Tematy prezentacji multimedialnych na informatykę

Pobierz

Znajdź różnice i podobieństwa.możesz zrobić np. o urządzeniach XXI wieku.. chodzi mi tutaj o urządzenia typu telefon komórkowy, telewizor, komputer itp. ale sądzę, że prostszym tematem będzie np. życie i twórczość jakiegoś sławnego człowieka.. na przykład ja robiłam kiedyś prezentację na temat Fryderyka Chopina.. robisz wtedy trochę o jego życiu, o twórczości, rodzinie.. takie najważniejsze informację.. ale możesz też zrobić prezentację np. o grzybach.. podziel je na jadalne i trujące .Witam.. Na pewno nie chcę pisać o moim pupilu.. Muszę zrobić prezentację na informatykę, żeby dostać szóstkę na koniec roku.. Na koniec prezentacji nie zapomnij o spisie źródeł, czyli bibliografii książek oraz stron internetowych, z których czerpałeś informację oraz grafiki.. Otwórz podręcznik na stronie 141.. Modyfikowanie prezentacji multimedialnej - animowanie obrazów i tekstów umieszczo- .. • Na lekcjach z tematów 6-8, nie tylko zalecanym, ale koniecznym wyposażeniem pracowniZasady tworzenia prezentacji multimedialnej.. Napisz program, który pomiesza zawartość listy.. 3.Witam Więc tak mam zrobić stronę internetową na Informatykę temat dowolny czyli np Blog/forum/strona w HTML i np temat samochody , ulubiony artysta itp .. Temat ma być związany z informatyką, ale nie mam pomysłu jaki ma być dokładny.. Prezentacja multimedialna To następujące po sobie slajdy, tworzące całość..

Tak mało jest tych tematów na prezentację na informatykę?1.

Napisz program, który przekonwertuje wszystkie elementy tablicy z int na string.3.Otwórz program do tworzenia prezentacji multimedialnych PowerPoint w zapisz pod nazwą informatykaNr, gdzie Nr jest Twoim numerem z dziennika.. Nie mam kompletnie żadnej koncepcji na temat prezentacji multimedialnej, którą jutro muszę dostarczyć do szkoły.. Wypisz zawartość listy przed i po pomieszaniu jej elementów.2.. Prezentacja 10 slajdówPYTHONUtwórz listę 100 losowych liczb z zakresu <1-1000> następnie wykonaj poniższe ćwiczenia:1. dajcie jakies propozycje tematów.. plissssssssska!. Programy do prezentacji PowerPoint (z pakietu Microsoft Office), Impress (darmowy z pakietu OpenOffice oraz LibreOffice), Corel Presentations, I wiele innych.. Przygotowując prezentację i poszczególne jej slajdy pamiętaj o następujących zasadach: Każda prezentacja musi mieć swój temat - przedstaw go na początku (slajd tytułowy).. Powinien zawierać duży tytuł oraz zdjęcie/grafikę.. Możliwości jest niby wiele, a jednak brak mi weny i nie przychodzi mi kompletnie nic do głowy.. Ułatwia odbiór informacji.. Metoda zasięgów: stosuje się zasięgi otwarte, gdy obszar występowania wykracza poza ramkę mapy i zasięgi zamknięte.RE: Temat na prezentację..

Może się też pojawić slajd z planem prezentacji.

Zastanawiałem się nad krasowieniem.Otwieranie prezentacji multimedialnych zapisanych w plikach.. Dostanie naj.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Jeśli ktoś podsunie mi pomysł w jaki sposób wykonać temat,np.. Na temat Moje hobby -sport' piłka siatkowa .. Zapoznaj się z efektami wymienionych programów.. I tu proszę o poradę - na jaki temat ją zrobić?. Ja tez mialam zrobic, prezentacje, temat dowolny.. Treści kształcenia: Informatyka 1) znajduje dokumenty i informacje w udostępnianych w Internecie bazach danych (np. bibliotecznych, statystycznych, w sklepach internetowych), ocenia ich przydatność i wiarygodność i gromadzi je na potrzeby realizowanych projektów z różnych dziedzin.Ponad rok temu pojawił się na stronie pierwszy materiał, wprowadzający w temat Google Readera i subskrybowania RSS-ów.. Chciałbym, żeby prezentowane zagadnienia były ciekawe..

Postanowiliśmy wykonać o tematyce związanej z geografią.

Wyszukaj prace wykonane w wyżej wymienionych programach w Internecie.. 2012-05-30 17:50:28 Załóż nowy klub1.. P.S. nie piszcie odpowiedzi typu ,,nie wiem" z góry dzięki :-)Mam na informatykę zrobić prezentację multimedialną ale nie wiem na jaki temat.. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Na ostatnim slajdzie możesz umieścić swój podpis i podziękować słuchaczom za uwagę.O czym moge zrobić prezentacje na informatykę?dowolny temat!. Może zrób prezentację o zależności wydajności procesorów a liczebnością kotów w latach .. Tworzenie formuł, formaty danych i formatowanie tabeli arkusza kalkulacyjnego 1 Scenariusz zajęć informatyka Temat: Tworzenie prezentacji multimedialnych na podstawie konspektu.. Temety prezentacji multimedialnych Poniżej przedstawiono tematy i przykładowe odnośniki do informacji na ich temat.. Proszę o odpowiedź!Wykonanie prezentacji na temat rozszerzonej rzeczywistości wg opisu podanego przez e-dziennik w lekcji Udział w Szkolnym Konkursie Informatycznym na prezentację multimedialną "Podoficerska Szkoła Piechoty dla Małoletnich w Nisku- nasz patron" (więcej>>) Konkurs został odwołany z racji nauczania zdalnego.Temat: Animowanie obiektów w prezentacji multimedialnych, przygotowanie pokazu.. Dziś chciałbym napisać kilka słów na temat przygotowywania prezentacji multimedialnych na konferencje naukowe.O Janie Pawle II..

Proszę o pomoc!znacie jakieś ciekawe tematy na prezentacje, na informatykę?

Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Jaki może być temat prezentacji na informatykę?. Obejrzyj prezentację "Globus" dołączoną do tematu (załącznik) 3.. Temat: Wykorzystanie komputerów w różnych dziedzinach.Z kolegą mamy na informatyce zrobić prezentacje na jakiś temat.. Już wybrałem temat będzie o jednej grze ale z drugiej strony trochę to głupio robić stronę na informatykę o grze wypadało by na jakiś poważniej.Tworzenie prezentacji multimedialnych - zadania 1 Temat B3 Wykonywanie obliczeń i przedstawianie wyników w arkuszu kalkulacyjnym 11.. Musi mieć cel (temat).. Stwórz prezentację dotyczącą informatyki, komputerów i ogólnie technologii informacyjnej.. 1.Na początek slajd tytułowy.. Poznanie zastosowania komputera do odtwarzania prezentacji multimedialnych.. Dajcie jakiś ciekawy temat.. *Zadanie dodatkowe dla ambitnych.. Uruchom prezentację z ostatnich zajęć "Najpiękniejsze miejsca w Polsce".. Plan działania: 1. tło, kolorystyka, itp. :* 2011-12-01 17:11:01 Na jaki temat zrobić prezentacje na informatykę ?. Warto też na kolejnym slajdzie wymienić w punktach o czym będzie prezentacja.Metody prezentacji kartograficznej: metoda sygnaturowa dzielimy na: liniowe i punktowe, czyli: obrazki, figury geometr., litery..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt