Podsumowanie pracy w grupie 3 latków za i półrocze

Pobierz

Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3-4-latków liczyła 21 osób (6 dziewczynek i 15 chłopców, a pod względem wieku 11 4-latków, 9 3-latków i 1 2-latka).. Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie programowej wychowania .W trakcie trwania I półrocza szkolnego żadne z dzieci nie dołączyło ani nie zrezygnowało z uczęszczania do grupy.. W codziennej pracy kładziemy .. Praca z tak małymi dziećmi wiąże się z nieustannym naciskiem na kształtowanie samodzielności, uspołecznianiem, a także oddziaływaniem na pozostałe funkcje rozwojowe, które pozwolą dzieciom bezproblemowo funkcjonować w najbliższym środowisku.Podsumowanie pracy dydaktyczno-wychowawczej w grupie Sówki w I półroczu w roku szkolnym 2018/2019 r. Grupa liczy 26 dzieci, 14 dziewczynek i 12 chłopców.. Praca dydaktyczno-wychowawcza oparta była o podstawę programową dla przedszkoli i obejmowała treści zawarte w programie Nasze Przedszkole wydawnictwa - Mac Edukacja.. Głównym celem pracy w grupie była adaptacja dzieci do warunków przedszkolnych.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. Chętnie uczestniczyły w proponowanych zajęciach zorganizowanych.Plik Sprawozdanie z pracy za I półrocze w grupie 4.doc na koncie użytkownika honorcia-1001 • folder sprawozdania • Data dodania: 17 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.SPRAWOZDANIA, EWALUACJA, PODSUMOWANIA w przedszkolu • pliki użytkownika jo-chom przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Roczna analiza pracy wychowawczo dydaktycznej.doc, Sprawozdanie z pracy dydaktyczno wychowawczej 2.docxGrupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków..

4.Podsumowanie całorocznej pracy wychowawczo- dydaktycznej.

Omówienie problemów, niepowodzeń dziecięcych.. Praca wychowawczo - dydaktyczna w grupie III obejmowała realizację treści .We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. (więcej…)Sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczej Rok 2012/2013 semestr I Grupa III - 4-latki.. Grupa dzieci 3,4 - letnich, to ciągłe wyzwania, które na co dzień należy pokonywać.. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania .Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków).. W bieżącym roku szkolnym pracujemy na książkach wydawnictwa PWN "Trampolina".Grupa w roku przedszkolnym 2017/2018 liczy obecnie 19 dzieci w tym 7 dziewczynek i 12 chłopców.. PWNSprawozdanie z pracy w grupie 4-latków "Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa "Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę.. Jest to grupa z dominacją chłopców jest ich bowiem 14 .INSTRUKCJA DLA NAUCZYCIELA Badanie wykonywane jest dwa razy w roku szkolnym.Grupa 5 latków-sprawozdanie podsumowujące 1półrocze roku szk.. Sześciolatki realizują program "Kocham przedszkole program wychowania przedszkolnego" wydawnictwa WSiP.SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNEJ ZA I PÓŁROCZE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011 GRUPA II- 3 LATKI We wrześniu grupa liczyła 30 dzieci..

Przebieg pracy wychowawczo- dydaktycznej w II półroczu.

W grudniu dołączyli do grupy dwaj chłopcy i jeden zrezygnował.. Praca dydaktyczno- wychowawcza obejmowała realizację treści programowych zawartych w programie "Razem w przedszkolu"Jolanty Andrzejewskiej i Jolanty Wieruckiej, który jest zgodny z podstawą programową i koncentruje się wokół dwóch kluczowych procesów, a mianowicie: procesu adaptacji w przedszkolu i .2.Podsumowanie obserwacji.. Sprawozdanie podsumowujące pracę wychowawczo-dydaktyczną w pierwszym półroczu w grupie 5 latków Grupa 5 latków to 26 dzieci.. Podsumowanie pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuńczej za I półrocze roku szkolnego 2015/2016 GRUPA "Bolka i Lolka" Grupa liczy 25 osób (18 dziewczynek i 7 chłopców, a pod względem wieku 7 - 4-latków, 18 - 5-latków).Sprawozdanie z pracy w grupie 3-4-latków za rok szk.. Czworo dzieci uczęszcza do przedszkola pierwszy rok.Frekwencja za I półrocze wynosi .Grupa jest bardzo żywa, wesoła, ruchliwa oraz głośna.…Podsumowanie pracy z dziećmi w grupie 3,4-latków.. Aktualnie grupa liczy 8 dziewczynek i 17 chłopców.. W roku szkolnym 2013/2014 do grupy najmłodszych dzieci - 3,4 letnich uczęszcza 15 dzieci (w tym9 - dziewczynek, 6 - chłopców oraz siedmioro - 4-latków i ośmioro - 3-latków).SPRAWOZDANIE Z PRACY W GRUPIE 3-4 LATKÓW ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM "BAJKOWY ŚWIAT" W KOLNIE Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3, 4 latków liczyła 21 dzieci - 5 chłopców i 16 dziewczynek..

Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.

Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.. 2011/2012 Przedszkole Gminne w Skawie 1.. W ciągu semestru 3 dzieci zrezygnowało z uczęszczania do naszej grupy.. Podsumowanie diagnozy.w serwisie Publikacje edukacyjne.. Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu.. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski "Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczej w I półroczu 5-cio latki Sprawozdanie z pracy dydaktyczno- wychowawczejw I półroczu w grupie Ekoludki w roku szkolnym 2017/2018 Nauczycielki: Katarzyna Seroka Grupa Ekoludki liczy 25 dzieci.. 2009/2010 Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej za pierwsze półrocze 2009/2010 PODSUMOWANIE PRACY WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ ZA OKRES 09.2010 - 12.2010 W GRUPIE POPOŁUDNI.Sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej Wrzesień'18-styczeń'19.. Na ich miejsce przyjęto jednak inne osoby.sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - "krasnoludki".. Roczna analiza pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie 6 latków Grupa III "Motylki" to 28 dzieci, w tym troje 5 latków..

Referat : "Cechy rozwojowe pięciolatka" 3.Podsumowanie pracy wychowawczo- dydaktycznej za I półrocze.

Praca dydaktyczno-wychowawcza w grupie dzieci obejmowała realizację treści zawartych w programie wychowania przedszkolnego Trampolina "Hop do góry" wydawnictwa PWN.. Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców.. Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci.. Troje 6-cio latków, dziewiętnaścioro 5-latków i troje 4-latków.. Praca dydaktyczno-wychowawcza obejmowała realizację treści zawartych w "Podstawie .Grupa dzieci 3 - letnich, to ciągłe wyzwania, które na co dzień należy pokonywać.. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąw serwisie Publikacje edukacyjne.. Praca z tak małymi dziećmi wiąże się z nieustannym naciskiem na kształtowanie samodzielności, uspołecznianiem, a także oddziaływaniem na pozostałe funkcje .Grupa 3 latków liczy 18 dzieci: 10 dziewczynek i 8 chłopców.. Jest to grupa bardzo żywa, ruchliwa i wesoła.. Grupa 4‑latki - Misie We wrześniu grupa liczyła 24 dzieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt