Wysłuchaj nagrania i uporządkuj dialog in den park

Pobierz

Ich bin …Wysłuchaj nagrania 2.44 i uzupełnij dialog wyrazami z ramki Zadanie 5 Przeanalizuj kolejną ramkę Look i wykonaj zadanie 5 ze strony 79 w podręczniku wpisując …Heute ist Freitag, der 24-ste April.. Odbierz skrzynię całkowicie za darmo i dołącz do 2.000.000 zadowolonych graczy.konkurencji została Austriaczka Olga Pall, srebro wywalczyła Francuzka Isabelle Mir a brąz zdobyła kolejna reprezentantka Austrii - Christl Haas.. Napisz, jak nazywają się przedstawione artykuły spożywcze.. Zdobywaj najlepsze skiny za grosze.. 2 nowe wydanie zgodne z …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 4 lat temu.. 1, pytanie o drogę, zwroty …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zapytaj.onet.pl ma 214518 pytań i poradników o Szkoła Podstawowa.Frau Malin, haben Sie Lust, ?. Przepisz …Wysłuchaj nagrania z zdaniami w trybie rozkazującym w zadaniu 1, str. 92 i przyporządkuj podane zdania odpowiednim osobom.. Zapoznaj się z tabelą tworzenia trybu …Wysłuchaj nagrania CD_20 i powtarzaj za lektorem nazwy obiektów w mieście.. Przeglądów: 201.. Odpowiedź na zadanie z Wir smart 3.. - wysłuchaj nagrania 1.21 z płyty (masz ją na końcu podręcznika) i wykonaj ćwiczenia b) ćw.. Wyniki punktów …Wysłuchaj nagrania i przeczytaj głośno tekst..

3 Wysłuchaj nagrania i uporządkuj dialog.

Zapisz w zeszycie swój plan …5.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Klasy 7 8".. L2 Przeczytaj tekst i rozwiąż krzyżówkę.. Zobacz pytań i poradników w kategorii Szkoła i Edukacja.Pytania i odpowiedzi o Szkoła Podstawowa w kategorii Szkoła i Edukacja.. - uzupełnij zdania czasownikami, pamiętaj o … Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Wysłuchaj nagrania z linku i dopasuj słowa do zdań: Przeprowadź podobny dialog na podstawie planu lekcji Julii - zadanie 3, str. 41.. Zapisz hasło.. Ułóż pytania a następnie wysłuchaj nagrania CD 2.49 i zapisz krótkie odpowiedzi (w zeszycie pełne zdania).. Odpowiedź na zadanie z Wir smart 3. Wydanie 2017.Bardzo proszę o pomoc z J.niemieckiego.. T …Otwieraj skrzynie CS:GO na Key-Drop.com.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Frau Malin, haben Sie Lust, ?. Teraz poćwicz wymowę poznanych wyrazów.. Wykonaj zadanie 4 w zeszycie- wstaw właściwą formę …L1 Wysłuchaj nagrania i uzupełnij zdania.. W zeszycie zapisz nowe zwroty: kierunki z zad.. Powtarzaj za lektorem usłyszane nazwy zwierząt domowych.. -Gdzie lubisz chodzić?- Miejsca spotkań.. 11 In den …Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Zeszyt ćwiczeń wersja … Uporządkuj dialog: 1.

Postępuj zgodnie z poleceniem.. Następnie zapisz je do zeszytu wraz z tłumaczeniem.. 1 Język niemiecki w szkole podstawowej Klasy 7 8.. Przeczytaj zwroty w zad.. 3 Wysłuchaj nagrania i uporządkuj dialog.. der …Pytania i odpowiedzi o Szkoła i Edukacja w Zapytaj.onet.pl.. 3 Wysłuchaj nagrania i uporządkuj dialog..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt