Test sprawdzający akademia pana kleksa

Pobierz

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia pana Kleksa/?. Sprawdź, co pamiętasz z tej książki!Test sprawdza umiejętności czytania ze zrozumieniem, zapamiętywania i wyciągania wniosków.. Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. dodany: 2017-01-03 20:01:49, przez: ami wim.. A przy ul. Czekoladowej B przy ul. Słonecznikowej C przy ul. Agrestowej 2.. Quiz w Poczekalni.. Serwis zamknięty.. Czy zachowujesz się jak Waga?Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Kto mógł się uczyć w Akademii?. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. doggyster 3 lata temu.. Test składa się z 12 pytań.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Akademia pana Kleksatest z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Skomentuj.. Bardzo polecam!. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" ..

Rozwiąż test!Szybki test sprawdzający znajomość lektury "Akademia Pana Kleksa" Jana Brzechwy.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. #lektury #dladzieci.Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Udostępnij.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Akademia Pana Kleksa - quiz wiedzy o niezwykłej książce.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Co się dzieje z panem Kleksem codziennie o północy?. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 88%.. Dobra pomoc w powtórce, jak również okazja do sprawdzenia siebie.Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. Jak dobrze pamiętasz przygody Pana Kleksa i jego podopiecznych?. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Test ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Gdzie Adaś znalazł pana Kleksa po przybyciu Anatola i Alojzego?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Akademia pana KleksaTest z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Zapraszamy do rozwiązania testu wiedzy.. Akademia Artium #1 "Tragiczna noc" ..

Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1301 razyLektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

dodany: 2016-12-11 20:01:16, przez: MikiMaja.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Test z lektury "Akademia pana Kleksa" (Jan Brzechwa).. super mama 10/10 he he mówią mi że dostałam bym ocene siedem śmieszne.. 17 pytań.. Wyślij zgłoszenie .Najbardziej kompletny test z lektury Akademia pana Kleksa jaki znajdziesz w sieci.. Kliknij, żeby przejść do testu wiedzyUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii?. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Lista pytań z lektury Akademia pana Kleksa..

jest napis nakóturym piętrze pan kleks przehowuje sekrety nacisnełam 3 a on mi rze zle.Akademia pana Kleksa - test sprawdzający znajomość książki Jana Brzechwy 1.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt