Streszczenie felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Felix, Net i Nika oraz Gang .Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Nie lubi swojego imienia.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 83% Recenzja filmu ''Katyń'' Andrzeja Wajdy.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to powieść, w której wydarzenia rozgrywają się dynamicznie i jest ich bardzo wiele.. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Tak więc poznajmy naszych bohaterów, z których każdy czymś się wyróżnia.Net przejął po ojcu (a właściwie podkradł) program komputerowy "Manfred" (tata Neta, Marek Bielecki, uczestniczy w międzynarodowym programie ds. skonstruowania sztucznej inteligencji "AI" do codziennego zastosowania, m.in. do inteligentnego sterowania sygnalizacją świetlną w całym mieście).. Książka opowiada historię trzech polskich gimnazjalistów, którzy uczą się w Warszawie.. 78% Świat przedstawiony w utworze - zasady przedstawiania świata z utworu.. Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Część 2.. Została skonstruowana przez Felixa.. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Przestępcom przychodziło to tak łatwo, gdyż wcale nie byli ludźmi.W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Wybierz jeden z rozdziałów powieści Rafała Kosika " Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i napisz jego streszczenie.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Według niego był to prezent dla niegrzecznych dzieci.. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Część 1.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Młodzi bohaterowie nie tylko pokonują Gang Niewidzialnych Ludzi, lecz także odkrywają wiele tajemnic oraz zagadek.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .Net nazywa go "warzywem wycieczkowym" i "W zimnej wodzie Kąpany".. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Wieczorem, ojciec Felixa opowiada chłopcu o istnieniu Gangu Niewidzialnych Ludzi i ich szefie, niebezpiecznym Mortenie..

"Megakorek" Podczas pobytu w szkole Net informuje swoich przyjaciół o własnym programie komputerowym "Manfred", który będzie wsparciem w realizacji zadań operacyjnych ich paczki, choć nie tylko ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie utworu Rafała Kosika.

Wchodzą do biurowca, stamtąd do magazynku i przez otwór w podłodze docierają do podziemi.. Skomentuj.. Udostępnij.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .A TERAZ , PISZ ŚMIAŁO STRESZCZENIA.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Osoby, które nie mają dostępu do książki mogą skorzystać z linku.. Rozdział 2.. Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Inne artykuły związane z tą książką znajdziesz w tej kategorii: Negatywka - pozytywka grająca heavy metal.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń.Felix, Net i Nika dowiadują się, że w miejscu, w którym stał kościół, jest teraz inny budynek.. Szukaj.. Udostępnij.. Polecenie 5 Masz czas do piątku.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mieszka i uczy się w Warszawie.. 2009-05-31 13:23:27Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..

(2/2) Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Felix, Net i Nika86% Streszczenie książki Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" 71% Rafał Kosik "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" - opracowanie.

Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Gang Niewidzialnych Ludzi - świetnie zorganizowana grupa przestępcza, najczęściej napadająca na banki oraz sklepy AGD. Zobacz nas na ka.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu "Trzy Kuzynki".. Zapraszamy do oglądania.. Skorzystaj z rad zapisanych w tabeli.. .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziTest z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi zabierze was w taką właśnie przygodę.. Przydomek "Niewidzialnych" wziął się od tego, że grupa słynęła z błyskawicznej ucieczki, którą można porównać do "rozpłynięcia się w powietrzu".. Tam ustnie opowiedziany .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Zbadali go i był on świeży.. Część 3.. Pojawiła się w siódmej części.Lista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat.. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to powieść wielogatunowa.. prof. Stefana Kuszmińskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt