Testy sprawdzające znajomość lektury mikołajek

Pobierz

właścicielem restauracji.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Skomentuj.. Ilość pytań: 13.. Statystyka testu.. Nowe blogi .. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. O autorze.Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1. czemu masz tak mało serc ?. Test znajomości satyry Ignacego Krasickiego pod tytułem Żona Modna.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Mikołajek i inne chłopaki Wakacje Mikołajka Joachim ma kłopoty Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokładne przeczytanie wyżej wymienionych utworów.. Szukaj.. Statystyka testu.. Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 519 wpisów 16 960 362 zdjęć 75 676 plików audio?. Zarejestruj się!. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. O autorze.. slodka_cleo • 3 lata temu.. • Kim jest Rosół?. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!.

Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !

Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. Testy: Lektury szkolne.. opiekunem uczniów.. Test rozwiązywano: 1654 razy.. Opiekun klasy Mikołajka to: a. Mikołajek test online.test znajomości lektury Mikołajek.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. z Mikołajkiem.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Mikołajek !. Literatura "Kamizelka" - test znajomości lektury .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Literatura Juliusz Słowacki "Balladyna" - test z lektury.. Ilość pytań: 20.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Testy: Lektury szkolne.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. kuzynem Mikołajka.. Zablokuj Zgłoś.. extra quiz tylko… Mikołajek wrócił do domu:-) .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Test znajomości lektury Oto jest Kasia Miry Jaworczakowej..

Antygona - test znajomości lektury.

Podobne działy .Mikołajek - test znajomości lektury.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Szkoła latania" - Test Znajomości Lektury.. Testy: Lektury szkolne.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. test dodany 8 lat temu przez nikdomi.. Jeśli .Mikołajek Co wiesz o Mikołajku?. jednym z uczniów.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?a) XX b) XVIII c) XXI d) XV 17) "Mikołajek" to książka o: a) ciągłym rozwiązywaniu chłopięcych konfliktów b) chłopięcej przyjaźni c) rozkapryszonej grupie chłopców d) pierwszych miłostkach uczniów 18) Pani nauczycielka: a) jest łagodna i cierpliwa.. Udostępnij.. Zapisuj ulubione.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Test rozwiązywano: 8477 razy.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Dodawaj wpisy.. .Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. c) jest niecierpliwa.Tylko prawdziwa psiara zda ten test!. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?.

Pan Tadeusz - test znajomości lektury.

Zapraszamy!. Rozwiąż test!Mikołajek lubi chodzić do szkoły, mimo że zdarzyło mu się pójść z Alcestem na wagary (opowiadanie Świetnieśmy się bawili).. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Sillmarillion popularność: 45 dodał: Isilloth: Saga zmierzch, ksiezyc w nowiu, zacmienie popularność: 5337 dodał: scherpas: Harry Potter i Książe Półkrwi - tylko dla .Test ze znajomości lektury - "Ogólnopolski Katalog.. Gdzie wychowywała się Mary?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. 133 479 plików wideo?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Sprawd ź .. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Statystyka testu.. Quiz w Poczekalni.. Zdobywaj obserwujących.. Kiedy dochodzi do krótkiego konfliktu z kolegą, nie unika konfrontacji, potem szybko o sprawie zapomina: "tłukliśmy się jakiś czas, a potem powiedziałem, że już późno i przestaliśmy się bić .Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Mikołajek Test wiedzy z lektury..

... Mikołajek - test znajomości lektury.

Inne testy z kategorii.. / 5 lat temu (19 sierpnia) Oglądasz 1-1 z 1 .. Mikołajek - test znajomości lektury.. Test wiedzy o rzeczach związanych z dziadkiem!. Antygona - test znajomości lektury.. Rozpocznij test.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. 2013-06-04 16:53:13; Napisz opowiadanie na temat jednej przygody książki pt. : " Mikołajek i inne chłopaki " 2011-03-09 16:02:30 " Mikołajek i inne chłopaki" - zadanie z polskiego 2015-04-16 12:48:37; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. b) jest łagodna, ale bardzo wymagająca.. !Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Kategorie blogów .Test zawiera 12 pytań.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt