Jak wyłączyć zbędne aplikacje windows 7

Pobierz

Wyświetli się niewielkie okienko zawierające …Uruchomione procesy, to tylko obraz uruchamianych modułów systemowych, aplikacji i usług - w menadżerze zadań.. Klikamy na przycisk Start i w pole wyszukiwania wpisujemy msconfig.. Aby odinstalować aplikację, należy użyć programu do odinstalowania dostarczonego przez system Windows 7.. !W systemach Windows Vista i 7, możesz również wpisać msconfig w wyszukiwarce menu Start i zatwierdź klawiszem Enter.. Chciałbym przyspieszyć Windowsa, dlatego postanowiłem powyłączać trochę niepotrzebnych usług, dlatego chciałem się Was poradzić które usługi można bezpiecznie …Windows 7.. Zatwierdzamy przyciśnięciem klawisza.. Przydaje się to, jeśli z danego programu często korzystamy.. W przeciwnym wypadku, proces przyspieszający …Aby wykasować stare update'y, należy pobrać łatkę KB2852386 dla systemów 32-bitowych, lub KB2852386 dla 64-bitowych i zainstalować.. Otwórz menu Start, wpisz PowerShell, kliknij na nazwie aplikacji prawym przyciskiem myszy i …Posiadam Win 7 64-bit.. Zacznij od kliknięcia ikony Windows.. To nie problem, że to widać, a nawet jest możliwość …Wybieramy zakładkę Windows i zaznaczamy, które dane chcemy usunąć.. Nie posiadam wygaszacza ekranu a ustawiłem wyłączanie sie ekranu po 10 minutach.. Komentować!. W oknie Narzędzia konfiguracji systemu kliknij …W głównym oknie programu zaznaczamy ikonę aplikacji, którą chcemy usunąć, i klikamy na przycisk Odinstaluj..

Po jakims czasie takiego stanu (Zazwyczaj kilkanaście minut) …Kwinto radzi #4 - Jak wyłączyć zbędne aplikacje podczas startu systemuMój profil na FB !

Następnie przechodzimy do zakładki Programy i również zaznaczamy wybrane opcje.Dzięki temu, programy te uruchamiają się szybciej.. Następnie zaznaczamy opcję Rozszerzony i klikamy na Dalej .jedno.. 2. w prawym …Witam.. wyczyszczeniu Windows z niepotrzebnych aplikacji, kliknij łącze Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows widoczne w lewej części okna.. Uruchom ją..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt