Sprawdziany z lektury mikołajek

Pobierz

• Kim jest Rosół?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. jednym z uczniów.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Mikołajek - streszczenie, plan wydarzeń .. a tata Mikołajka nie wie, że sprawdzian pisało tylko 11 chłopców, bo reszta zachorowała.. Rysunek z opisami.. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Czy rozpoznasz księżniczki Disneya w maseczkach.. Czym jest Narnia?. Język polski.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Balladyna - test ze znajomości lektury Koło fortuny.Lektura mikołajek i inne chłopaki opisz Kleofasa i Alcesta.. W bardzo prosty, bliski młodemu czytelnikowi sposób relacjonuje to, co wydarzyło się w życiu chłopców.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Rosół b.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Jaki tytuł nosi pierwsza z siedmiu części "Opowieści z Narnii"?Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. Kiedy tata, chcąc pokazać swe umiejętności wsiada na pojazd, nagle ni stąd ni zowąd ukazuje się pan Bludért, który śmieje się z wyczynów sąsiada .Prezentacja multimedialna na podsumowanie pracy z lekturą "Ania z Zielonego Wzgórza" (cykl 2 lekcji) Lekcja ortografii nie musi być nudna!.

Klasa 4 Polski lektury.

Mikołajek - dziecięcy bohaterowie opowiadań.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. opiekunem uczniów.. Postacią spajającą wszystkie jest sam Mikołajek.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.J.. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. Szukaj.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!. Pomożecie.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. Mam napisać wrażenia z tej lektury i nie wiem jak zacząć Chce wykorzystać, że - Książka ciekawa, zabawana itp - U chłopców przejawiają sie negatywne zachowania - Wymyślają fajne zabawy - Biją sie i kłócą,.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Zobacz quiz: Mikołajek.. Mikołajek test online.Sprawdź swoją wiedzę o lekturze Mikołajek.. !Sprawdzian z lektury "Szatan z VII klasy" Ewelina Sylla..

Sprawd ź cofnij ...Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.

Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA.. z Mikołajkiem.Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wszystkie zdarzenia jednak związane są ze szkołą, a szczególnie z klasą, do której chodzi Mikołajek.Test zawiera 30 pytań.. Materiały dydaktyczne on-line dla nauczycieli .Każde z nich stanowi odrębną, niezależną całość.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?. Czy rozpoznasz księżniczki Disneya w maseczkach.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy musisz odświeżyć lekturę!klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. U góry znajdziesz quiz Mikołajek na wakacjach.Mikołajek na wakacjach - przetestuj swoją wiedzę.. Więcej Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Tworzymy prezentację multimedialną "Ania z Zielonego Wzgórza" - cykl zajęć z TIK Zasoby sieci www; Edukacja humanistyczna; Języki obce..

Literatura "Mikołajek" - test znajomości lektury.

Literatura .Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. kuzynem Mikołajka.. Inną ciekawą obserwacją może być ta, jak ma się rytm życia rodziny Mikołajka do przebiegu zwykłego dnia w Twoim domu.wypracowanie z lektury mikolajek Pczubehoer.net - sweter wypracowanie z lektury mikolajek gra towarzyska online dla doroslych modne kurtki… Czytaj więcejmikołajek sprawdzian z lektury z odpowiedziami.pdf (23 KB) Pobierz.. Sprawdzian.. a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14. mikolajek sprawdzian z lektury z odpowiedziami .. Z Mikolajka Rekreacje Lektury Chomikuj * Sprawdziany Z Przyrody Klasa 5 Skaly I Gleby upowaznienie do urzedu skartbowego audi zentrum berlin.Lektury.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2..

Którego YouTubera bardziej NIE LUBISZ?Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Mikołajek dostaje upragniony rower.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test .. Tylko prawdziwy fan Ekipy zda ten test!. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test .1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. właścicielem restauracji.. Gdzie wychowywała się Mary?. 2013-06-04 16:53:13; Napisz opowiadanie na temat jednej przygody książki pt. : " Mikołajek i inne chłopaki " 2011-03-09 16:02:30 " Mikołajek i inne chłopaki" - zadanie z polskiego 2015-04-16 12:48:37; Dajcie streszczenie do Mikołajek i inne chłopaki.. Polski kl. 4 lektura Mikołajek i inne chłopaki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt