Sprawdzian do lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Rozwiąż quiz i sprawdź!. c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Krwawy Hegemon namówił Mirmiła żeby spełnił swoje marzenie i poszedł latać.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Osadź .. 4 0 0Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.Temat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Zmień szablon .a) Kokosz był ciągle marudził, że jest głodny i zmęczony.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. 0%Zaznacz 2 odpowiedzi .. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop ..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Możesz go wydrukować, wypełnić i wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Kajko i kokosz lektura na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Szkoła latania" 1.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Część 1.. Rozwiąż test.. Szkoła latania.. Naukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Chciałabym ją omówić w pierwszej połowie maja.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.W środę, 15 listopada 2017 r. uczniowie klasy 4b wzięli udział w wernisażu wystawy "Kajko i Kokosz.Lektura kajko i kokosz na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Społeczność .. b) Kajko i .Komizm sytuacyjny: Pojawią się wcale nierzadko odniesienia do współczesności.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Edytuj elementy.. Powiązane z testem z Szkoły Latania.. Krwawego Hegemona złościło gdy słyszał że nie ma poczucia humoru.. pytanie 1 z 14. kaczmo21 2 lata temu.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. 1 .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - test wiedzy.. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50. .. zajec na podstawie komiksu z serii Kajko i Kokosz Scenariusz do lekcji Kajko i Kokosz Szkola latania".pdf Dodatki graficzne do scenariusza ..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

b) Mirmiła bolał ząb.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Szukaj.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Więcej.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Test składa się z 12 pytań.. Motyw.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania Janusza Christy..

Słaba jakość.sprawdzian z lektury kajko i kokosz szkoła latania.pdf (22 KB) Pobierz.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Kajko i Kokosz.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Szkoły Latania.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiKajko i Kokosz.. Nie musisz ich przepisywać.. złotem.. Polub.. 1) Jaga byłaKajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt