Charakterystyka klasy 2 sprawozdanie wychowawcy przykład

Pobierz

Na tak dobre wyniki ma oczywiście wpływ dobra frekwencja, która wyniosła 94,9%.SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY III "b" ZA ROK SZKOLNY 2008/2009 (klasy II "b" Szkoły Podstawowej im.. DLA KLAS II .. Uczniowie klasy lubią się i współpracują ze sobą na co dzień w czasie zajęć w grupach, parach.SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI WYCHOWAWCZEJ w I semestrze.. Uczniowie klasy VI osiągnęli w tym semestrze bardzo dobre wyniki w nauce, gdyż średnia ocen wynosi 4,0.. Są zawsze przygotowani do lekcji i mają odrobione prace domowe.Podgląd treści.. Dzieci w większości są zdyscyplinowane na zajęciach i aktywne.. Informacja o realizacji programu nauczania.. W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 - I SEMESTR CZŁONKOWIE ZESPOŁU WYCHOWAWCÓW: Marlena Drąg - klasa II a Małgorzata Wójcikiewicz - klasa II b Agnieszka Szałajko - klasa II c Iwona Filipek - klasa II d Anna Kloc - klasa II e Zrealizowane zostały następujące zadania:Sprawozdanie wychowawcy klasy.. Uczniowie kl. II zazwyczaj odpowiedzialnie wywiązują się ze swoich obowiązków, zgodnie współpracują z zespołem, aktywnie uczestniczą w .SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PLANU WYCHOWAWCZEGO .. Uzasadnienie ocen niedostatecznych.. Autor: Jolanta Oskwarek 21 Sty 2010, 16:09 Pani Agnieszka Piontek-Prusinowska przekazała nam do opublikowania przykład sprawozdania wychowawcy w klasie 3 szkoły podstawowej.IV..

Nieklasyfikowanych: nie ma.

Współpraca z rodzicami: Mocne strony Słabe strony .Pani Agnieszka Piontek-Prusinowska przekazała nam do opublikowania przykład sprawozdania wychowawcy w klasie 3 szkoły podstawowej.. Uczniów wyróżnionych.Title: SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY Author: PPP Last modified by: Zespół Szkół w Klonowej Created Date: 6/19/2010 5:05:00 PM Other titles: SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASYSPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY…………… - rok szkolny 2015/2016 Sprawozdanie wychowawcy klasy .Title: Sprawozdanie wychowawcy klasy Author: Zespół Szkół Last modified by: Zespół Szkół w Jerzykowie Created Date: 6/12/2005 6:08:00 PM Other titlesOpis Rodzaj sytuacji Przeprowadzone w klasie ankiety, badania, konsultacje dotyczące sytuacji wychowawczej Opis Rodzaj sytuacji Realizacja tematyki wynikającej z Planu Pracy Wychowawczej szkoły .. Ilość uczniów1.. Koniec roku szkolnego 2019/2020.. Mocne strony Słabe strony Wycieczki, uroczystości, imprezy klasowe.. Klasa II liczy 8 uczniów, w tym 2 dziewczynki i 6 chłopców.. W czasie zdalnego nauczania na bieżąco analizowałam rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium w Szczecinie oraz wytyczne i zalecenie w tej dziedzinie..

Są rzeczy, które też możesz otagować Klasa 1 sprawozdanie wychowawcy klasy chomikuj?

Jest zespołem zgranym, aktywnym i zdyscyplinowanym.. Stan klasy: 8 uczniów (2 dziewczynki, 6 chłopców) Zwolnionych z zajęć: nie ma.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.12.Krótka charakterystyka klasy ( problemy wychowawcze, uczniowie realizujący .WZÓR ROCZNEGO SPRAWOZDANIA WYCHOWAWCY KLASY Author: grunt Last modified by: Ewa Kamińska Created Date: 6/10/2019 7:15:00 AM Company: Wydawnictwo FORUM Sp.. Klasa angażuje się w prace na rzecz klasy i szkoły (Caritas, SU, Samorząd Szkolny, sekcja dziennikarska, Poczet Sztandarowy).Klasa I Klasa I liczy dziewięcioro dzieci w tym 4 dziewczynki i 5 chłopców.. z o.o. Other titles: WZÓR ROCZNEGO SPRAWOZDANIA WYCHOWAWCY KLASYObserwatorów: przedstawiciela samorządu klasowego, pedagoga szkolnego, przedstawiciela Rady Pedagogicznej.. W grupie jest ośmioro siedmiolatków tj. .oraz sześcioletnia.. Frekwencja 92,86.. Klasa liczy 15 uczniów w tym 7 chłopców i 8 dziewczynek.. Współpraca z rodzicami /zebrania klasowe, spotkania indywidualne, inne formy kontaktu; zaangażowanie rodziców na rzecz klasy i szkoły/:Title: SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY IV-VI Author: Asia Last modified by: Asia Created Date: 1/4/2010 6:49:00 PM Company: Hewlett-Packard Company Other titlesPlik sprawozdanie wychowawcy klasy 6 przykład.pdf na koncie użytkownika alzwick • Data dodania: 14 lis 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik sprawozdanie wychowawcy z klasyfikacji klasy za pierwszy okres roku .Opinia o uczniu do MOPS..

Należy zwrócić uwagę, że sprawozdanie to jest bogate i rozbudowane.

Zadaniem uczestników każdej z nich jest znalezienie pięciu cech wspólnych, które mają wszystkie osoby w zespole, a także po jednej cesze każ-dego, takiej, której nie mają inni.. Sposób konstruowania takiego podsumowania jest taki sam zarówno w śródroczu, jak też i na koniec roku szkolnego.Klasa 1 sprawozdanie wychowawcy klasy chomikuj to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. ROK SZKOLNY: 2014/2015 Klasa: Wychowawca: Ogólna charakterystyka - mocne i słabe strony zespołu klasowego.. Zespól klasowy jest zróżnicowany pod względem emocjonalnym, intelektualnym oraz aktywnością i motywacją do nauki.. Następnie uczestnicy prezentują te cechy przed klasą, a każda z cech jest spisywana w jednym miej-Plik Sprawozdanie wychowawcy klasa 3.doc na koncie użytkownika Lezli • folder oceny opisowe • Data dodania: 20 lip 2012 Sprawozdanie z pracy wychowawczej-rozliczenie planu wychowawcy klasy, krótka charakterystyka zespołu klasowego, problemy, wsparcie innych osób (pedagog.Charakterystyka nauczycieli w szkołach o niskim poziomie agresji.Wewnątrz klasy nie ma konfliktów, ale zauważa się funkcjonowanie małych grupek, które wolą współpracować w swoim obrębie..

Sprawozdanie wychowawcy kl. II SP na zakończenie roku szkolnego.

Załóż własny blog!Wspólne cechy - klasa dzieli się na 5-6-osobowe grupy.. Pracują w średnim i wolnym tempie, chętnie .SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY IV-VI .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej - w klasie III-2014/2015.. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach, sumiennie wykonują swoje obowiązki.. Klasa II liczy 8 uczniów, w tym 2 dziewczynki i 6 chłopców.Sprawozdanie wychowawcy klasy II za pierwszy semestr roku szkolnego 2011/2012.. Krótka charakterystyka klasy: Uczniowie są mili, zabawni, weseli i koleżeńscy, chętnie sobie pomagają.. i klasy na godzinach wychowawczych Opis Uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach.. Program został zrealizowany z godnie z podstawą .Charakterystyka klasy ( trudności dydaktyczne i wychowawcze): Problemy dydaktyczne: Głównym problemem dydaktycznym w klasie szóstej u niektórych uczniów było : nie wykorzystanie swoich możliwości intelektualnych, brak samodyscypliny, systematycznego utrwalania zdobytych wiadomości i umiejętności na lekcjach , trywialnie mówiąc nie .Sprawozdanie ze zdalnego nauczania.. Klasa III liczy 10 uczniów.. Uroczystości/imprezy szkolne organizowane lub współorganizowane przez klasę.. Klasa III liczy 10 uczniów.. Zgodnie z założeniami podstawy programowej realizowałam program nauczania dla klasy II.Sprawozdanie wychowawcy klasy Author: ZSE Last modified by: Mariusz Created Date: 6/19/2017 10:38:00 AM Company: ZSE Other titles: Sprawozdanie wychowawcy klasy .SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY KLASY.. gen. Józefa Bema w Bemowie Piskim) Klasa III "b" Wychowawca klasy: Agnieszka Piontek-Prusinowska..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt