Opisz swój weekend po angielsku w 10 zdaniach

Pobierz

następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer.. potem wspólnie przygotowujemy kolację.. rzeczywisty obraz.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. Jem śniadanie i się ubieram.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Opis weekendu po niemiecku.. W niedzielę nie śpię długo.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. ( on lubi grać ) to słowo like , które .Opisz swój nieudany weekend w czasie przeszłym zadanie dodane 22 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika uczennica ( -3,240 ) [Szkoła podstawowa] językOpis wakacji po angielsku: wstęp.. Często słyszymy, jakimi cechami osobowości powinien odznaczać się dobry nauczyciel (i nauczycielka) czy lekarz (i lekarka).. Moi bracia, John i Noah obaj chodzą do liceum.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Przykład opisu mieszkania po niemiecku.. Past Simple - czas przeszły prosty.. Mam proźbe napisał by mi ktoś opis weekendu od piątku po południu do niedzieli ?. 2014-07-08 12:10:20weekend zadanie dodane 11 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Szpila_Figielek ( -1,520 ) [Gimnazjum] edycja 12 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-opisz swój typowy weekend po angielsku (formy czasu Present Simple) . '.

opis weekendu po angielsku.

Mieszkam w Krakowie z moją rodziną: moją mamą, moim tatą i moimi dwoma braćmi.. 2012-12-03 17:55:49 Katoliku, wiesz dlaczego obchodzisz dzień święty w niedzielę a nie sobotę ?. Zrobiłam zadanie domowe .Opis mieszkania po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Zjadłam obiad.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Opis siebie po angielsku: Kate, lat 10 (tłumaczenie) Nazywam się Kate i mam 10 lat.. 1.Was i were Was i were- byłam, byłeś, była, byliśmy, byłyście, byli.. Już o 7 wstaję.. W domu odpoczywałam.. .OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE.. Przegląda 0 8 pkt - 21.12.2020 (08:32)Opisz swój ostatni weekend.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polski Autor edytował treść zadania 14.11.2011 (22:15), dodano Opisz swój ostatni weekend mając rodzine.Proszę o przetłumaczenie na angielski i polskiPrzykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Gdy wrócę ze szkoły, wypoczywam i oglądam telewizje potem odrabiam część zadań domowych.Opisz swój wymarzony dzień w kilku zdaniach.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:opisz pokój po angielsku 2010-10-05 20:30:37 Opisz swój pokój po angielsku 2011-12-13 15:45:41 Opisz w kilku zdaniach swój ulubiony serial po angielsku ..

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.

gdy jest zimno oglądamy telewizję.. oglądam ulubione seriale .Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy .. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Gdzie byłeś?. Nie bardzo wiedziałem dokąd mam się wybrać na najbliższy weekend i wtedy lekarz polecił mi Soplicowo , jako cichy zakątek Polski będący według niego.. I like suborning on the hat sand.Proszę zapisać w zeszycie, po angielsku nazwy: 1) pięciu rzeczy, które widzicie wokół siebie; 2) pięciu rzeczy, które słyszycie wokół siebie; 3).. To nic trudnego!. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Zadanie: opisz swój wczorajszy dzień po angielsku opis musi mieć zdania w past perfect z had ok 20 zdań Rozwiązanie: yesterday i woke up at 6 30 i was lying in my bed and thinking about lisa and the way i hadJak po angielsku opisać charakter ostatnia aktualizacja: 24 lut 2020 O pracy zdalnej, czyli nieoczekiwany test osobowości.. Potem poszłam do szkoły.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Opis dnia po angielsku: spójniki..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Co robiłeś?. Potem sprzątam i idę do Supermarketu.Mój dzień.. Ja nadal chodzę do szkoły podstawowej.Obiad mam o 15:15. .. Przydatność 80% Jak tworzyć zdania w czasie Past Simple?. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. W zdaniach twierdzących w trzeciej osobie liczby pojedynczej czyli ( on , ona , ono ) do czasownika dodajemy końcówkę ' s ' lub ' es ' np masz ' He like play '.. poleca 81 % .. Moje wątpliwości zostały potwierdzone w sąsiednich dworkach .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. Codziennie wstaję o6rano.. Przykładowy opis mieszkania w języku niemieckim.Opisz swój dom Podobne tematy.. Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.. 2016-09-07 16:56:29Zadanie: opisz swój weekend po angielsku w czasie past simple proszę o pomoc .. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam..

2017-03-26 14:04:16Opis pokoju po angielsku: wstęp.

w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia.. Jestem najmłodsza z trójki rodzeństwa.. W czasie tym używamy czasowników nieregularnych i regularnych.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Biorę prysznic i idę spać.. O osobach wykonujących te zawody mówi się najczęściej, że powinny być cierpliwe, pomocne, przyjazne, delikatne, spokojne.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po angielsku Rozwiązanie: mam na imię anna mam 12 lat mieszkam we francji w paryżu z rodzicami i siostrą siostraW kilku zdaniach napisz jak spędzasz wakacje/weekend używając czasu Present Simple i Present Continuous (forma: pocztówka/list) Hi Mirela, I am living with my family in Gdynia this week.. Po południu poszłam do domu.. przygotowuję śniadanie rodzinie.. poleca85% Język polski ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt