lwa, czarownicy i starej szafy" Aslan - król i potężny władca Narnii, który występuje jako Wielki Lew.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Pobierz (doc, 32,0 KB)C.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.Test dla tematu: Opowieści z Narni, cz. I Lew, Czarownica i stara szafa (C.. Gratuluję!Opowieści z Narni.. dodany: 2015-01-18 15:06:14, przez .. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

dodany: 2015-12-06 20:42:13 .. 10/10 uwielbiam opowieści z Narni.. Stary i tajemniczy dom jest idealnym miejscem do zabawy, tym bardziej że zła pogoda nie sprzyja wycieczkom po okolicy.Opowiesci z Narni Lew, czarownica i stara szafa zadanie z polaka wejdzcie prosze 2010-02-03 17:20:28 Gdzie moge obejzec opowiesci z Narni Lew , czarownica i stara szafa ?. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, aMoże być ten test ja miałam 9/10.. punktów np. z kąt weszli do narni no to oczywiste z szafy a mi niezaliczyło.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. 2013-12-03 21:35:17; Kogo z "Opowieści z Narnii Lew Czarownica i Stara Szafa" lubisz najbardziej?. Z kim walczył Piotr?. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Martynka.. Po zmartwychwstaniu bierze udział w bitwie i pokonuje Białą Czarownicę raz na zawsze.15.. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Wzbudza respekt, jednak jest łagodny.. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 78% Recenzja ekranizacji powieści "Opowieści z Narni"5) Łucja, żegnając się z panem Tumnusem, podarowała mu: a) chustkę, którą zdjęła z głowy..

Lew, czarownica i stara szafa"test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa.

Za dawno by takie szczegóły pamiętać .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. W jakim mieście mieszkały?. ZapraszamyPlik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Akcja pierwszej części sagi pt. "Lew, Czarownica i Stara Szafa" rozpoczyna się w wiejskim domu sędziwego Profesora, w którym znalazła schronienie czwórka dzieci z bombardowanego przez Niemców Londynu.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Na 4 ten test lektura dawno zaliczona.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera74% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?.

2011-09-21 15:33:23 czesc potrzebóję streszczenie lektury lew czarownica i stara szafa .

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Sprawdź swoją wiedzę!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Sprawdź, ile pamiętasz!. d) miękkie futro.. dodany: 2014-03-18 13:45:35, przez .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. b) na pewno nie bał się Białej Czarownicy.. DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. 6) Pan Tumnus: a) zobowiązał się porywać dzieci dla Białej Czarownicy.. Nie będę spojlerował.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Witaj na stronie Quizz.pl.. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Książka, umiejscowiona w latach 40.. Rozwiąż test i sprawdź!Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

.Lektury.. Milionerzy: Among Us!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.Lew, czarownica i stara szafa (ang. The Lion, the Witch and the Wardrobe) - powieść fantasy autorstwa C.S. Lewisa, wydana w 1950 roku.. c) chusteczkę do nosa.. Czy nadajesz się na MORSA?. 2017-06-19 19:41:02; Czytaliście "Opowieści z Narnii Lew, Czarownica i Stara Szafa?. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. Stan cywilny Profesora Digory'ego to: A - rozwiedziony B - kawaler C - wdowiec 3.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. XX wieku, jest pierwszą opublikowaną i zarazem najbardziej znaną częścią cyklu Opowieści z Narni.Pomimo że pojawiła się jako pierwsza, jest drugą powieścią po Siostrzeńcu czarodzieja według .. Przyjaciel Tumnusa, zwierzˇ, które prowadziBo Zuzannˇ, Piotra, Aucjˇ i Edmunda to: A - Borsuk B - Bóbr C - Niedzwiedz 2. c) nie miał pojęcia o istnieniu Białej Czarownicy.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt