Sprawdzian ze znajomości lektury kamienie na szaniec

Pobierz

Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu "Sing" jest Twoją bratnią d.Masz niedługo sprawdzian ze znajomości lektury "Kamienie Na Szaniec"?. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. Książka ta -tak bardzo popularna, że już dla kilku pokoleń Polaków stanowi lekturę obowiązkową, wynikającą jednak nie z nakazu szkolnego, lecz z czytelniczego wyboru - ma swoją niezwykłą historię.. )Plik TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Rozwiąż następujące skróty: AK - Armia Krajowa GS -Grupy Szturmowa 3.. Szukaj.. "Kamienie na szaniec" to: a) .. Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - test ze znajomości lektury; REKLAMA.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. A.doc, KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. Sprawdzenie znajomości obowiązkowej lektury A. Kamińskiego "Kamienie na szaniec" (kl. II gimnazjum) można zrobić za pomocą następujących pytań.. W teście Kamienie na szaniec - test znajomości lektury .. bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną .Sprawdź czy dobrze znasz tę lekturę!.

B.docsprawdzian ze znajomosci lektury kamienie na szaniec .

Wzorowany na sprawdzianie, który sama pisałam w szkole.Książka "Kamienie na szaniec" ukazała się drukiem w roku: a) 1943 b) 1944 c) 1945 d) 1946 25.. Podobne wpisy .. 5.Jakie prace zarobkowe wykonywali Zośka , Rudy , Alek?. (0-1) Przeczytaj poniższy fragment.Sprawdzian z lektury "Kamienie na szaniec" "KAMIENIE NA SZANIEC" - ZADANIE KLASOWE Imię i nazwisko .. zdobył kilka probówek gazowych i ze stoperem w ręku przeprowadził doświadczenie co do długości spalania lontu.. SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOSCI LEKTURY "KAMIENIE NA SZANIEC" 1.Podaj prawdziwe imiona i nazwiska oraz pseudonimy 3 bohaterów?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce .sobą.. 4.Kim był ojciec Alka i dlaczego go aresztowano ?. Sprawdź czy dobrze znasz tę lekturę!. Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na.. 6.Do jakiej szkoły uczęszczali .Charakterystyka Rudego z lektury kamienie na szaniec 2012-03-13 12:04:04 A.Kamiński Kamienie na Szaniec test - pomocy 2010-09-29 19:59:43 sprawdzian z lektury ,, Kamienie na szaniec "?. Pewnej soboty, zakupiwszy samozatrzaskującą się kłódkę, Zośka i Rudy ruszyli do głównego sklepu Wohlfartha na .SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOSCI LEKTURY "KAMIENIE NA SZANIEC" 1.Podaj prawdziwe imiona i nazwiska oraz pseudonimy 3 bohaterów?.

Polecamy na dziś ...Sprawdzian ze znajomości lektury "Kamienie na szaniec".

(0-1) Uzupełnij zdanie.. Uzasadnij.. Sprawdź ile zapamiętałeś, a jeśli nie czytałeś to dzięki temu testowi dowiesz się najważniejszych rzeczy o tej lekturze!Imię i nazwisko Klasa L. punktów 1.. .Zestaw: "188 Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 5" Statystyki zestawu: Ocena: 6 Zagłosowało: 24 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Dawid Nowak (wynik: 69 %) Julia Mikołajczak (Mikołajczak ) (wynik: 0 %) Władek .Kamienie na szaniec - SPRAWDZIAN wiadomości o lekturze Sprawdzian Takie pytanie może zadać nauczyciel, jeśli będzie chciał sprawdzić, czy przeczytałeś lekturę:Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec" - sprawdzian z treści.. Wyjaśnij co oznacza termin sabotaż (2 pkt.. Zaznacz dobre odpowiedzi.. Do podanych pseudonimów dopisz prawdziwe imiona i nazwiska: ZOŚKA - Tadeusz Zawadzki ALEK - Aleksy Dawidowski RUDY - Jan Bytnar 2.. Ten test może Ci pomóc.. Sprawdzian.. Książka osadzona w realiach wojennych przedstawia losy trzech bohaterów: Alka, Zośki i Rudego, którzy stają się symbolem całej formacji społecznej..

Takie też są Kamienie na szaniec.

Podany fragment książki Kamienie na szaniec ma charakter A B , ponieważ autor posłużył się C D .. Są dokumentem, któremu nadano formę opowieści.. 2.W jakiej szkole uczyli się chłopcy przed wojną i kto był ich drużynowym?. Rozwiąż test.. 2.W jakiej szkole uczyli się chłopcy przed wojną i kto był ich drużynowym?. Sprawdzenie znajomości obowiązkowej lektury A. Kamińskiego "Kamienie na szaniec .Ta lektura jest piękna.. Inne tryby testu.. Pobierz cały dokument testy.ze.znajomosci.lektur.test.znajomosci.doc Rozmiar 32 KB: Fragment dokumentu: TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY "Kamienie na szaniec" .Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Pytania zawarte w teście.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Test z lektury: "Kamienie na szaniec" .. 3.Czego dokonały Buki pod Dębem Wielkim.Sprawdzian z treści "Kamieni na szaniec" .. < test > 2010-03-22 13:16:34Aleksander Kamiński " Kamienie na szaniec " - test ze znajomości lektury 2009-12-10 22:33:20 Sprawdzian z " Kamienie na szaniec " 2011-04-02 11:53:59 Dokonania Alka z lektury '' Kamienie na szaniec " 2010-10-06 19:23:02Kamienie na szaniec Test wiadomości z lektury Kamienie na szaniec..

Kamienie na szaniec Aleksanda Kamińskiego na lekcji.

widze jak tu dzieciaki narzekaja na lekture, dla mnie kamienie na szaniec to jedna z piekniejszych ksiazek jakie przeczytalam, a ten film to cudo, .. "Kamienie na szaniec" to powieść upamiętniająca pokolenie Kolumbów, młodych ludzi, których dojrzewanie przypadło na straszny czas niemieckiej okupacji.. Mam 13 lat i dla mnie ta książka jest strasznie drastyczna, ale .Kamienie na szaniec - test z lektury Małgorzata Mazur; .. "Siłaczka" - sprawdzian ze znajomości lektury Zofia Ratkiewicz "Spotkanie nad morzem" - sprawdzian wiadomości z lektury Beata Jabłońska .. 34.Odchodzili z godnością ,wiedząc ,że będą wzorem dla późniejszych pokoleń.Książka pt. `Kamienie na Szaniec`to wzruszająca opowieść o młodych bohaterach ,prawdziwych patriotach ,którzy swoim życiem i postępowaniem udowodnili ,że `Bóg, Honor, Ojczyzna` nie są zwykłym frazesem.Test • Kamienie na Szaniec • pliki użytkownika piotrek74 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • KAMIENIE NA SZANIEC test z lektury gr.. miałam 3-dniowom "depresje" jeśli można to tak nazwać.Myślę, że tą lekturę powinno omawiać się w trochę starszych klasach.. Uzupełnij elementy świata przedstawionego powieści "Kamienie na szaniec" (2pkt.. sprawdzian ze znajomosci lektury kamienie na szaniec 91987 / 5 lat temu (18 września) Nie możesz dodać komentarza.. 3.Czego dokonały Buki pod Dębem Wielkim ?. "Rosła" ona, rzec by można, w autorze, zanim jeszcze została napisana.Testy ze znajomości lektur, TEST ZNAJOMOŚCI Kamieni na szaniec.. sprawdzian ze znajomosci lektury kamienie na szaniec odpowiedzi (…) Zobacz wpis » .Oglądam to tylko dlatego ze jutro mam sprawdzian z lektury es Odpowiedz.. Najbardziej rozdział "pod arsenałem", o którym była mowa w 3 pytaniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt