Opracowanie lektury mikołajek i inne chłopaki

Pobierz

Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.. Część 1.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź >a) Mikołajek b) Ananiasz c) Alcest d) Rufus 28) Kim jest tata Rufusa?. Quizy Os. .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. W teście Mikołajek - test znajomości lektury znajdziesz następujące .. a) policjantem b) księgarzem c) kierownikiem sklepu obuwniczego d) woźnym w szkole 29) W czyim dzienniczku znalazła się uwaga o takiej treści: "Uczeń bardzo żywy, często roztargniony.Lektury / Mikołajek.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na przerwie chłopiec zauważył, że brakuje mu żółtej kredki.. Rufus - jego tata jest policjantem, dlatego ma gwizdek.. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera, Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.. Akcja wielu z nich dzieje się w szkole, gdzie chłopcy psocą i dokuczają nauczycielom, nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Mikołajek i inne chłopaki, którą napisał Goscinny René, Sempé Jean-Jacques, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia..

...Mikołajek i inne chłopaki.

Pierwszy przyniósł do szkoły zeszyt ze znaczkami i oznajmił, że został filatelistą.Inne tryby testu.. Opracowane przez Freshmind Sp.. Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, przekazywanie drogą elektroniczną i wykorzystywanie .Gotfryd - miał bogatego ojca i często przynosił do szkoły prezenty, które od niego dostawał, by pochwalić się kolegom.. Praca domowa Opisz postać Mikołajka według punktów planu.Mikołajek i inne chłopaki Joachim ma kłopoty Głównym bohaterem, a jednocześnie narratorem jest dziesięcioletni Mikołajek, który podobnie jak niemal każdy chłopiec w jego wieku nie przesadza w nauce, a szkołę ledwie toleruje.Kup mikołajek i inne chłopaki w kategorii Książki dla dzieci taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. z o.o.W trakcie lektury książek wchodzących w skład cyklu przekonujemy się, że Mikołajek jest sprytnym, pomysłowym i niezwykle inteligentnym chłopcem.. Opracowane przez Freshmind Sp.. Podobne działy .Mikołajek miał jednak ogromną ochotę na słodycze.. Zobacz sam!Mikołajek i inne chłopaki na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Szukaj.. Czas akcji: szkolne miesiące Miejsce akcji: Francja Bohaterowie: Gotfryd - bogaty tata Ananiasz - pupilek pani, nosi okulary Kleofas - najsłabszy uczeń Alcest - ciągle je Rufus - tata jest policjantem Euzebiusz - najsilniejszy z chłopców Maksencjusz - ma najdłuższe nogi, najszybciej biega Mikołaj ..

Jak dobrze znasz książkę "Mikołajek i inne chłopaki"?

Uporządkowanie wymienionych cech do formy opis.. poleca 77 % .. Autor przedstawia go jednak jako bohatera, z którym bez problemu mogą utożsamiać się dzieci - nawet te wywodzące się z innych kręgów kulturowych.Informacje o Mikołajek i inne chłopaki testy opracowanie lektur - w archiwum Allegro.. Chłopiec zaczął czytać książeczkę o niedźwiadku.Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Rozpocznij test.. Opracowanie.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Mikołajek wrócił do domu smutny, ponieważ pudełko było zepsute, niektóre kredki połamane i co najważniejsze - nadal brakowało jednej z kredek.T: Nadajemy znaczące nazwiska bohaterom powieści pt. "Mikołajek".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sporządzenie notatki, zapisanie informacji dotyczących formy opisu oraz samej postaci Mikołajka.. 2 oceny .Mikołajek- opis postaci Wypisujemy cechy wyglądu charakteru na tablicy.. Mikołajek - streszczenie.. Boi się gabinetu lekarskiego, pamiętając, że gdy miał stłuczone kolano posmarowano mu je jodyną, która szczypała.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i jego paczki?. 0%1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d) Natalia e) Dominika f) Ludeczka 4) Jak się nazywał chłopak co był pieszczotkiem Nauczycielki .Mikołajek - opracowanie lektury..

Jak dobrze znasz film mikołajek.

Rower Za dobre stopnie z arytmetyki tata kupił Mikołajkowi rower.. "Mikołajek i inne chłopaki" - problematyka Głównym zagadnieniem "Mikołajka i innych chłopaków" jest ukazanie beztroskiego dzieciństwa tytułowego bohatera i jego najbliższych kolegów.. Mikołajek i inne chłopaki to zbiór krótkich historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział.. Pytania zawarte w teście.. Oczywiście chłopcy jak zwykle pobili się i musiała interweniować mama Mikołajka.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Chłopcy uczęszczają do tej samej szkoły i tworzą zgraną paczę, choć nieraz ich zabawy kończą się kłótniami i bójkami.Streszczenie krótkie.. Streszczenie, analiza, interpretacja - Marta Zawłocka - ebook (pdf) Szczegółowe opracowanie powieści "Mikołajek i inne chłopaki" wraz z zadaniami sprawdzającymi znajomość lektury - doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji i sprawdzianów.Informacje o Mikołajek i inne chłopaki Lektura + opracowanie - w archiwum Allegro.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Uczniowie wzajemnie się oskarżali o kradzież.. Data zakończenia 2014-02-07 - cena 29,90 złOpracowanie posiada również m.in.: plan wydarzeń, charakterystykę bohaterów (Mikołajka, Alcesta, Rufusa, Ananiasza, Gotfryda, Maksencjusza, Joachima, Euzebiusza i innych), przykładowe wypracowania (Mój dzień z Mikołajkiem i jego kolegami, Jak Mikołajek i jego koledzy spędzają wolny czas), widoczne cytaty, niebanalne i rozmaite .Lektury (19868) Literatura (12839) Obyczaje (3695) Plastyka (19050) Poezja (12540) Poezja - Twórczość Własna (11841) Proza - Twórczość Własna (15655) . ".

poleca 82 % ... "Mikołajek i inne chłopaki" Jeana-Jacques'a Sempégo i René Goscinnego.

Opowiadania 14 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Test: Mikołajek .Nauczycielka poprosiła, by koledzy oddali kredki Mikołajowi.. Skomentuj.. Eliza_Kosko 3 lata temu.. Społeczność .. Tego dnia Mikołajek miał jednak również i inne przygody.. Była bardzo zła, że chłopcy wymiętosili i pobrudzili czekoladą pościel.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .Mikołajek i inne chłopaki.. Wyszukanie fragmentów w lekturze.. Data zakończenia 2015-03-13 - cena 30 złMikołajek i inne chłopaki (R. Goscinny, J. J. Sempé) - kompleksowe opracowanie tematu - Opracowania.plSprawdź jak dobrze znasz film Mikołajek.. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt